• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 5105
    • Dodano: 2012-03-21 / 14:44
    • Komentarzy: 15

    Opole ma nowego naczelnika – od promocji miasta

    Opole ma nowego naczelnika – od promocji miasta

    Ewa Duda ma zając się marką Opola. Pracę rozpocznie 1 kwietnia.(Fot: Dżacheć)

    Ewa Duda obejmie 1 kwietnia funkcję naczelnika biura promocji opolskiego ratusza. Będzie to zupełnie nowa komórka urzędu, wydzielona z dotychczasowego wydziału promocji. - Kwestie biznesowe pozostają tam gdzie dawniej, biuro zajmie się tylko marką Opola – wyjaśnia Ryszard Zembaczyński. A marka Opola według nowej naczelniczki jest bardzo silna.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Jak zapewnia prezydent Opola, powołanie nowego wydziału ma posłużyć do kreowania lepszej polityki wizerunkowej miasta. Ta w ostatnim czasie była mocno krytykowana, choćby ze względu na słabą stronę internetową ratusza, choć po naszym artykule najbardziej rażące błędy zostały poprawione. - Nie powołujemy tej komórki, aby negować dotychczasowe działania, ale chcemy iść do przodu, budować lepszą opinię o Opolu, stawiać sobie w tym względzie nowe i coraz ambitniejsze zadania – tłumaczy Ryszard Zembaczyński. - Kwestie biznesowe pozostaną tam gdzie dawniej, u naczelnika Wujca w wydziale promocji Biuro zajmie się tylko marką Opola – podkreśla prezydent.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Nowa naczelniczka, jak sama mówi, ma kilkanaście lat doświadczenia jeśli chodzi o pracę w marketingu. - Za dziedziny marketingu i komunikacji odpowiadałam między innymi w PZU, La Farge czy Totalizatorze Sportowym. Ostatnio pracowałam w Telewizji Polskiej. Mam na swoim koncie kilka dużych kampanii o zasięgu ogólnopolskim – mówi Ewa Duda. - Marka Opola ma świetne, unikalne cechy i na pewno związany z nimi duży potencjał, który będę się starała wykorzystać. Będę stawiać też na wiedzę i doświadczenie już zgromadzone przez ratusz – podkreśla nowa naczelniczka biura promocji opolskiego ratusza.

    W nowej komórce ratusza pracę oprócz naczelnik Dudy znajdzie 6 osób. Pierwsze pomysły na promocję Opola zostaną przedstawione po 1 kwietnia.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-02-20 21:47:37 [83.22.171.*] id:1003130  
    freeman: Napisał postów [1032], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    no tak, jeszcze z parę takich wydziałów i będzie jak w ameryce...

    Nick:
    Treść:
    2012-03-22 08:52:43 [83.30.173.*] id:796263  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    Szczyt bezwstydnego tałatajstwa. Żeby to to jeszcze w jakimś cywilizowanym kraju się działo, gdzie przedsiębiorcy wyrabiają się z efektywną pracą na takie bzdety bez ładu, składu i potrzeby. Ale u nas? Moim zdaniem, które g..ucio da, ale na głos sobie powiedzieć mogę:P - zwolnić tę panią i 700 jej podobnych.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-03-22 08:54:55 [77.223.234.*] id:796266  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    równie dobrze może stać na krakowskiej z ulotkami i też będzie promowała i za 2.5zł za godzinę:D
    2012-03-22 08:56:27 [83.30.173.*] id:796268  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    z kokardkami na kostkach i w kusej spódniczce nawet niech robi za 3 PLN/h:)
    2012-03-22 08:57:46 [83.30.173.*] id:796269  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    Ciekawe jak będzie wyglądać jej praca. Zrobi zdjęcie młynówki i wyśle do prezydenta zimwabwe czy może będzie pisać wierszyki typu "opole, przyjemne miasteczko. Kto przyjedzie dostanie niebiesko żółte ciasteczko"?:) Obstawiam żuka i sprzedaż produktów rolnych.
    2012-03-22 08:47:08 [83.30.173.*] id:796260  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    Strasznie mało tu komentów się pojawiło. To chyba taki bezwład bezsilnego obserwowania tego absurdu:) Demo dobrze nazwałeś. Ewa. Na rurę. Promuj z rozmachem.

    Nick:
    Treść:
    2012-03-22 08:45:32 [83.30.173.*] id:796259  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    A na uj ja się pytam. Niech pippa ziemniaki sprzedaje albo wydział ds promocji zajmuje się swoją pracą. Gnoje bez cienia wstydu.

    Nick:
    Treść:
    2012-03-21 15:33:49 [88.220.37.*] id:795645  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    następne stanowisko do brania naszej kasy

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-03-21 15:48:53 [87.206.93.*] id:795648  
    jureczek111: Napisał postów [487], status [starszy pismak] Reputacja
    dokładnie a krzyczą cały czas że trzeba oszczędzać a kolesi cały czas zatrudniają
    2012-03-21 22:48:12 [93.181.149.*] id:796152  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    A inni krzyczą, że bezrobocie! I jak tu dogodzić wszystkim? ;)
    2012-03-21 19:45:03 [194.29.180.*] id:795849  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    dzieci dorosly to trzeba im jakas robote zalatwic

    Nick:
    Treść:
    2012-03-21 15:00:48 [82.82.176.*] id:795610  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    witam pania,i co pani zareprezentuje?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-03-21 15:25:18 [178.181.35.*] id:795638  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Na razie to pani Ewa sama się nieźle prezentuje ale następnym razem prosimy o większy dekolt...... a co tam będziemy się prosić żadamy płacimy to mamy prawo wymagać.
    2012-03-21 16:03:00 [82.82.173.*] id:795651  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    no widac ze ....
    2012-03-21 14:56:56 [77.223.234.*] id:795601  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Ewa coś ty się tak zakryła po samą szyję?...masz wizerunek miasta polepszać;)

    Nick:
    Treść: