- Autor: Greg
- Wyświetleń: 9453
- Dodano: 2012-03-23 / 15:45
- Komentarzy: 32
We mgle wjechał na wysepkę i przewrócił busa
(Fot. pomoc drogowa Tytan)
Trudne warunki atmosferyczne i nadmierna prędkość - to prawdopodobnie przyczyny zdarzenia, do jakiego doszło wczesnym rankiem w Kędzierzynie-Koźlu. Samochód dostawczy po najechaniu na wysepkę przewrócił się na bok.
- Około godzin 6:10 kierowca peugeot boxer jadący od strony Reńskiej Wsi na Rondzie Milenijnym uderzył w wysepkę. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków, panujących na drodze - informuje nadkom. Piotr Grudziecki, dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Bus przewrócił się na bok, ale jego kierowcy nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut ruch na rondzie w ciągu drogi krajowej nr 40 odbywał się jednym pasem.
Kierowcę ukarano mandatem w wysokości 50 złotych.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Mr.WaR: Napisał postów [5056], status [VIP]
Gdyby rondo było o innym profilu np. Krawężnik na obwodzie,a góra ziemi z trawniczkiem to nic by się nie stało poza pokrzywieniem felg i przejazdem na przełaj przez to rondo. Polska i Polscy projektanci zawsze chcieli nie tylko dogonić Europę ale ją od razu wyprzedzić. Policja jak zawsze ma jedno i to samo wytłumaczenie na każdy wypadek: Nadmierna prędkość i brawura.