• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 15665
    • Dodano: 2012-03-13 / 10:59
    • Komentarzy: 95

    Nieoczekiwany finał nocnych poszukiwań 4-latka

    Nieoczekiwany finał nocnych poszukiwań 4-latka

    (Fot. archiwum)

    4-letni chłopiec, którego zaginięcie w piątek wieczorem zgłosiła matka, odnalazł się już po 20 minutach. Dziecko... spało przed telewizorem, zawinięte w kołdrę.

    W piątek wieczorem policjantów z Kluczborka zaalarmowała matka 4-letniego chłopca informując, że nigdzie nie może znaleźć swojego syna. Do mieszkania pierwsi dojechali policjanci z Wołczyna, do akcji został również zaangażowany przewodnik z psem oraz strażacy. Podczas rozmowy z domownikami ustalono, że 4-latek bawił się w domu i w pewnym momencie zarówno mama jak i jej starszy syn zauważyli, że dziecka nie ma. Podejrzewali, że chłopczyk mógł wyjść z domu na podwórko i oddalić się od miejsca zamieszkania. Sytuacja była poważna, bo na dworze panowała minusowa temperatura, co mogło stanowić zagrożenie dla życia dziecka.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Policjanci rozpoczęli poszukiwania jeszcze przed przybyciem funkcjonariuszy straży pożarnej - jeden z nich szukał chłopczyka w okolicy posesji, a drugi w mieszkaniu. Po niespełna 20 minutach odnaleziono dziecko.

    - 4-latka odnalazł jeden z policjantów w... domu. Jak się okazało, chłopczyk znużony zabawą zawinął się cały w kołdrę i zasnął przed telewizorem - informuje asp. Aneta Czekaj, oficer prasowy kluczborskiej policji.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-03-13 11:28:25 [93.181.160.*] id:788521  
    KOPYCIARZ: Napisał postów [514], status [starszy pismak] Reputacja
    albo ma taki duzy dom, albo taka mala glowe. . .

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-03-13 11:30:22 [93.181.149.*] id:788524  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Obstawiam to drugie :(
    2012-03-21 18:09:15 [77.254.20.*] id:795728  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Ale kto ma?
    2012-03-14 21:56:25 [46.115.2.*] id:790533  
    elektor 105: Napisał postów [313], status [pismak] Reputacja
    Oby każda sprawa tak się kończyła.Rodzicom na pewno nie było wesoło w takiej chwili.Pozdrawiam chłopczyka i rodziców.

    Nick:
    Treść:
    2012-03-14 08:10:47 [83.22.224.*] id:789607  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    kto teraz zapłaci za tak sprawną i szybką akcję kluczborskiej policji ? -pierwsi dojechali policjanci z wołczyna-ale teksty

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 21:19:35 [83.10.78.*] id:789408  
    kikunia: Napisała postów [459], status [starszy pismak] Reputacja
    oj to duze ta mama musi miec mieszkanie skoro znalezienie dziecka w domu zajeło policjantom aż 20 min:) mame zrozumiem bo była pewnie wystraszona i w szoku wiec w nerwach nie myślała racjonalnie ale policji należy sie medal za spryt i szybkosc rozwiazania sprawy:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-13 23:47:41 [77.254.30.*] id:789555  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    witaj kikunia..:)
    2012-03-13 14:11:16 [93.181.160.*] id:788737  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Czort un pewnie patrzył po 23 na film i pedzioł nudnyj fim ida spać.
    [-2]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [12]
    2012-03-13 14:11:26 [93.181.160.*] id:788739  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    film*
    2012-03-13 14:33:48 [83.27.130.*] id:788771  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    polska mowa trudna mowa
    2012-03-13 18:31:32 [82.82.161.*] id:789080  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    richtig rolik mosz racja joł tez usan jak nudny...
    2012-03-13 18:46:27 [82.82.170.*] id:789102  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    mojemu rocznemu synkowi wlaczylem red8 ,,gadac nie umie ale yno chodzil i bunga bunga...:DDDD
    2012-03-13 19:12:56 [178.37.38.*] id:789144  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Gratuluję głupoty @czort.
    2012-03-13 20:45:00 [82.82.161.*] id:789318  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    widze ze georg sei na zartach niezna:P
    2012-03-13 20:46:39 [178.37.38.*] id:789323  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Spoko @czort. Nie bier se tego do serca.
    2012-03-13 20:47:30 [82.82.161.*] id:789329  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    wiesz jest zemnie czort ale sa granice:)
    2012-03-13 20:48:32 [82.82.161.*] id:789333  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    dzis 2 samiczki mi siadly na jajka a do 4 samic dalem samce:) dalem mlodym co karmia brokuly pieknie jedza,,
    2012-03-13 20:49:23 [188.47.111.*] id:789335  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    czort,olśniaka nie masz przypadkiem??
    2012-03-13 20:50:12 [82.82.161.*] id:789337  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    cooler a tobie co??
    2012-03-13 20:51:24 [188.47.111.*] id:789341  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    nic,poważnie pytam o bażanta himalajskiego?
    2012-03-13 17:34:38 [84.10.3.*] id:789019  
    miminka: Napisał postów [1034], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    a mieszkanie miało 46 m2:))))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-13 19:40:04 [90.156.124.*] id:789189  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    nieważne ile wazne że telewizorów się nie moga doliczyć :P
    2012-03-13 11:16:55 [178.37.35.*] id:788511  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ciekawa historyjka..jak można angażować straż i Policję w poszukiwanie dziecka nie sprawdzając najpierw zakamarków i tym podobnych w domu chyba bym się ze wstydu spaliła o czym to świadczyło o tym,że dziecko umknęło uwadze matce skupiła się bardziej nie wiadomo na czym.....no cóż jak to mówią przydarzyć się może najlepszemu:D:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [16]
    2012-03-13 12:56:39 [79.162.198.*] id:788616  
    mateo9494: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    hej słodziaku ;) czasem tak bywa ;p myślała, że dziecko jej wyszło, ale zamyka sie drzwi tak żeby dzieci nie wychodziły same na dwór, a tym bardziej jak sie czymś innym zajmuje
    2012-03-13 13:56:24 [79.163.153.*] id:788714  
    Meguszka: Napisała postów [1108], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    jakaś nawiedzona kobieta! Może chciała być sławna? Ale wiecie co... ja też się kiedyś schowałam mając 4 lata! Przez 2h mnie szukali... i nie ma Meguszki..aż w końcu sama wyszłam, bo znudziła mi się ta zabawa w chowanego... I nie dostałam klapsa.. Widocznie kobieta ma za duże mieszkanie. :D
    2012-03-13 15:21:22 [83.18.31.*] id:788807  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Tia,i tu masz rację,jak można nie znależć dziecka we własnym domu???Przewrażliwionej Mamusi kazałbym zapłacić za bezzasadną akcję. Ps.kiedyś w domu zawieruszył mi się żółw,szybka bestia,dzięki dedukcji odkryłem,iż wisiał w szafie w rękawie kurtki,którą Brat wcześniej położył na łóżku, a potem odwiesił w ww miejsce.
    2012-03-13 15:32:31 [178.37.35.*] id:788819  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Mateo9494: jak milo,że słodziak się odezwał ...witaj słodziaku!!!!
    2012-03-13 15:33:22 [178.37.35.*] id:788821  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Meguszka:nie rób więcej takich rzeczy..:P:P
    2012-03-13 15:36:30 [178.37.35.*] id:788825  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    coolerr: ciebie też dawno nie słyszałam,ale powiem Ci ,ze historyjka którą opisałeś rozbawiła mnie :):)))..dobrze,ze żółw się odnalazł,bo po tygodniu to nigdy nie wiadomo co mogło by się stać..:):)
    2012-03-13 15:47:23 [90.156.124.*] id:788842  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    uhuhu jak tu sie słodziutko u ciebie zrobiło :P
    2012-03-13 16:02:26 [79.162.198.*] id:788868  
    mateo9494: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    Katrina: najsłodsza w mieście ;) słodka i przemiła jak aniołek ;) pewnie z wyglądu sexowna ;)
    2012-03-13 16:03:35 [90.156.124.*] id:788872  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    ulala Kati :PP
    2012-03-13 16:44:03 [178.37.35.*] id:788930  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    aniuśka: a widzisz nie wszystkie chłopaki są takie feeeee......mateo jest wyjątkiem no i może jeszcze paru....:P:P
    2012-03-13 16:44:43 [90.156.124.*] id:788934  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    oj kati ja nic nie mówie przecież :P
    2012-03-13 16:46:01 [178.37.35.*] id:788938  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    hehhhh.......żart:)
    2012-03-13 16:46:46 [90.156.124.*] id:788940  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    ja to wole unikac tylko jednych, to olęnka mnie napusciła :P
    2012-03-13 16:48:52 [178.37.35.*] id:788944  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    widzisz jak łatwo można dać się podpuścić czy też wpuścić w maliny....:):)jestem chyba tego przykładem..(żart)
    2012-03-13 17:01:58 [79.162.198.*] id:788969  
    mateo9494: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    gdzieś to słyszałem już
    2012-03-13 19:35:32 [178.37.35.*] id:789183  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    mateo: a co słyszałeś?? :):)
    2012-03-13 18:38:30 [83.22.117.*] id:789092  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    musi mieć dużą kołdrę...

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 18:29:41 [82.82.161.*] id:789077  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    ciekawe kto był z psem Piotrek czy Haszczu:)

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 18:21:13 [78.149.27.*] id:789069  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    O.T. Co z ta mamuska ktora porwala córkę z Niemodlina? http://www*youtube*com/watch?v=OH7SPLnq2cI

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 11:42:39 [83.7.117.*] id:788537  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    I to jedna z takich wesołych a zarazem ciekawych informacji

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-03-13 11:44:04 [93.181.149.*] id:788539  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Z szczęśliwym finałem bym dodała......:)
    2012-03-13 18:09:46 [80.48.34.*] id:789053  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    dobrze ze tak sie skonczylo a nie podobnie jak w sosnowcu
    2012-03-13 11:11:28 [83.21.172.*] id:788508  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Roztargniona? Coś z matką nie tak.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-03-13 11:28:36 [83.30.216.*] id:788523  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    lub reagująca tak histerycznie, że wyłączyło jej się logiczne myślenie...ale zawsze lepsze to niż zakopanie dziecka pod gruzami i zgrywanie teatrzyku dla mediów....
    2012-03-13 15:41:49 [178.37.35.*] id:788833  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    zakręciła się wokół własnej osi(osoby)...:):))
    2012-03-13 16:53:09 [93.181.149.*] id:788952  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Niejedna "mamuśka" przy klawiaturze zapomina że dziecko gdzies tam jest.....dobrze, że tylko pod telewizorem ;)
    2012-03-13 16:54:31 [178.37.35.*] id:788956  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    hehhhh....no tak sis:D
    2012-03-13 12:53:16 [79.162.198.*] id:788608  
    mateo9494: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    Następnym razem niech mamusia z synkiem szuka porządnie, bo szkoda tracić paliwa za nasze podatki, które tankuje policja.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-03-13 13:50:53 [46.169.226.*] id:788700  
    Grzegorz9: Napisał postów [691], status [rozpisany/na] Reputacja
    od tego jest policja tylko ...
    2012-03-13 14:16:19 [83.22.4.*] id:788748  
    lokomotywa: Napisał postów [741], status [rozpisany/na] Reputacja
    a jak na zmianie jeżdżą po wódke na cpn na końcu miasta?
    2012-03-13 15:40:02 [178.37.35.*] id:788832  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    mateo: słusznie powiadasz:)
    2012-03-13 11:36:56 [77.223.230.*] id:788529  
    gekon: Napisał postów [14], status [nowy] Reputacja
    No co,Chyba każdy za małolata chciał się schować przed starymi jak najlepiej :D tylko w tym przypadku przysnęło mu się troszkę..;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-03-13 11:42:19 [83.30.216.*] id:788536  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    mnie kiedyś też tak szukano(na szczęście bez udziału służb )...w tym czasie słodko spałam z psem w budzie ;)
    2012-03-13 11:43:28 [77.254.16.*] id:788538  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    no nika, to jest tekst miesiąca :):):):):):):)
    2012-03-13 11:45:10 [93.181.149.*] id:788540  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Dobrze, że Cie znaleźli....no bo z kim bym pisała tutaj ? ;)
    2012-03-13 11:48:02 [83.30.216.*] id:788542  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    hehe widzisz Siostro, pies wuja był tolerancyjny ale tylko do momentu jak mu podano obiad ;)
    2012-03-13 15:07:59 [31.175.218.*] id:788804  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    nika za ten opis swojej przygody masz normalnie nagrodę:))
    2012-03-13 15:16:16 [83.7.117.*] id:788806  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    nika.... mój wujek też taką miał przygode:):) stare rodzinne legendy
    2012-03-13 14:18:45 [83.22.4.*] id:788753  
    lokomotywa: Napisał postów [741], status [rozpisany/na] Reputacja
    ja jak byłem mały schowałem sie w szafie i godzinę mnie rodzice szukali no ale 30 lat temu policja nie jeździła do takich przypadków no i telefonów nie było tak więc nie ma co ganić rodziny bo policja jest po to żeby pomagać

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-03-13 15:04:56 [31.175.218.*] id:788799  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Mnie brat chował do... i tu uwaga! półkotapczanu :D
    2012-03-13 15:06:00 [83.7.117.*] id:788800  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    dobrze że nie do barku:):)
    2012-03-13 15:07:41 [93.181.149.*] id:788802  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Dobre :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    2012-03-13 13:58:43 [83.27.130.*] id:788721  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Może to jest powód do drwin na forum z matki i reszty domowników ale w tamtej chwili matce na pewno do śmiechu nie było .

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-13 14:36:20 [93.181.149.*] id:788776  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Szczęsliwe zakończenie to i pośmiac sie można :)
    2012-03-13 14:33:10 [93.181.149.*] id:788767  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    A Jackowski z Rutkowskim juz w drodze byli do Kluczborka :PPP

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-13 14:33:48 [93.181.149.*] id:788770  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Przeczytali F24Opole i pewnie zawrócili ;)
    2012-03-13 12:34:57 [178.37.157.*] id:788572  
    mr.blant: Napisał postów [1018], status [stały bywalec] Reputacja
    haha ale akcja

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-03-13 12:51:31 [88.220.37.*] id:788605  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    powinni mamuśke obciązyć kosztami akcji :)
    2012-03-13 13:31:37 [46.205.69.*] id:788664  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Ale jaka wykrywalnośc policyjny nos od razu odkrył gdzie jest poszukiwany 100% skuteczności.
    2012-03-13 14:04:57 [46.169.226.*] id:788728  
    Grzegorz9: Napisał postów [691], status [rozpisany/na] Reputacja
    jakimi kosztami ze przyjechał 1 czy 2 radiowozy i spaliły 1,5 litra paliwa
    2012-03-13 12:28:03 [83.7.92.*] id:788566  
    bimka11: Napisała postów [321], status [maniak] Reputacja
    ale jaja :DDD

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-13 13:34:48 [90.156.124.*] id:788671  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    jak berety :D
    2012-03-13 13:24:15 [87.207.238.*] id:788650  
    iceee: Napisał postów [296], status [maniak] Reputacja
    a ona co nie potrafiła nawet w domu dokładnie sprawdzić czy dzieciaka gdzieś nie ma. Co za kobieta, ale jak to mówią najlepszym sie zdarza. Nauczka na przyszłosc

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 12:51:56 [83.30.238.*] id:788606  
    farmer: Napisał postów [507], status [rozpisany/na] Reputacja
    mnie też jak byłem mały szukano.........ale ja spałem na przyczepie z opowiadania wiem że z godzinę mnie szukano byłem też 4-latkiem...o -matko jak to dawno było........szok

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 12:50:48 [213.241.22.*] id:788603  
    ędward ącki: Napisał postów [144], status [wyjadacz] Reputacja
    Gratuluję głupoty.

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 12:46:57 [83.13.133.*] id:788592  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    " najciemniej pod latarnią " ;)

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 12:25:54 [88.220.37.*] id:788564  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    a ta mamusia to całkiem trzeźwa była :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-13 12:28:20 [90.156.124.*] id:788567  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    może i trzezwa ale widać strasznie roztrzepana :)
    2012-03-13 12:19:09 [90.156.124.*] id:788559  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    o i masz cóż za spostrzegawczość, to ile tych telewizorów na stanie w domku jest hmmm? :)

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 12:11:14 [213.77.108.*] id:788551  
    memory5: Napisał postów [510], status [rozpisany/na] Reputacja
    ten policjant to za pewne Rutkowski tylko on w mig rozwiązuje sprawę;) a tak na poważnie to niezłego stracha napedził malec mamusi

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 12:08:25 [46.113.57.*] id:788549  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Albo mieszkają jak Jacksonowie i mają za dużo pokoi i łazienek łącznie z ogrodem i basenem do przeszukania, albo miała promile że nie potrafiła w trzech pokojach dziecka znaleźć.

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 11:52:08 [83.27.121.*] id:788544  
    hans 77: Napisała postów [1893], status [Szycha] Reputacja
    ciekawa ta sprawa.....

    Nick:
    Treść:
    2012-03-13 11:11:57 [77.253.70.*] id:788509  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Co za ludzie,to się nie mieści w głowie,najprościej jest od razu złapać za telefon i dzwonić na Policję,tak trudno włączyć myślenie.Powinni pokryć koszty całej akcji.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-03-13 11:33:33 [93.181.149.*] id:788526  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Wyłączyła komputer, patrzy, że dziecka nie ma to dzwoni na 112 no bo gdzie inaczej?....;)
    2012-03-13 11:33:52 [46.171.46.*] id:788527  
    WYROCZNIA83: Napisała postów [1717], status [Szycha] Reputacja
    no nie przesadzaj policjanci tez szukali 20 minut więc mały dobrze się zakamuflował... poza tym tyle teraz trąbią o tych porwaniach że no Matka najwyraźniej spanikowała a człowiek pod wpływem emocji niejednokrotnie nie myśli logicznie.
    2012-03-13 11:34:49 [77.254.16.*] id:788528  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    dobrze, ze na 112 a nie na 24opole o tym napisała ;P
    2012-03-13 11:37:23 [93.181.149.*] id:788530  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    hahahaha krótszy numer, w dodatku bezpłatny to akurat ten zapamiętała ;)
    2012-03-13 11:41:40 [93.181.149.*] id:788535  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Tak to bywa jak dzieci neostrady mają dzieci- same kłopoty tylko z tego są.......................
    2012-03-13 11:14:41 [78.149.27.*] id:788510  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    4Letnie dziecko to nie slon wiec ciezko bylo je zobaczyc ;p

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-03-13 11:17:34 [178.37.35.*] id:788513  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    oleńka na pewno tak byłoLD
    2012-03-13 11:25:35 [77.253.70.*] id:788518  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    W piątek jak to w piątek,pewnie impra była w domu i sami nie wiedzieli co jest grane,alkohol i inne świństwo.To tylko tak hipotetycznie,żeby potem nie było,że z porządnych ludzi pijaków robię.Ale to Kluczbork jakby nie było...
    2012-03-13 11:40:59 [78.149.27.*] id:788534  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Byc moze bylo tak jak piszesz ;)