• Autor: Seeb
    • Wyświetleń: 30363
    • Dodano: 2012-04-22 / 04:44
    • Komentarzy: 179

    Grupa wyrostków skatowała dwóch mężczyzn

    Grupa wyrostków skatowała dwóch mężczyzn

    (fot: Seeb)

    Grupa wyrostków skatowała dwóch mężczyzn

    Kilka minut po zgłoszeniu, policjanci zatrzymali 16-latka podejrzewanego o udział w pobiciu i rozboju.

    Trzej chuligani w ciągu kilku minut, zaatakowali na ulicy dwóch przypadkowych mężczyzn. Jednemu z nich, młodzi bandyci ukradli portfel i dokumenty.

    W sobotę około 23:30, policja otrzymała zgłoszenie, że na chodniku przy skrzyżowaniu ulic Obrońców Stalingradu i Jagiellonów, leży pobity mężczyzna.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Wysłani na miejsce policyjni wywiadowcy ustalili, że 37-latka pobiło i okradło trzech młodych mężczyzn, którzy chwilę wcześniej robili zakupy w pobliskim sklepie.

    - Zatrzymaliśmy już 16-letniego chłopaka, którego podejrzewamy o udział w zajściu - mówi asp. sztab. Stanisław Dubikowski, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

    Gdy funkcjonariusze prowadzili na miejscu niezbędne czynności procesowe, okazało się, że chwilę wcześniej, pobity został także 45-letni mieszkaniec ulicy Eichendorffa.

    Obaj poszkodowani mężczyźni z poważnymi obrażeniami głowy i całego ciała, zostali zabrani do szpitala.

    W tej sprawie wiadomo już, że zatrzymanie pozostałych sprawców, to jedynie kwestia czasu.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Grupa wyrostków skatowała dwóch mężczyzn

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-11-27 12:54:34 [81.210.95.*] id:952810  
    karuzela: Napisała postów [186], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    w grupie "bohatery", a w pojedynkę - siusiumajtki :D

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 10:32:19 [46.205.54.*] id:821061  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Policja na załączonej fotografii w brutalny sposób obeszła się z obywatelem tak bezpardonowo na glebę na ten brudny zasrany chodnik chociaz kocyk mogli mu podłożyć. Apeluje z tego miejsca do zatrzymanego bądź świadomy swoich praw złóż skargę na brutalne zachowanie policjantów i będzie śmiesznie będą się grubo tłumaczyć.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-04-22 12:40:43 [83.22.124.*] id:821171  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Powinni go grzecznie poprosić żeby sam się zakajdankował.
    2012-04-22 15:10:01 [90.156.124.*] id:821246  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a ja się nie zgodzę, ze śmieciami sie nie patyczkuje ;p
    2012-06-23 04:31:31 [80.48.34.*] id:867503  
    konrado890: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    powinni im jeszcze po głowie poskakać . a co do twojej żałosnej obrony ludzi którzy atakują niewinnych przechodniów : im nie powinno przysługiwać żadne prawo oprócz prawa do pracy w kamieniołomach
    2012-04-23 00:45:59 [194.29.180.*] id:821831  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    najfajniejsze jest to ze tu na forum szczekacie i ujadacie a jak jak wieczorem mijacie takich ziomkow na ulicy to serce wam malo nie wyskoczy a i lyzwa a majtach sie pojawi.i wlasnie stad sie bierze ich sila. nikt na codzien ich nie pietnuje bo to sa wasi znajomi czy koledzy ze szkoly i widzac ich w dzien pierwsi wolacie czesc i cieszycie sie ze was poznali.i zeby nie bylo ja jestem z nwk i jak ide wieczorem do zeusa po piwko to do mnie mowia dobry wieczor bo na krolewskiej jestem znany z tego ze jestem znany
    [1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-04-23 00:54:00 [78.144.76.*] id:821840  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ombre szczerze to leje na takich szczyli i druga sprawa, ze nie szwedam sie noca pieszo a nawet jak mialam dojsc z parkingu do bloku to w reku zawsze mialam paralizator pradu ;)
    2012-04-23 00:55:32 [78.144.76.*] id:821842  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Cwaniakuja w grupie i nigdy nie chodza sami bo z pampersow by sie im przelewalo rzadką kupa ze strachu.
    2012-04-23 01:02:22 [194.29.180.*] id:821844  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    moze i jest tak jak piszesz.ale ziomki maja ta ceche ze potrafia wyczuc kto sie ich boi lek czuja tylko przed tymi co sie ich nie boja
    2012-04-23 11:17:39 [178.37.26.*] id:822022  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Tutaj zgodzę się z Oleńką....Mocni to oni są w grupie(kupie) gównozjady!!
    2012-04-23 11:18:32 [90.156.124.*] id:822024  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Kati nie nerwuj sie bo główka zacznie zaś boleć ;p
    2012-05-17 14:13:31 [178.37.156.*] id:838670  
    Jarzabinho: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    akurat znam tego kogo zwineli bardzo dobrze on powiedział że pomagał komuś i stąd wzięła się krew na jego rzeczach piękna polska sprawiedliwość niewinni grzeją puchę.a prawdziwi przestępcy są na wolności w dodatku zabrali mu ubrania jako dowody i jego matka musiała mu rano nowe kupić i zawieść. Jak postępuje psiarnia to są czyste kpiny i nigdy nie będą mieli szacunku
    2012-04-22 06:45:37 [77.223.241.*] id:820926  
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    sklep Zeus i pobliska patologia,mianujaca sie kibicami Odry-Odra Was patole nie chce!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-04-22 06:51:32 [83.5.253.*] id:820927  
    wimbud: Napisał postów [266], status [maniak] Reputacja
    tamte rejony opola to jest syf totalny
    2012-04-22 07:34:14 [77.223.241.*] id:820932  
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    jak mówisz-dokladnie tak!
    2012-04-22 08:58:29 [78.144.76.*] id:820960  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    zlecic robote podpalaczowi ;D
    2012-04-22 08:59:11 [93.181.160.*] id:820961  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    tak i potem strażacy przyjadą na piana party.
    2012-04-22 23:11:58 [83.27.77.*] id:821693  
    CzlowiekUlicy: Napisał postów [88], status [rozkręca się] Reputacja
    To nie byli kibice!! pozdro.
    2012-04-22 08:23:55 [178.235.140.*] id:820940  
    ania31: Napisała postów [20], status [nowy] Reputacja
    Tępe łyse palanty we trzech mocni łapiesz takiego jak idzie sam i płacze żeby go nie bić. a co do kibiców to policji trzeba rozdać ostrą amunicje i zrobić raz na zawsze z tą chołotą porządek w tedy normalni ludzie będą mogli iść oglądać mecze z dziećmi może PZPN kiedyś w końcu zrobi coś w tej sprawie a nie tylko kradło pieniądze za każdą bójkę powinni mieć zakaz wstępu na stadion przez okres 6 miesięcy.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2012-04-22 15:15:31 [90.156.124.*] id:821253  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    juz Cię lubię :))
    2012-04-22 15:17:01 [82.83.36.*] id:821256  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    taaaaaaaaa..
    2012-04-22 15:22:49 [90.156.124.*] id:821259  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    czort a tobie co, znowu coś ci dolega?
    2012-04-22 15:23:42 [83.22.124.*] id:821261  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    pewnie brak kobiety...
    2012-04-22 15:24:28 [82.83.36.*] id:821262  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    tak dolega...a pozatym Ok
    2012-04-22 15:26:26 [90.156.124.*] id:821263  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    wyżal sie, to ci przejdzie :)
    2012-04-22 15:27:30 [82.83.36.*] id:821265  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    Nic nie wiecie i wiedzieć nie będziecie :(
    2012-04-22 15:27:48 [90.156.124.*] id:821266  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hmmmm......
    2012-04-22 23:10:34 [83.27.77.*] id:821692  
    CzlowiekUlicy: Napisał postów [88], status [rozkręca się] Reputacja
    Chyba Ci sie tematy pomylily bo nie wiem co z tym wszystkim maja wspolnego kibice?? zenada...
    2012-04-22 22:40:29 [178.252.19.*] id:821666  
    atek: Napisała postów [154], status [wyjadacz] Reputacja
    napompowani wracali z hip hopa, nie chcieli problemow tylko kontrolny sparing,nie

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 08:21:18 [83.30.179.*] id:820939  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Prawidłowa reakcja na wybryki tego lumpa, na glebę i to tak by poczuł.
    [1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [15]
    2012-04-22 08:55:49 [90.156.124.*] id:820955  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    racja Juljanos
    2012-04-22 08:57:02 [82.83.36.*] id:820958  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    dzień dobry wszystkim, co jecie na śniadanie?anisuka jak bylo na meczu??pozno wrucilas...
    2012-04-22 09:07:38 [90.156.124.*] id:820978  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    pózno bo opijanie sukcesu sie przedłuzyło
    2012-04-22 09:44:09 [90.156.124.*] id:821023  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    dodam że ja tylko patrzyłam :)
    2012-04-22 09:49:33 [93.181.160.*] id:821027  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jak tak można tylko patrzeć.
    2012-04-22 09:51:44 [90.156.124.*] id:821031  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    mozna, alkohol nie potrzebny by dobry humor mieć, KIEROWCY NIE PIJĄ! :)
    2012-04-22 09:53:10 [93.181.160.*] id:821032  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    ja też pije jak jadę ale napoje gazowane typu coca-cola
    2012-04-22 09:53:13 [217.153.196.*] id:821033  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    paczyła tylko ale potem jaką nagrodę dostała to już się nie przyzna;P
    2012-04-22 09:56:36 [93.181.160.*] id:821034  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    no właśnie się nie pochwali.
    2012-04-22 09:57:49 [90.156.124.*] id:821036  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    kase na paliwo :ppp
    2012-04-22 09:58:34 [93.181.160.*] id:821037  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to ja też chcę
    2012-04-22 10:09:47 [83.5.253.*] id:821039  
    wimbud: Napisał postów [266], status [maniak] Reputacja
    ja jak jade to nie pije stane wypije i jade dalej bo gdybym jechał i pil to mógłbym sie zakrztusić i nadodatek poplamic tapicerke
    2012-04-22 10:11:24 [90.156.124.*] id:821041  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    chyba red bulla :)
    2012-04-22 21:15:24 [83.30.174.*] id:821568  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Kurcze mam plusa:) dziękuję
    2012-04-22 22:20:48 [178.37.21.*] id:821646  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Juljan: wygląda na to, że zasłużonego.:))
    2012-04-22 21:50:04 [83.30.128.*] id:821603  
    roynl: Napisał postów [95], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Oby was wszystkich szlag trafił zafajdane pajace w pluszowych bluzach jp itp.Zero litości dlatakiego g.... To nie brooklyn jelopy

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 19:28:33 [178.37.21.*] id:821449  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Co za gnojki, po prostu brak słów do takich nie myślących bandziorów..

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 10:40:02 [83.29.83.*] id:821070  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Jeśli wszyscy trzej byli poniżej 17 r.ż skończy się na rozprawie przed sadem rodzinnym . Jeśli miał już któryś 17 lat będzie sadzony jak dorosły i skończy się na zawiasach i dozorze kuratora - jeśli było to po raz pierwszy . Niestety w tej dzielnicy jest dużo rodzin tzw. patologicznych , przypuszczam , że byli to miejscowi . Nie mieli co robić wieczorem , nie było na piwo i zrobili to co zrobili , szkoda mi ich - oczywiscie szkoda mi również pokrzywdzonych . Ci sprawcy , młodzi ludzie będą już ,,napiętnowani'' . Szkoda , że miasto prowadzi idiotyczna politykę mieszkaniowa w stosunku do osób wykluczonych społecznie lub zagrożonych ubóstwem . Gdyby Ci ludzie mieli pracę lub odpowiednio zorganizowany czas wolny lub po prostu mieszkali z dala od siebie nie weszliby w konflikt z prawem , nie wpadliby na tak idiotyczny pomysł aby kogoś napaść , pobić i ograbić ..... Chciałbym aby 24 Opole napisało coś dalej w tej sprawie .

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2012-04-22 13:53:18 [83.30.249.*] id:821205  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Obawiam się, że dla takiej patologii szansa na socjalizację (tak, socjalizację, bo resocjalizować można kogoś, kto był wcześniej zsocjalizowany) to kamieniołom, lub kolonia karna, jak to ma miejsce w przypadku więźniów politycznych za naszą wschodnią granicą. Polityka moim zdaniem niewiele da, gdyż im praca po prostu śmierdzi. Może jakby taki zamiast do ciepłej celi w pierdlu trafił do przymusowej roboty to by się zastanowił następnym razem...
    2012-04-22 13:56:42 [83.29.83.*] id:821207  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Stefan - masz generalnie rację w kwestii socjalizacji - właśnie o tym pisałem ( nawet sam takich słów gdzieś użyłem tylko nie pamiętam na którym forum ) .
    2012-04-22 14:02:02 [79.225.205.*] id:821213  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Boże moje córki są w tym wieku...Gdzie są rodzice..?
    2012-04-22 14:08:58 [80.229.166.*] id:821217  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Zdecydowanie młodym nudzącym się osobą brak jest respektu przed prawem i konsekwencjami złego postępowania, zwłaszcza dla recydywy, którzy zaznali już łagodności wymiaru sprawiedliwości. Owszem nie wszystkich to powstrzyma, adrenalina z przechodzenia z okna na dach w JBR 13 jest wyższa od strachu przed śmiercią :O Tu napewno pomogło by organizowanie dla tych ludzi jakiś ciekawych zajęć w tym nudnym mieście. Nie dla tych bogatych, bo ci maja swoje ps3 i TV, ale właśnie dla tych z rodzin patologicznych. KGB ma rację co do polityki mieszkaniowej.
    2012-04-22 14:12:18 [83.30.249.*] id:821219  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Że się tak spytam... Kto tak na dach BR13 wyłaził?
    2012-04-22 14:25:28 [80.229.166.*] id:821224  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    średnio raz w tygodniu widywałem jakieś małolaty tak wychodzące. Ja na 12'tce w A :]
    2012-04-22 14:26:34 [80.229.166.*] id:821225  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Aktualnie na 13 chyba nie da się już otworzyć tego okna wcale.
    2012-04-22 16:31:42 [83.29.155.*] id:821349  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    12A chyba wiem, gdzie:PP (z końcówki zsypu?) No ja bym się chyba posrał, jakbym miał tam skakać...
    2012-04-22 17:06:53 [80.229.166.*] id:821359  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    wiesz Stefan, dookola za dluga droga tylko nie mozna sie lapac piorunohrona bo wypada ze sciany i moze sie skonczyc plackiem ;p
    2012-04-22 16:04:22 [89.73.179.*] id:821320  
    L.W.Opole89: Napisał postów [105], status [wyjadacz] Reputacja
    I jak tutaj czuć się bezpieczny we własnym mieście......

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-04-22 16:11:45 [83.22.124.*] id:821334  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    a na dodatkowe patrole nie dali w tym roku...
    2012-04-22 16:19:36 [89.72.247.*] id:821339  
    iceee: Napisał postów [296], status [maniak] Reputacja
    niestety po zmroku to lepiej nie wychozic
    2012-04-22 16:25:35 [79.225.205.*] id:821343  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Patrole nocne wolą omijać niebezpieczne okolice.
    2012-04-22 16:08:17 [83.238.187.*] id:821326  
    twojstary: Napisał postów [147], status [wyjadacz] Reputacja
    żal kurvva żal...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-22 16:09:38 [90.156.124.*] id:821328  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    ehem wszystko i na temat
    2012-04-22 16:05:20 [77.255.128.*] id:821321  
    mmichau666: Napisał postów [131], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    W ryj i w piach!!!

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 15:28:59 [82.83.36.*] id:821267  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    O.T Co sądzicie o obrazach Picassa? Czy facet coś brał czy tak na trzeźwo maźglał? :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-04-22 15:31:33 [79.225.205.*] id:821271  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Chyba coś broł. Mój 3-letni synek maluje tak samo.
    2012-04-22 15:33:49 [79.225.205.*] id:821278  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    A najlepi idzie mu na ścianach..;)
    2012-04-22 15:35:08 [90.156.124.*] id:821281  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hubert u mnie ściana też popisana :))
    2012-04-22 09:43:24 [217.153.196.*] id:821022  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    O.T. Dzisiaj Premier Doner Tusk ma Urodziny złożyliście już życzenia...hehe;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [15]
    2012-04-22 10:43:43 [91.18.65.*] id:821075  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Ta moderacja za co? że tak zapytam???
    2012-04-22 10:51:23 [80.48.34.*] id:821084  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    no wlasnie tez chcialam sie tego dowiedziec, kogos chyba zbytnio ponioslo
    2012-04-22 10:56:52 [82.82.164.*] id:821085  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    ja tez niewiem co sie dzieje z nimi,,\:D
    2012-04-22 11:01:58 [80.48.34.*] id:821090  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    mysle ze to totalny bezsens
    2012-04-22 11:03:14 [93.181.160.*] id:821091  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Ola jest zła na demona to dlatego.
    [-4]
    2012-04-22 11:04:16 [80.48.34.*] id:821093  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    a co nie umowil sie z nia ??? :P a jesli to olka to zapewne pocisnela by z -3 a nie tak zaczepnie -1
    2012-04-22 11:05:30 [93.181.160.*] id:821096  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Ola lubi strzelać minusami
    2012-04-22 11:07:04 [82.82.164.*] id:821098  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    ola jedzie ostro z minusami,czas juz na nia ...wilkomen Anglia:D
    2012-04-22 11:08:17 [93.181.160.*] id:821099  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to ja jadę do pracy miłego dzionka:)
    2012-04-22 11:13:49 [91.18.65.*] id:821108  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Olak bez powodu amunicji nie używa... wiec to na pewno nie Olka...
    2012-04-22 11:15:32 [91.18.65.*] id:821112  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    ***Olak... haha OLKA oczywiście... ale Olak też niczego sobie co?
    2012-04-22 11:35:32 [217.153.196.*] id:821122  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    zapewne zmieni się z - na plus:D myślę że ktoś się pomylił:D
    2012-04-22 11:58:34 [90.156.124.*] id:821152  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    demot dostaniesz plusika, zobaczysz, wszystko bedzie cacy :)
    2012-04-22 12:30:59 [213.238.110.*] id:821167  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    ... i królowa Anglii, Elizabeth ... Olka zapewne na uroczystości na zamkowych komnatach.
    2012-04-22 15:33:40 [90.156.124.*] id:821277  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    ohoho co ja patrzę, a nie mówiłam :)
    2012-04-22 14:19:29 [93.208.212.*] id:821223  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    Spuścić chłopakom lanie, a później dać łopaty i do ciężkich robót na 10 lat!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-04-22 15:08:29 [90.156.124.*] id:821244  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    racja, za dużo energii? do roboty! :)
    2012-04-22 15:10:44 [217.153.196.*] id:821249  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    oni to tymi łopatami by sobie zęby wybili...i nawet instrukcja obsługi by nic nie dała...takich to kiedyś używali jak budowali kolej na dzikim zachodzie żeby kamienie nosili...;)
    2012-04-22 15:12:02 [90.156.124.*] id:821250  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    oooo "cztery osiemnastki" właśnie lecą :DDD
    2012-04-22 15:13:31 [217.153.196.*] id:821251  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ...a gdzie jesteś szalona:P
    2012-04-22 15:15:34 [79.225.205.*] id:821254  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Dobre..jakie kary można by jeszcze wymyślić..?
    2012-04-22 15:31:53 [90.156.124.*] id:821273  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hehhe oj znalazło by się troche tego :))
    2012-04-22 10:50:15 [83.29.236.*] id:821081  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Tuskowi to na urodziny moge nalać na łeb.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-04-22 13:35:09 [81.31.214.*] id:821201  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    tak jak 14% elektoratu PIS
    2012-04-22 13:38:35 [79.225.205.*] id:821202  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Rafał.. Tusk jest z P.O.......
    2012-04-22 15:09:52 [83.22.124.*] id:821245  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    uważaj bo INDECT nadchodzi....
    2012-04-22 15:10:43 [90.156.124.*] id:821248  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hehhe kiedys czytałam że dobrze na włosy ponoć robi :DDD
    2012-04-22 09:46:42 [83.30.25.*] id:821025  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    kto jest za tym zeby utylizować łyse pały w dresach? kula w łeb i na wysypisko smieci

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [36]
    2012-04-22 09:49:37 [217.153.196.*] id:821028  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ty wiesz ile taki ortalionowy dres się rozkłada chyba z 16lat:D
    2012-04-22 09:50:39 [93.181.160.*] id:821029  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    przez komin bym ich przepuścił bo to by była taka duża hałda a smrodu jeszcze więcej
    2012-04-22 09:50:52 [178.37.60.*] id:821030  
    gorg: Napisała postów [356], status [pismak] Reputacja
    jestem jak najbardziej za!
    2012-04-22 10:15:35 [83.30.25.*] id:821043  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    dresow bym ich pozbawił za zycia jeszcze, to bylaby wielka hanba dla dresa. tak jak dla kibolka oderczuni stracic szaliczek
    2012-04-22 10:32:58 [83.29.83.*] id:821063  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    odpowiadając bezpośrednio pytającemu - jestem przeciw takim idiotycznym metodom rodem z kodeksu Hammurabiego .
    2012-04-22 10:35:18 [83.22.3.*] id:821065  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    oj dżony dżony Ty się nigdy nie zmienisz...:)
    2012-04-22 10:36:50 [80.48.34.*] id:821067  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    policjanci pod drodze na komisariat powinni zachaczyc o jakis las i porzdnie wpi....ic gowniarzom
    2012-04-22 10:41:18 [91.18.65.*] id:821072  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    astra: Gdyby to byli milicjanci, to pewnie tak by się stało...
    2012-04-22 10:42:42 [80.48.34.*] id:821073  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    i moze by ich to cos nauczylo a moze i nie
    2012-04-22 10:44:41 [91.18.65.*] id:821078  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Jestem pewien że następnego wybryku z ich strony by nie było...
    2012-04-22 10:50:40 [80.48.34.*] id:821082  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    masakra co sie dzieje z gowniarzami
    2012-04-22 10:50:45 [188.47.117.*] id:821083  
    Titels: Napisała postów [12], status [nowy] Reputacja
    popieram,do gazu z patolami
    2012-04-22 10:57:45 [83.29.83.*] id:821086  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    BLADE jesteś w dużym błędzie - byłoby dokładnie odwrotnie - jestem pewien ,ze ponownie zrobiliby to co zrobili - agresja rodzi agresję ....
    2012-04-22 11:00:26 [91.18.65.*] id:821088  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Kgb, wspominaliśmy MILICJANTÓW...nie wiem czy pamiętasz co to za formacja była, i jakie miała metody działania...
    2012-04-22 11:01:08 [80.48.34.*] id:821089  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    a ja jestem zdania ze by poskutkowalo bynajmniej jak beda kombinowac drugi raz to moze choc przez sekunde sie zastanowia
    2012-04-22 11:04:34 [83.29.83.*] id:821095  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    BLADE pamiętam dokładnie wszystkie formacje MO , ZOMO , ORMO co nie zmienia faktu , że agresja rodzi agresję .
    2012-04-22 11:09:26 [83.30.25.*] id:821101  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    kgb14 tez pewnie jest łysym dresem i wie ze po takim spałowaniu juz by sie nie ruszył
    2012-04-22 11:09:39 [91.18.65.*] id:821102  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    Przypomnij sobie czasy Milicji Obywatelskiej... Takie zdarzenia jak to były znikome, bo kiedyś ludzie bali się milicjantów nie to co teraz małolaty kpią sobie z panów policjantów...
    2012-04-22 11:11:49 [81.31.214.*] id:821105  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    hahahaha teraz widac jakie z was leszcze,,,,,napinka przez neta hehehehe
    2012-04-22 11:12:03 [91.18.65.*] id:821106  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    W czasach teraźniejszych Policjanci są bardziej wystraszeni od bandy rozpuszczonych małolatów...taka prawda... za czasów Milicji było odwrotnie...
    2012-04-22 11:13:36 [83.30.25.*] id:821107  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    rafal8, zamilcz dresowata łysa pało
    2012-04-22 11:14:05 [80.48.34.*] id:821110  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    ojjj rafal rafal
    2012-04-22 11:15:58 [83.29.83.*] id:821113  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    prawda kiedyś się bali milicji bo była ponad prawem , nawet tym ustanowionym przez Stalina bo jak pamiętacie konstytucję PRL zatwierdzał bezpośrednio Stalin , ale czy to tak ma wyglądać ? Czy to o to chodzi ? Czy młodzi kpią z policji , może i tak tylko jak przychodzi co do czego to uszy bardzo potulnie kula po sobie . Dżony no faktycznie jestem łysy i czasem chodzę w dresie :)) Przeważnie w poniedziałek i wtorek wieczorem . Mam nawet kaptur :)) Wtedy idę na trenig lub z niego wracam :)))
    2012-04-22 11:16:13 [81.31.214.*] id:821114  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    Dzony msciciel wole byc łysa pała w dresach niz leszczem którego bije baba...wiec japa leszczu!!!!
    2012-04-22 11:18:19 [82.82.164.*] id:821115  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    widać , że jego zachowania moga do tego doprowadzić i kobita bije zastanów sie nad sobą
    2012-04-22 11:26:20 [178.42.120.*] id:821117  
    kamil-siwy2: Napisał postów [82], status [rozkręcił się] Reputacja
    Dzony chłopak z wiochy ma kompleksy haha widzi dresa to biegnie do mamusi heh
    2012-04-22 12:59:44 [83.30.25.*] id:821185  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    z przykrościa stwierdzam ze na tym forum coraz więcej tepych ch*jów. same dresy ćpuny i kibole oderczątka
    2012-04-22 13:02:37 [83.29.83.*] id:821186  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    dżony myśliciel a dla mnie stworzysz jakaś specjalną kategorię do wymienionych przez ciebie ni jak sie nie zaliczam :)
    2012-04-22 13:09:14 [37.31.95.*] id:821188  
    talunia_20: Napisała postów [56], status [rozkręca się] Reputacja
    twoja matka jest łysa
    2012-04-22 13:14:13 [79.225.205.*] id:821191  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Nie mieszać w to łysych po chemii.. niekiedy też chodzą w dresach..
    2012-04-22 13:14:54 [81.31.214.*] id:821192  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    Dżony twój poziom pisania odpowiedzi na posty pokazuje ze albo jestes z romskiej rodziny albo jestes jednnym z tych wyrostków opisanych po wyżej w artykule!!!!!!
    2012-04-22 13:21:15 [79.225.205.*] id:821193  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Rafał... Wychodzi na to że ty jesteś leszczem, nie potrafisz odczytać a przede wszystkim przemyśleć tego co piszą inni... ciekawe kiedy goliłeś pałe, i jaki masz akurat ubrany dres..
    2012-04-22 13:27:51 [81.31.214.*] id:821195  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    Hubert prosze cie hahahaaha popraw fryzurke wiecej zelu dodaj bo twój chłopak sie bedzie ciebie wstydził na ulicy:P
    2012-04-22 13:29:37 [81.31.214.*] id:821196  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    nie odpisuj bo mama zlewke z ciebie i twoich postów..heheheh bidulku
    2012-04-22 14:19:25 [80.229.166.*] id:821222  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Milicja milicją, ale jak nie Milicjant to Ojciec mógł łebka złapać za szmaty i tak mu michę sklepać że małolat już więcej ręki na przechodniów nie podniósł, teraz Milicji nie ma, Ojciec może co najwyżej schować swoją flaszkę przed synem ;p Właśnie takie społeczeństwo jest potrzebne grupie trzymającą władzę.
    2012-04-22 14:30:36 [79.225.205.*] id:821226  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Rafał.. Sam chyba jesteś pedałem. Ja mam żone i 3 dzieci, a ty na pewno co roku 1 listopada w kiblu palisz znicze.
    2012-04-22 14:11:57 [212.244.89.*] id:821218  
    yankesik: Napisał postów [452], status [pismak] Reputacja
    to ten 16 latek tez wyrostek ?

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 11:14:00 [81.31.214.*] id:821109  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    Ja scinam sie na łyso czasem chodze w dresach...jezdze czarna Bumą i pakuje na siłce....ale mam dobrą prace i wstydze sie ze takie scierwa maja podobny styl do mojego!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-04-22 11:15:04 [80.48.34.*] id:821111  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    zmien styl :P
    2012-04-22 13:31:13 [79.225.205.*] id:821198  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Hee hee ladnie olany komentarz;)
    2012-04-22 13:55:30 [178.37.60.*] id:821206  
    gorg: Napisała postów [356], status [pismak] Reputacja
    podoba mi się powiedzenie o polsilwer,pasuje do ciebie rafał jak ulał.
    2012-04-22 13:09:50 [46.113.105.*] id:821189  
    [moderacja]: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 11:43:43 [173.254.216.*] id:821127  
    [moderacja]: Napisał postów [0], status [żółtodziób] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-04-22 11:45:59 [80.48.34.*] id:821129  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    wez juz skoncz z tym pisaniem nuuudny sie robisz,
    2012-04-22 11:46:42 [82.82.164.*] id:821131  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    zmaeszcz se Freda:D
    2012-04-22 11:49:25 [83.29.83.*] id:821133  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    ble , ble ,ble ....dziecinada .
    2012-04-22 11:50:52 [80.50.139.*] id:821136  
    Mario1: Napisał postów [1421], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    A gdzie jest "Fornal"?
    2012-04-22 11:53:00 [90.156.124.*] id:821142  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    uparciuch :)
    2012-04-22 08:57:31 [93.181.160.*] id:820959  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    No to jest to na glebę i ręce wykręcać bandytom.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [12]
    2012-04-22 08:59:54 [82.83.36.*] id:820963  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    Jest piękna pogoda ptaszki śpiewają, za godzinę idę na działke zapowiada się ciekawy dzień wspaniałego dnia wszystkim ...
    2012-04-22 09:00:42 [93.181.160.*] id:820966  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    co na działce nornice będziesz wypatrywać??
    2012-04-22 09:01:22 [82.83.36.*] id:820968  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    gołebie ringować i pokarmic dzis maja podlot z 60km
    2012-04-22 09:06:32 [93.181.160.*] id:820975  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to patrz co si lis nie wlejzie do gołymbnika
    2012-04-22 09:09:43 [90.156.124.*] id:820985  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    u nas wczoraj podlot był, najlepeij poszły na oddział :)
    2012-04-22 09:11:02 [93.181.160.*] id:820988  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    co Anka tyż hodujesz gołambiy.
    2012-04-22 09:11:54 [217.153.196.*] id:820989  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    aniuska choduje innego ptaszka;)
    2012-04-22 09:12:04 [90.156.124.*] id:820990  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    nie rolik o czym innym mówię
    2012-04-22 09:13:00 [93.181.160.*] id:820992  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to ważne żeby o tego ptaszka dbać wyprowadzać na spacer i dobrze karmić co by jeszcze urósł troszeczkę
    2012-04-22 09:13:55 [90.156.124.*] id:820993  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a wy co? ptaszki z rana wam w głowie? :DDD
    2012-04-22 09:14:59 [93.181.160.*] id:820995  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    nie dorodna dziupla co można by zaparkować ptaszka.
    2012-04-22 10:57:58 [82.82.164.*] id:821087  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    zobaczymy pod koneic lotow ktory bedzie na liscie:P
    2012-04-22 10:38:59 [178.37.30.*] id:821068  
    martinos: Napisał postów [560], status [pismak] Reputacja
    Mamusia nie dała na Disco???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-22 10:40:46 [83.29.83.*] id:821071  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    może nie miała ? wzięłaś to pod uwagę ?
    2012-04-22 10:18:41 [178.182.140.*] id:821046  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    Pieprzone łysole !!!!!

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 08:11:45 [178.37.60.*] id:820934  
    Kowal: Napisał postów [924], status [stały bywalec] Reputacja
    Tęsknię za czasami milicji i ZOMO z jednego powodu. Po złapaniu takich debili, wymierzenie sprawiedliwości odbyłoby się na miejscu a dotkliwość kary zapadłaby na długo nawet w takich małych mózgach.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-22 09:46:15 [178.37.60.*] id:821024  
    gorg: Napisała postów [356], status [pismak] Reputacja
    tak kowal,tak było.dostał taki łomot w lesie to mu się odechciało takich akcji.parszywa dziś młodzież,nikogo się nie boją!!do gazu z nimi!
    2012-04-22 09:39:35 [178.27.30.*] id:821018  
    bobo: Napisał postów [1500], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    kula w leb i iednychn chwastow mniej

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 09:36:04 [178.42.226.*] id:821017  
    KingKong: Napisał postów [81], status [nowy] Reputacja
    PRZEZ KOMIN CHULIGANÓW.
    [-1]

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 09:33:26 [83.26.194.*] id:821015  
    denon73: Napisał postów [74], status [ Prawie Troll ]
    powinni go zaraz pier...nac!!!! w ten łysy łeb barana!!!!!!!!!!!

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 08:50:50 [82.83.36.*] id:820950  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    młodzierz XXI weiku..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-04-22 08:53:24 [31.60.187.*] id:820954  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    a nie mlodziesz??:)
    2012-04-22 09:20:31 [90.156.124.*] id:821002  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hmm a może młodzież czorcik :PP
    2012-04-22 09:17:29 [89.73.184.*] id:820998  
    Colets: Napisał postów [99], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    patologia nwk...

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 09:16:46 [78.144.76.*] id:820997  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    O.T.http*//kontakt24*tvn*pl/artykul,blokada-stacji-palw-akcja-protestacyjna,2653 97.html Zapraszam wszystkich http*//www*facebook*com/Blokada.stacji

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 08:37:22 [91.18.65.*] id:820944  
    BLADE: Napisał postów [6863], status [VIP] Reputacja
    mnml: Ten w kominiarce to Draniu, wiec pilnuj się... ;P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-22 08:55:55 [78.144.76.*] id:820956  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    a co to fotograf zdazyk oprawce w kominiarce ujac na zdjeciu?
    2012-04-22 08:19:27 [217.153.196.*] id:820937  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Jak już tak leżał patafian to ten co kuca mógł mu już puścić bąką w twarz jako pierwszą karę:D

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 08:19:10 [37.31.105.*] id:820936  
    spawalski: Napisał postów [46], status [rozkręca się] Reputacja
    złapać ich od kamieniołomów

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 08:12:50 [81.31.214.*] id:820935  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    Najlepszą obrona jest atak....a na cioty wystarczy jeden strzał reszta sama ucieknie

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 07:35:35 [83.10.65.*] id:820933  
    Dom: Napisał postów [310], status [maniak] Reputacja
    Patologia. Wyjdziesz na miasto i w łeb dostaniesz od nie wiadomo kogo i gdzie. Trzeba chyba kupić ze dwa pitbule i giwerę.

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 07:32:59 [164.126.131.*] id:820930  
    Janing: Napisał postów [190], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    kurcze ale pech , szedłem wczoraj tamtędy troszkę wcześniej i sam :(. Jakby mnie zakatowali to bym im gnaty połamał .

    Nick:
    Treść:
    2012-04-22 07:13:11 [89.79.241.*] id:820928  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    mięśniaki miały mózgi jak orzeszki laskowe ... ale nie takie małe, tylko dlatego, że im napuchły

    Nick:
    Treść: