- Autor: Greg
- Wyświetleń: 13989
- Dodano: 2012-05-05 / 11:04
- Komentarzy: 171
Zamaskowany mężczyzna napadł na bank w Lewinie Brzeskim
Do próby rozboju doszło w placówce banku na rynku w Lewinie Brzeskim. (Fot. Gristi)
Grożąc ostrym narzędziem napastnik zażądał wydania pieniędzy, ale został spłoszony przez pracownice banku. Teraz jest poszukiwany przez policję.
Do próby rozboju doszło w piątek około godziny 16:20. Do agencji banku PKO na rynku w Lewinie Brzeskim wszedł zamaskowany mężczyzna.
- Napastnik miał w ręku ostre narzędzie, którym próbował sterroryzować dwie pracowniczki banku. Kobiety spłoszyły go jednak swoim głośnym zachowaniem - mówi Patrycja Kopij, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Mężczyzna uciekł z banku bez łupów i odjechał. Po chwili na miejscu pojawili się policjanci, którzy dokonali oględzin i przesłuchali pracowniczki banku. - Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy - dodaje policjantka.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Rolik: Napisał postów [8284], status [VIP]
http://demotywatory*pl/84175/Co-bys-wolal-miec