• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 2435
    • Dodano: 2012-03-20 / 15:00
    • Komentarzy: 28

    Prezydent Opola przywitał wiosnę z przedszkolakami

    Prezydent Opola przywitał wiosnę z przedszkolakami

    Prezydent Opola wspólnie z przedszkolakami witał wiosnę. Dzieci miały okazję zwiedzić gabinet Ryszarda Zembaczyńskiego.(Fot: Dżacheć)

    Grupa podopiecznych z Publicznego Przedszkola nr 3, tradycyjnie już odwiedziła prezydenta Opola, aby podczas wspólnej zabawy w ratuszu przywitać wiosnę. Ryszard Zembaczyński chętnie wziął udział w programie artystycznym przygotowanym przez dzieci i zaprosił je na zwiedzanie swojego gabinetu.

    Grupa ponad 20 dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy co rok odwiedza ratusz wraz ze zbliżającą się wiosną. - Dzisiaj mamy pierwszy dzień astronomicznej wiosny – tłumaczył przedszkolakom Ryszard Zembaczyński. Dzieci śpiewały, tańczyły przed ratuszem, a kiedy Ryszard Zembaczyński zaprosił je do środka, z ogromną ciekawością przyglądały się temu, co na wyposażeniu swojego gabinetu ma prezydent Opola. Największym zainteresowaniem cieszył się prezydencki łańcuch.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    - Zauważyliśmy już wiosnę bo latają motylki, biegają biedronki. Założyliśmy kolorowe kapelusze które wyglądają jak kwiaty, żeby prezydenta nas zauważył i wiedział, że to już wiosna przyszła – przekrzykiwały się nawzajem dzieci. - Jedno z nich zapytało mnie kiedy będzie gotowy stawek przy Barlickiego – przyznał nieco zaskoczony prezydent. - Okazuje się, że to nie tylko beztroskie maluszki, ale też mali gospodarze – dodał Ryszard Zembaczyński.

    Na zakończenie wizyty wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek w postaci cukierków.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Prezydent Opola przywitał wiosnę z przedszkolakami
    Prezydent Opola przywitał wiosnę z przedszkolakami
    Prezydent Opola przywitał wiosnę z przedszkolakami
    Prezydent Opola przywitał wiosnę z przedszkolakami
    Prezydent Opola przywitał wiosnę z przedszkolakami
    Prezydent Opola przywitał wiosnę z przedszkolakami

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-03-21 19:31:32 [77.254.20.*] id:795816  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    A który to ten Ryszard Zembaczyński? Bo ja tam widzę same dzieci.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-03-21 19:36:21 [82.82.188.*] id:795830  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    georg88 w maju jade do Czech po Glodstery:) z 2 parki
    2012-03-21 20:05:21 [77.254.20.*] id:795900  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    To powodzenia w hodowli :P
    2012-03-21 20:07:23 [82.82.182.*] id:795905  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    musisz kuknac na moja galeria na nk:P
    2012-03-21 20:07:56 [82.82.182.*] id:795909  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    tam mam fotki hodowli:P
    2012-03-20 20:13:35 [93.181.160.*] id:794869  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Ach te przedszkolanki.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2012-03-20 22:12:30 [83.26.52.*] id:795076  
    ewka122: Napisała postów [1925], status [Szycha] Reputacja
    rolik litości znajdż ty se w końcu babę,
    2012-03-20 22:13:42 [82.83.44.*] id:795077  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    rolik znow stresujesz kobitki?
    2012-03-21 11:31:59 [90.156.124.*] id:795443  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    rolika policjantki to co? juz ci przeszło :P
    2012-03-21 19:29:50 [77.254.20.*] id:795811  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    @ewka122: '' Najlepsza żona, to ręka rodzona.'' :D :D
    2012-03-21 19:31:23 [82.82.188.*] id:795815  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    tylko musi turlac nim by włosow neimał mieddzy palcami:P
    2012-03-21 19:32:16 [77.254.20.*] id:795818  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    @czort: Dobre :D :D
    2012-03-21 19:33:25 [82.82.188.*] id:795822  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    dokladnei to w dwie rece i turla jak kopytka:P
    2012-03-20 15:04:05 [83.30.231.*] id:794415  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    drugie chciało zapytać kiedy załatają wszystkie dziury w jezdniach i zbudują aquapark ale szybko rozdano lizaki

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-21 11:45:44 [213.77.108.*] id:795479  
    memory5: Napisał postów [510], status [rozpisany/na] Reputacja
    to jedyni którzy nie zadają trudnych i jakże oczywistych pytań ;)
    2012-03-21 11:44:10 [213.77.108.*] id:795475  
    memory5: Napisał postów [510], status [rozpisany/na] Reputacja
    już chyba tylko w nich nadzieja !!!! panie władzo

    Nick:
    Treść:
    2012-03-20 15:44:39 [83.26.52.*] id:794487  
    ewka122: Napisała postów [1925], status [Szycha] Reputacja
    łał jak kolorowo,wiosennie.Właśnie syn oznajmił mi,że jutro dzień wagarowicza.ciekawo co chciał mi prze sto powidzieć.hm

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-03-20 16:53:38 [194.29.180.*] id:794613  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    sorki, że się czepiam, ale co to jest prze sto?? ja też czasami byka walnę, ale w wyrazach, których rzadko używam podczas pisowni.
    2012-03-20 17:14:01 [78.144.73.*] id:794619  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    czepiasz sie ;)
    2012-03-20 19:36:59 [83.26.52.*] id:794836  
    ewka122: Napisała postów [1925], status [Szycha] Reputacja
    no właśnie nie czepiaj się,ja teraz myślę co mój syn zrobi,hm.
    2012-03-20 22:14:27 [82.83.44.*] id:795078  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    da dyle z szkoły:P ja chyba tez zrobie se frei w pracy a co:)
    2012-03-20 22:20:20 [83.26.52.*] id:795082  
    ewka122: Napisała postów [1925], status [Szycha] Reputacja
    no w końcu dzień wagarowicza,
    2012-03-20 21:49:36 [83.30.130.*] id:795063  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Nagłówek artykułu brzmi nieco pedofilsko

    Nick:
    Treść:
    2012-03-20 20:35:15 [83.5.130.*] id:794933  
    córcia.: Napisała postów [161], status [wyjadacz] Reputacja
    No tak - trzeba się pokazać, wypromować swoje dobre kontakty z najmłodszymi. To takie niewinne...

    Nick:
    Treść:
    2012-03-20 15:10:06 [90.156.124.*] id:794425  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    ale kolorowo fiu fiu :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-20 15:39:22 [90.156.124.*] id:794477  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a propos ładne kwiatki dzieciaczki zrobiły :)
    2012-03-20 15:28:49 [81.210.63.*] id:794461  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    poco on wsadzase dwa palce do nosa.hehehehe

    Nick:
    Treść:
    2012-03-20 15:23:55 [82.83.36.*] id:794452  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    a marzanna gdzie???potopił bym....

    Nick:
    Treść: