• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 8437
    • Dodano: 2012-04-11 / 05:29
    • Komentarzy: 71

    W Opolu powstanie kolejna siłownia na świeżym powietrzu

    W Opolu powstanie kolejna siłownia na świeżym powietrzu

    Kolejna siłownia na świeżym powietrzu w Opolu ma stanąć na osiedlu Chabry, na terenie zielonym tuż obok kortów tenisowych.(Fot: Dżacheć)

    Inwestorem, jak w przypadku urządzeń nad Odrą nie będzie jednak ratusz. Na uruchomienie siłowni zdecydowała się administracja osiedla Chabry, która chce zadbać o dobre samopoczucie swoich lokatorów. Urządzenia do ćwiczeń mają być do dyspozycji już podczas tegorocznych wakacji.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, które opolski ratusz zamontował w ubiegłym roku na obrzeżach Parku Nadodrzańskiego cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców stolicy Opolszczyzny. - Nie ma co ukrywać, że podpatrzyliśmy to rozwiązanie od miasta. Widzimy, że świetnie się sprawdza i że bardzo brakuje takich bezpłatnych miejsc rekreacji w Opolu – mówi Katarzyna Chochulska, kierownik administracji osiedla Chabry. - Zajrzeliśmy do naszego budżetu, zrobiliśmy rozpoznanie na rynku firm które montują takie siłownie i zapadła decyzja że uruchomimy własną jeszcze w te wakacje – zapowiada Chochulska.

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    Zgodnie decyzją jaka zapadła w administracji osiedla, na terenie zielonym tuż przy kortach tenisowych stanie 7 urządzeń wyposażonych w 12 stanowisk do ćwiczeń. - Staraliśmy się wybierać atrakcyjne urządzenia. Będzie więc rowerek, będzie orbiter no i oczywiście ławeczka do wyciskania – wylicza Chochulska. - Koszt jaki poniesiemy to 21 tysięcy złotych, ale uważamy że warto, bo z siłowni będzie mogło korzystać ponad 3 tysiące mieszkańców osiedla Chabry – podkreśla.

    Administracja osiedla Chabry budowę siłowni na świeżym powietrzu zarekomendowała też radom dzielnic Górskiej i Wilsona. - Uważamy, że to naprawdę kapitalne rozwiązanie i powinno pojawić się na sąsiednich osiedlach. Jeżeli miejscowe komitety domowe uznają, że interesuje je takie rozwiązanie to służymy informacjami – zachęca Katarzyna Chochulska.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-04-11 22:33:22 [83.26.54.*] id:812080  
    ewka122: Napisała postów [1925], status [Szycha] Reputacja
    o kurcze ja jeszcze z pierwszej siłowni nie z korzystałam a tu już drugą stawiają.muszę się zmobilizować.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-04-11 22:34:47 [82.82.179.*] id:812082  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    to sie mobilizuj bo bilard czeka,rozgrzewka by ci sie przydała:)
    2012-04-11 22:39:13 [83.26.54.*] id:812093  
    ewka122: Napisała postów [1925], status [Szycha] Reputacja
    z biliardem dam rade,nie jestem w tym taka zła.
    2012-04-11 22:40:07 [82.82.179.*] id:812095  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    heheh przekonamy sie....
    2012-04-11 22:42:59 [83.26.54.*] id:812104  
    ewka122: Napisała postów [1925], status [Szycha] Reputacja
    może kiedyś.
    2012-04-11 22:43:30 [82.82.179.*] id:812105  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    moze to.......??
    2012-04-11 16:06:23 [194.29.180.*] id:811715  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    ile osób w opolu wie gdzie są korty na chaberlandzie...????

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-04-11 16:14:07 [83.5.119.*] id:811716  
    aligator: Napisał postów [191], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    korty są tam gdzie grają w tenisa
    2012-04-11 22:17:29 [89.79.133.*] id:812053  
    Uoldd: Napisał postów [913], status [stały bywalec] Reputacja
    Od dawna W Opolu?
    2012-04-11 22:42:55 [89.101.67.*] id:812103  
    Doe John: Napisał postów [565], status [starszy pismak] Reputacja
    na chabrach sa :) wiem gdzie kolo savi za dawna agawa i co lyso ci heh
    2012-04-11 21:47:23 [89.101.67.*] id:812016  
    Doe John: Napisał postów [565], status [starszy pismak] Reputacja
    witam nie bylo mnie przez ostanie parenscie dni sprawy zwiazane z zawodami mnie zatrzymaly cos sie wydarzylo na forum ciekawego? a projekt jak najbardziej na TAK gratulacje oby takich obiektów jak najwiecej

    Nick:
    Treść:
    2012-04-11 20:51:23 [89.72.245.*] id:811890  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    siłownia a obok droga po której nie da sie przejechać bo można zęby pogubić... mam nadzieje ze zamykają ta drogę żeby ja wyremontować bo inaczej będzie straszny wstyd..

    Nick:
    Treść:
    2012-04-11 12:43:41 [83.30.177.*] id:811523  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    Na Chabrach najlepiej na morale i samopoczucie mieszkańców podziałałoby chyba wyburzenie tego szpetnego jak dupa staruchy hangaru między blokami postawionego niezgodnie z wszelkimi prawami tzw. "budowlanymi", dzwoniącego w niedzielę dzwonkami z głośników. Taka moja skromna opinia;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-04-11 18:21:22 [89.79.82.*] id:811794  
    mandolina: Napisał postów [547], status [rozpisany/na] Reputacja
    Jestem za :-)
    2012-04-11 19:17:42 [213.17.151.*] id:811839  
    Piratus: Napisał postów [404], status [pismak] Reputacja
    Albo żeby zalali kamieniołomy i zrobili aquapark co by również zadbać o lepsze morale i samopoczucie lokatorów
    2012-04-11 11:11:27 [178.37.46.*] id:811446  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Jeszcze nawet tej siłowni na wyspie nie widziałam trzeba się tam wybrać....:DD , swoja drogą to administracja osiedla dobrze środkami finansowymi zarządza skoro stać ją na taką inwestycję..:DD

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-04-11 11:28:03 [77.253.68.*] id:811459  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    także nie widziałem,bo mi tam nie po drodze ;p
    2012-04-11 11:28:29 [77.253.68.*] id:811460  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    ps.czy dobrze zarządza? hmm,bynajmniej coś robią i myslą głowami,a to już dużo.
    2012-04-11 11:51:14 [178.37.46.*] id:811470  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    A może nie do końca jest tak z tym myśleniem...chociaż w tym artykule Pani wyraźnie się przyznała,że to podpatrzone....:D:D
    2012-04-11 11:56:29 [77.253.68.*] id:811476  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    co y nie był oKatrino-coś robią ;D
    2012-04-11 17:51:38 [178.37.62.*] id:811763  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Nie ważne co robią ważne ,ze zrobią..:P
    2012-04-11 18:17:55 [77.253.68.*] id:811790  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    powiedzmy,że dobrze napisane ;p
    2012-04-11 17:14:40 [83.22.96.*] id:811749  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    A stoisko z koksem też będzie ?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-04-11 17:21:36 [77.223.234.*] id:811752  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    będą ładować w pupala że aż sprzęt się zagrzeje;)
    2012-04-11 17:24:53 [2.98.240.*] id:811754  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciekawe czy ławka dla blachar podziwiajacych koksy bedzie zainstalowana ;p
    2012-04-11 17:27:54 [90.156.124.*] id:811755  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    pewnie tak, pod warunkiem ze koksy udawadniając swoją "siłe" przed laskami nie beda popisówy strzelac wyrywając ja :)
    2012-04-11 17:33:48 [2.98.240.*] id:811756  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ura bura gra wichura ;D
    2012-04-11 17:49:34 [178.37.62.*] id:811762  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Koks będzie dodatkiem do skorzystania z urządzeń...:D
    2012-04-11 12:41:24 [194.29.180.*] id:811520  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    O.T. Dziś 50lat WOPR-u. Najlepszego Panowie Ratownicy:))))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-04-11 12:47:01 [194.29.180.*] id:811527  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    No przecież o Paniach zapomniałam...ups...no to najlepszego i Paniom:)
    2012-04-11 16:46:18 [90.156.124.*] id:811724  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    o i ja sie dołączę :)
    2012-04-11 16:48:34 [77.223.234.*] id:811726  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    tak od razu bez pierwszej randki?;)
    2012-04-11 16:51:13 [90.156.124.*] id:811731  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a co tam :D raz się zyje :P
    2012-04-11 07:52:46 [83.30.129.*] id:811376  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Na osiedlach jakoś tego nie widzę, a i tak będę jeździł i korzystał tej z nad Odry :P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-04-11 13:55:26 [83.5.119.*] id:811623  
    aligator: Napisał postów [191], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    no pewnie, ja się będę wyginać a ktoś z lornetki będzie obserwował moje pracujące pośladki
    2012-04-11 13:56:07 [83.30.177.*] id:811625  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    i od tego jest straż miejska. Oraz toalety publiczne. Wstyd.
    2012-04-11 12:39:51 [81.210.63.*] id:811518  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    w lidlu jest niemieckie piwecko pitburger i waltins po 1.99 .wzielem se po klacie i juz cwice.hehehehe

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-11 12:45:12 [83.30.177.*] id:811525  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    kciuk w górę!:)
    2012-04-11 12:32:40 [81.210.63.*] id:811509  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ktoto wymyslil.jakktos mo zaduzo casu i sily to do roboty sie brac naprawjac se drogi nie roby.hehehehe

    Nick:
    Treść:
    2012-04-11 12:17:55 [82.82.182.*] id:811491  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    Na Euro 2012 Polska nawet nie wyjdzie z grupy:) Podczas mistrzostw EURO 2012 polska reprezentacja nie wyjdzie nawet z grupy. Do półfinału awansuje drużyna Ukrainy. Mistrzem Europy zostanie Francja,a tak sie podniecają tymi mistrzostwami hehehe.

    Nick:
    Treść:
    2012-04-11 10:14:38 [83.30.226.*] id:811434  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    ziomy będą trenować rwanie ...ławeczek treningowych

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-04-11 11:15:03 [77.253.68.*] id:811449  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    no cóż.. nie wszyscy lubia trenowac tak jak w ksiażce napisane ;D
    2012-04-11 09:24:26 [93.181.160.*] id:811388  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    tylko dobrze niech gwinty młotkiem poprawią bo jak pójdzie w rękach śruby odkręcać to zaraz rozkradną.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [26]
    2012-04-11 09:31:06 [82.82.183.*] id:811391  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    siema rulnik..jak w polu?
    2012-04-11 09:37:12 [93.181.160.*] id:811395  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    ti chopie do roboty byjś sie wez a na polu na rajzie rojśnie by cza gnuj wywiyjź pod kartofly.
    2012-04-11 09:39:32 [82.82.183.*] id:811399  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    ja juz 4lata nie sadze kartofili,kombajn sprzedany Anna...nie oplaca sie dziki ryły:( tylko rzepak,pszenica i jeczmien,,i do skupu odrazu
    2012-04-11 09:41:09 [82.82.183.*] id:811400  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    rulik pisalem ci ze rozsiewacze do nawozu amazone mam do sprzedania na hydrauliczne zamykanie od 600kg do 1000kg...
    2012-04-11 09:44:36 [93.181.160.*] id:811401  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jo mum polski na dwa talerze bez problemu siepie na 24m, hydraulicznie otwierany do niygo wlejzie 800kg szesnaście małyjch worków po 50kg.
    2012-04-11 09:45:23 [93.181.160.*] id:811402  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    a kartofli to ja sadzę dwadzieścia arów dla siebie i na płat dla ludzi co poly mum bo wolum kartofly niż kasa.
    2012-04-11 09:45:53 [93.181.160.*] id:811403  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    a po wiela mołsz ty rozsiewaczy??
    2012-04-11 09:51:41 [82.82.165.*] id:811406  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    od 600euro za sztuke na dwa talerze..4szt mam w garazu ale na niencach wystawie ogloszenie i w Polsce,,
    2012-04-11 09:53:03 [82.82.165.*] id:811407  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    ja sadzil do 2 h na sprzedarz i ludziom za dzierrzawy,teraz kupie 7ton jadalnych i spokoj,
    2012-04-11 09:53:26 [93.181.160.*] id:811408  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to ja wola polski nowyj w przeliczyniu 1000euro wtedy żech go kupowoł bo watu jeszcze nie dźwigli mum go już cztyry lata i nie widać na nim sladów użytkowania a rocznie soli ponad 60ha.
    2012-04-11 09:54:19 [93.181.160.*] id:811409  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    no to mu tyż tyle sadziyli i do zila parowali hopie co to było roboty.
    2012-04-11 09:55:21 [82.82.165.*] id:811410  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    one schodza jak cieple buleczki,przedten plugi obracane maielm ale jeden na przyczepke wchodzil a rozsiewacze mi dwa wejda...wrzuce fot an nk to se obejrzyj,,
    2012-04-11 09:56:38 [82.82.165.*] id:811411  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    rolik znam to parowanie itd 40 macior mialem ale yno na prosieta 20szt tucznikow,ale sie nei oplaca teraz zasieje sprzedam i czysta kasa,zaplace traktorzyste i spokojnie spia..
    2012-04-11 09:57:32 [90.156.124.*] id:811412  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    rolnicy od siedmiu boleści :P
    2012-04-11 09:57:56 [82.82.165.*] id:811413  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    wiesz jak to jest stajennych mialem dwuch jak zapili swinie byly glodne 2 dni,a kase chcieli...
    2012-04-11 09:58:38 [93.181.160.*] id:811414  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    anka ty cichobydx bo niedługo nie bedziesz miała co do gara włozyć.
    2012-04-11 09:58:41 [82.82.165.*] id:811415  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    hej,aniuska by mogla na kombajnie stac i kartofle przebierac:D
    2012-04-11 09:59:11 [93.181.160.*] id:811416  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    cicho być*
    2012-04-11 09:59:12 [90.156.124.*] id:811417  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    rolnik ty się o zawartośc moich garów nie bój :)
    2012-04-11 09:59:59 [82.82.165.*] id:811418  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    ok spadam na dzialke do golebi musza mlode poringowac..potem jade po biala samiczke kanarka i do Ikei...milego dnia
    2012-04-11 10:00:09 [90.156.124.*] id:811419  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    eee ja to sie nie nadaje, pojecia nie mam :)
    2012-04-11 10:01:07 [82.82.165.*] id:811420  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    aniuska jak to mowili unołs to sie dziołcha wszystkeigo naucys:D:D
    2012-04-11 10:01:32 [90.156.124.*] id:811421  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    miłego, :) ja zmykam potem na wesołe miasteczko :))
    2012-04-11 10:03:16 [93.181.160.*] id:811423  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to ja tyż zmykum bo śniadania jeszcze nie jadłem a potem kana pa i tv cały dzień:)
    2012-04-11 10:04:05 [82.82.165.*] id:811425  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    rolik wejdz na nk wrzucilem foto
    2012-04-11 10:04:39 [93.181.160.*] id:811426  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    czort sam mołsz zabawki dla dużych chłopaków http://www*youtube *com/watch?v=itWZbo5sBgo&feature=g-vrec&context=G2429c82RVAAAAAAAAAQ
    2012-04-11 09:31:43 [82.82.183.*] id:811392  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    sport to zdrowie:)

    Nick:
    Treść:
    2012-04-11 08:34:07 [89.79.133.*] id:811381  
    Uoldd: Napisał postów [913], status [stały bywalec] Reputacja
    Tak jest chaberki! Tu przynajmniej bede mogl strzelac z okna do wandali :)

    Nick:
    Treść: