- Autor: Greg
- Wyświetleń: 9924
- Dodano: 2012-03-26 / 14:25
- Komentarzy: 79
Pijani rodzice spacerowali z trójką dzieci
Sygnał o nietrzeźwych rodzicach policjanci otrzymali w niedzielę około godziny 20:30. Para razem z trójką dzieci miała iść ulicą Kozielską w Kędzierzynie-Koźlu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce na przystanku autobusowym zauważyli siedzącą kobietę, która trzymała na rękach dziecko.
- Po badaniu alkomatem okazało się, że 26-latka ma w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu. Obok stał jej mąż, który również był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Mężczyzna wykrzykiwał pod adresem interweniujących policjantów wulgaryzmy - relacjonuje podkom. Hubert Adamek z policji w Kędzierzynie-Koźlu.
Zobacz także 18 lat temu żywioł zniszczył ponad sto domów. Balcarzowice pamiętają ten dzień GALERIA
37-letni mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie 2,5 promila alkoholu. Kilka metrów dalej stało dwóch chłopców - jak się okazało, dzieci pijanego małżeństwa. 9 i 13-letni chłopcy oraz ich 17-miesięczny brat trafili do pogotowia rodzinnego, a nieodpowiedzialni rodzice zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. O dalszej opiece nad dziećmi zadecyduje sąd rodzinny.
reklama
Forum
reklama
Najczęściej czytane
17 sierpnia
Policja prosi o pomoc w indentyfikacji psa i ustaleniu właściciela. Uwaga, drastyczne zdjęcia.18+
27 lipca
Śmierć 4-letniej dziewczynki w Gogolinie. Policja zatrzymała matkę
17 sierpnia
"Siódmy raz na pielgrzymim szlaku". Z Opola ruszyli w stronę Jasnej Góry
12 sierpnia
Za nami zaćmienie Słońca. Pochwalcie się swoimi zdjęciami
17 sierpnia
Granat moździerzowy na placu zabaw przy ulicy Niemodlińskiej. Na miejscu saperzy AKTUALIZACJA
2 sierpnia
Ponad 100 kilometrów za nią. Karolina Szczepaniak płynie przez Bałtyk dla Piotra. Aktualizacja
23 sierpnia
Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim. Tysiące widzów i widowiskowy pokaz

W dyskusji: 79