• Wyświetleń: 4349
    • Dodano: 2012-03-03 / 18:08
    • Komentarzy: 32

Odra Opole wygrywa w pucharze

Odra wygrała pucharowy mecz z dużo niżej notowanym przeciwnikiem z Proślic.(Fot: Dżacheć)

Aż 5:1 wygrała Odra Opole z grającym w lidze okręgowej LZS Proślice. Spotkanie odbyło się dzisiaj w Centrum Sportu przy ul. Północnej w ramach rozgrywek 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Pierwsza połowa nie zwiastowała jednak okazałego zwycięstwa.

Przez pierwsze 45 minut z boiska wiało nudą. Akcje Odry były niedokładne, a po strzałach niebiesko – czerwonych piłka tylko raz zatrzepotała w siatce bramki rywali – tyle, że Marcel Surowiak ze zdobycia bramki nie mógł się cieszyć, bo był na pozycji spalonej. Tymczasem do bardziej klarownych sytuacji dochodzili goście z Proślic, ale swoimi próbami nie sprawili większej trudności bramkarzowi OKS.

Obraz gry diametralnie zmienił się po przerwie. Minutę po wznowieniu gry ze środka boiska było już 1:0 dla Odry. Spokojnym strzałem podane za plecy obrońców wykończył Adrian Krysian. 5 minut później wynik znowu uległ zmianie. Na 2:0 podwyższył Piotr Job, praktycznie kopiując wyczyn swojego kolegi z zespołu, autora pierwszej bramki. Po kolejnych dwóch minutach było już po meczu – na 3:0 strzelił Tadeusz Tyc. W 68. minucie na szarżę prawą stroną boiska i strzał z dystansu zdecydował się Tomasz Copik – uderzenie sprawiło bramkarzowi gości ogromne problemu i ten praktycznie wbił piłkę do siatki. W 77. minucie popularny „Tadziu” wyłożył piłkę Copikowi i wynik brzmiał 5:0. Honorową bramkę dla LZS Proślice zdobył w 80. minucie Grzegorz Strąg, wykorzystując nieporozumienie obrońców OKS.

- Na pierwszą połowę nie wyszliśmy wcale z szatni. Liczyliśmy chyba, że grająca dużo niżej od nas drużyna położy się na boisku – ocenia Wojciech Mielnik, trener Odry Opole. - W drugiej części gry zaczęliśmy realizować zadania taktyczne, zespół zaczął grać wysoką piłką w ofensywie, jeśli chcemy strzelać gole w lidze to musimy koniecznie stosować ten element gry – podsumowuje trener.

2012-03-05 10:46:45 [83.5.114.*] id:780857
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    "z grającym w lidze okręgowej LZS Proślice"Ale zawsze to zwycięstwo chętnie w tym sezonie pójdę na kilka meczy a nóż nowy zarząd i trener wiedzą jak prowadzić drużynę i coś jeszcze z tego będzie jestem pełen nadziei hehe xD

drań73: Napisała postów [17440], status [VIP] Reputacja
    zaje... biście. porównajmy budżety. Opole - 500 tyś a proślice 5 kg kiełbasy za wygrany mecz

2012-03-03 22:46:07 [83.7.119.*] id:780114
    właśnie...Odra Opole ma najwiekszą dotacje od miasta z okolicznych klubów- a wyniki:):) ludzie, przjzyjcie na oczy- po kiego ściagacie beztalencia płacąc im po 5-6 tys za miesiąc. Lepiej zainwestujcie w młodzież . Opole dalej bedzie miastem wojewódzkim nawet gdy nie bedzie miało klubu w III lidze.... ale młode chłopaki beda zdrowe i mam nadzieje że zostana w duchu zdrowia odciagniete od syfu alkoholu , narkotyków i tytoniu
    2012-03-03 21:47:10 [77.223.241.*] id:780087
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    czy Proslice to miasto?Gracze z ponad 100 tys miasta wygrywaja z wioska i taka sensacja?Zenada

2012-03-03 21:43:09 [178.43.164.*] id:780084
    DrToner: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    drużyna grająca dużo niżej? M....ik do uspienia

2012-03-03 19:29:43 [91.193.208.*] id:780013
    RAII: Napisał postów [27576], status [VIP] Reputacja
    jak trzepocze piłka i jak wygląda spokojny strzał? czy odpowiedzi na te pytania, tak jak strzał T.Copika, sprawią ogromne `problemu`?

rolandgif: Napisał postów [4045], status [VIP] Reputacja
    ja też jestem popularny na wsi wszyscy mnie znają.

ImI: Napisał postów [114], status [wyjadacz] Reputacja
    Daruj sobie te capsy,czepiłaś się tego jakbyś tylko ten punkt regulaminu znała.
    2012-03-03 19:58:10 [178.36.239.*] id:780038
    Stirlitz: Napisał postów [7721], status [VIP] Reputacja
    Jak się dodupi do ortografii , to dopiero zobaczysz jazdę.
    2012-03-03 20:00:22 [194.29.180.*] id:780041
    A Ty ImI najwyraźniej żadnego nie znasz. A czepiać się będę. Bo co?
    2012-03-03 20:02:28 [178.36.239.*] id:780042
    Jestem całkowicie za. Jak jest do czego - trza się dop...ić. Regulamin to regulamin, i basta !
    DRIVER: Napisał postów [8660], status [VIP] Reputacja
    Wracając do pierwszego postu.Oni na orliku grają?Jeżeli tak,to tam jest ich miejsce.
    2012-03-03 18:43:36 [91.18.61.*] id:779997
    sebastian325i: Napisał postów [13403], status [VIP] Reputacja