• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 6050
    • Dodano: 2012-04-13 / 10:45
    • Komentarzy: 57

    Spacer nad Odrą z nagrodami

    Spacer nad Odrą z nagrodami

    (Fot. podbiegi.pl)

    Pierwsze Powszechne Opolan Deptanie - Bieganie - taki podtytuł ma impreza rekreacyjna, organizowana w sobotę w Opolu. Spacer nabrzeżami Odry ma promować zdrowy tryb życia i zachęcić Opolan do aktywności i uprawiania sportu.

    Impreza ma odbywać się dwa razy w roku - wiosną i jesienią. Udział może wziąć każdy – od zapalonych biegaczy począwszy, po osoby, które chcą jedynie pospacerować. Jak zapewniają organizatorzy, liczy się chęć zabawy na świeżym powietrzu, a nie śrubowanie wyników.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Podbiegi 2012 mają także pokazać Opolanom wyremontowane ścieżki spacerowe, otwarte przy kanale Młynówka, które łączą centrum Opola z wyspą Bolko, na której można poćwiczyć na świeżym powietrzu dzięki siłowni. Ścieżką z centrum można dojść wzdłuż Odry aż do kąpieliska Bolko.

    I tak też przebiega trasa sobotniej imprezy - start o godzinie 10:00 z placu Wolności, wzdłuż Odry aż do kąpielisko Bolko, po czym powrót i przejście dookoła wyspy Bolko, a potem aż do mety usytuowanej przy Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. Cała trasa liczy 9,5 kilometra.

    Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a co dziesiąty - także nagrodę.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-04-14 13:40:24 [89.73.178.*] id:814327  
    jejku: Napisał postów [38], status [rozkręca się] Reputacja
    Mam pytanie czy można w każdej godzinie startować czy tylko o 10?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-14 14:04:22 [77.254.17.*] id:814331  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Można. Najlepiej wystartuj na mecie.
    2012-04-13 14:17:56 [164.126.237.*] id:813454  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Świetna sprawa, ale ja oczywiście curva w pracy będę:/

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-04-13 14:26:20 [83.22.120.*] id:813455  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Może urlopik?
    2012-04-13 15:30:11 [93.181.160.*] id:813502  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    już widzę jak tam pędzisz.
    2012-04-13 15:39:16 [164.126.237.*] id:813522  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Coooo?! Ja bym nie pobiegł....?
    2012-04-13 17:00:55 [83.22.106.*] id:813602  
    nord: Napisał postów [226], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    julian sobota jest a ty w robocie a pracujesz u prywaciarza to żadnych praw nie masz
    2012-04-13 20:45:41 [83.30.131.*] id:813815  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    nord: Nie do końca się z tobą zgodzę bo swoje prawa znam.
    2012-04-13 16:42:59 [164.126.219.*] id:813589  
    Mileros88: Napisał postów [28], status [rozkręca się] Reputacja
    Joint i spacerowanko he he

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-04-13 16:47:02 [81.210.63.*] id:813591  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    noi zimne piwecko w plecaku.hehehehe
    2012-04-13 20:34:01 [83.22.116.*] id:813786  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    i gorące kobiety obok...
    2012-04-13 20:35:22 [93.181.160.*] id:813790  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jak to każdy facet myśli yno o kobietach.
    2012-04-13 15:31:29 [82.83.34.*] id:813506  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    witaj rolik,i cała reszta:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-13 20:33:30 [93.181.160.*] id:813784  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    a czorta już niyma.
    2012-04-13 18:22:08 [89.101.67.*] id:813679  
    Doe John: Napisał postów [565], status [starszy pismak] Reputacja
    ja wieczorem lece na polmaraton do edinburgha pierwsza edycja niesamowitego polmaratonu w europie bieg przez 21 mil gdzie co mile jest scena na ktorej jest koncert a na mecie final z wielka gwiazda narazie nie wiadomo kto wystapi ale i tak zapowaida sie przednia impreza wiec pakuje sie i smigam powodzonka na wyspie Najlepszego dkla Wszsytkich biegaczy !!!!!

    Nick:
    Treść:
    2012-04-13 11:13:03 [77.254.26.*] id:813304  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    To bardzo ciekawy rodzaj promowania zdrowia, zwłaszcza, iż mało ludzi uprawia jakie kol wiek sporty...:))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [39]
    2012-04-13 11:17:57 [81.219.5.*] id:813307  
    ninja: Napisał postów [47], status [rozkręca się] Reputacja
    Skąd masz takie dane, że mało ludzi uprawia jakiekolwiek sporty, ja znam bardzo dużo ludzi, którzy uprawiają przeróżne sporty, pływanie, bieganie, masa ludzi jeździ na rowerach, koleżanko wypisujesz głupoty:)biomet niekorzystny czy jak???
    2012-04-13 11:18:18 [90.156.124.*] id:813308  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hola hola ja uprawiam sporty
    2012-04-13 11:21:45 [77.254.26.*] id:813311  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Drogi kolego, bo Polacy to naród leniwy jest....czyli Ja mam do kitu towarzystwo, bo żadne nie uprawia sportu, no chyba,że zawody w piciu piwa...:DDD
    2012-04-13 11:22:48 [77.254.26.*] id:813313  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Aniu To nie dotyczy ciebie, Ja wiem że Ty uprawiasz sport...:)))...Ja też jeżdżę na rowerze i czasami wyskoczę na basen...:D
    2012-04-13 11:23:41 [81.219.5.*] id:813315  
    ninja: Napisał postów [47], status [rozkręca się] Reputacja
    zapraszam więc na rowery i przeboskie nurkowanie:)
    2012-04-13 11:25:39 [77.254.26.*] id:813318  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Uwielbiam wodę czyję się w niej jak ryba, ale nurkowania to sie troszkę boję...:PP
    2012-04-13 11:25:49 [77.254.26.*] id:813319  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    czuję*
    2012-04-13 11:32:18 [92.25.0.*] id:813321  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hejka Gwiazdeczki ;)
    2012-04-13 11:33:31 [178.37.6.*] id:813322  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    hejka
    2012-04-13 11:36:58 [81.219.5.*] id:813324  
    ninja: Napisał postów [47], status [rozkręca się] Reputacja
    to tak jak byś była w zupełnie innym świecie, kolorowym, bajecznym, unosisz się swobodnie i czujesz że żyjesz, jednym słowem it is amazing:)
    2012-04-13 11:44:27 [92.25.0.*] id:813327  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    O i jest jeden gwiazdor ;) Witaj Hahahahajek smigacie z Wyrocznia na Akcje Protestacyjna?
    2012-04-13 11:46:34 [178.37.6.*] id:813328  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nic mi o tym niewiadomo. obawiam się, że nie bo dopiero po niedzieli się może zobaczymy :(
    2012-04-13 12:04:26 [46.171.46.*] id:813331  
    WYROCZNIA83: Napisała postów [1717], status [Szycha] Reputacja
    ja też nic nie wiem jaka akcja???
    2012-04-13 12:05:21 [178.37.6.*] id:813332  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    łola od kilku dni coś kombinuje ale ja tez nie wiem co konkretnie
    2012-04-13 12:07:37 [92.25.0.*] id:813334  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Witaj Wyrocznia http*//www*24opole*pl/433494,Zaproszenia-AKCJA_PROTESTACYJNA,ogloszenie.html
    2012-04-13 12:09:10 [92.25.0.*] id:813335  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Wyrocznia ja Cie nawet widze na stanowisku Koordynatora na Opole ;) powaznie mowie.
    2012-04-13 12:10:46 [178.37.6.*] id:813336  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    szkoda czasu..... się wolę poprzytulać do Wyroczni w tym czasie ;)
    2012-04-13 12:12:01 [178.37.6.*] id:813338  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    powiem jak Janosik: wyrocznia, nie być gupia, nie zgódź sie ;)
    2012-04-13 12:27:17 [92.25.0.*] id:813352  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hahahahajek obawia sie, ze Panowie beda chcieli pomagac Wyroczni przy tankowaniu ;p Zazdrosc to choroba ;p
    2012-04-13 12:28:37 [178.37.6.*] id:813354  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    tego się akurat nie obawiam ;) Ale fakt, zazdrość mnie zabija od środka....
    2012-04-13 12:29:46 [46.171.46.*] id:813356  
    WYROCZNIA83: Napisała postów [1717], status [Szycha] Reputacja
    ale to jest 28 a nie teraz akcja nie powiem słuszna tylko ja to mocno zapracowana jestem niestety nie mam czasu się angażować :( ale ty Hahaha masz więcej czasu niż ja a na koordynatora pasował byś jak znalazł
    2012-04-13 12:32:14 [46.171.46.*] id:813357  
    WYROCZNIA83: Napisała postów [1717], status [Szycha] Reputacja
    zróbmy wybory na koordynatora protestu ja mój głos oddaje na hahahah:D
    2012-04-13 12:33:05 [178.37.6.*] id:813358  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ja nie kandyduje..... bez ciebie nikuta ;) A to nie moje stacje, ja 60km dalej tankuje....
    2012-04-13 12:34:29 [92.25.0.*] id:813359  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hahahahajek zazdrosc niszczy wszyskie zwiazki. Jesli kogos sie kocha to trzeba mu ufac. Zazdrosc zabija
    2012-04-13 12:36:28 [178.37.6.*] id:813361  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ola, Ty czegoś nie rozumiesz...... ale nieważne ;)
    2012-04-13 12:38:45 [92.25.0.*] id:813362  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hahahahajek mozesz to robic 60 km dalej. Mail jest podany w ogloszeniu jak cos ;)
    2012-04-13 12:42:10 [92.25.0.*] id:813363  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hahahahajek nie musze rozumieć na jakich relacjach jest oparty zwiazek by stwierdzic, ze zazdrosc go niszczy. Moze to byc zwykla przyjazn ale wdziera sie w nia zazdrosc to na 95% zniszczy ta przyjazn. Nie podaje Twojego/Waszego przykladu tylko takie jest zycie ;)
    2012-04-13 12:44:52 [178.37.6.*] id:813365  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ale inaczej się nie da, wyrocznia o to samo jest zazdrosna ;)
    2012-04-13 12:45:13 [92.25.0.*] id:813366  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Wyrocznia jesli on sam by wyraził chec to wygrywa bezkonkurencyjnie ;) Ja pokrywam czesc kosztow zwiazanych z Akcja Protestacyjna ;) i dobra wódke na koniec ;)
    2012-04-13 12:46:47 [92.25.0.*] id:813369  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Wazne, ze sie dogadujecie ;p Sama stawalam w Twojej obronie i prosilam o danie Ci szansy kiedys ;) zapomniales?
    2012-04-13 12:49:06 [178.37.6.*] id:813372  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nie zapomniałem, ja nie zapominam ;) A co Tobie tak zalezy na tej akcji? Przecież Ty galony tankujesz, nie litry. Czy tam litry tez macie?
    2012-04-13 12:49:21 [92.25.0.*] id:813373  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Luxusową moge postawic ;) i sledzie na koniec ;p
    2012-04-13 12:55:32 [92.25.0.*] id:813383  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Nie mam tu litrow, ale szlag mnie trafia jak w ciagu 5 dni wydaje 1000zł na paliwo bedac w Pl. Rozwala mnie bezradnosc nas szarych ludzi ktorzy sa okradani przez nasz rzad w swietle prawa! Ci zlodzieje z 1 Litra paliwa zabieraja 3zł. Płacimy podatki drogowe, ale za co? za ten rot przeszkód w formie dziur i polatanych jezdni. Place w PL nie sa adekwatne do cen ktore mamy. Rzygac sie chce, ale gdyby solidarnie sie zebrac to moze cos to da!
    2012-04-13 12:57:04 [178.37.6.*] id:813387  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ola, przeciez Ty nie masz 15 lat ;) Jak cos to pomoże to ja co niedziele do kościoła biegał będę ;)
    2012-04-13 12:59:13 [92.25.0.*] id:813390  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Przeciętny europejczyk za 1h pracy zatankuje 5litrów paliwa, a Polak jak dobrze zarabia to za 1h zaleje 1.5-2 litry paliwa.
    2012-04-13 13:08:12 [92.25.0.*] id:813396  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hahahahajek gdyby ludzie zamiast późniejszych podziekowan sie zmobilizowali i zamienili te podziekowania na 3h udzialu w akcji protestacyjnej to by coś dało. W UK byl podobny protest. za pierwszym razem olano protestujacych, za drugim bylo podobnie, ale w trzecim sie solidzarnie zmobilizowal angole i dalo to efekt. czyli koncerny przylaczyly sie do protestu.
    2012-04-13 13:12:20 [178.37.6.*] id:813398  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    w Polsce jak się komuś w morde nie da, nie postraszy to sobie protestować można.... Nie wiem, może nie mam racji, ale tak to widze.
    2012-04-13 13:31:29 [46.171.46.*] id:813413  
    WYROCZNIA83: Napisała postów [1717], status [Szycha] Reputacja
    szczerze wątpię że w PL coś pomoże bo ludzie wolą siedzieć i biadolić zamiast coś robić ja osobiście nie mam czasu bo żeby żyć na jakimś poziomie muszę niestety pracować 6 dni w tygodniu i w każdą sobotę pracuje więc mimo najszczerszych chęci do protestu przyłączyć się nie mogę.
    2012-04-13 13:35:32 [178.37.6.*] id:813416  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ja nie biadolę jak to do mnie, ale nie bede naginał 60km żeby coś tam poprotestować ;)
    2012-04-13 12:16:27 [83.22.108.*] id:813342  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    To piweczko w dłoń, i na spacerek :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-13 12:18:25 [81.210.63.*] id:813343  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    hey alejak piwecko to i papjeroski musombyc inacej nie idem.hehehehe