- Autor: Greg
- Wyświetleń: 27288
- Dodano: 2012-02-16 / 08:59
- Komentarzy: 106
Wypadek ciężarówki na autostradzie, kierowca ciężko ranny
Ciężko rannego kierowcę do szpitala przetransportowano śmigłowcem.
Ciężarówka jadąca autostradą wpadła w poślizg i wjechała do rowu, gdzie przewróciła się na bok. Jej kierowca został ranny i z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Na autostradzie nie ma utrudnień w ruchu.
Do wypadku doszło kilka minut po 7 na nitce w kierunku Katowic, na wysokości węzła autostradowego Prądy. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie wpadł w poślizg i zjechał do rowu, gdzie samochód przewrócił się na bok. Z naczepy wysypały się owoce, przewożone z Hiszpanii.
- Na czas lądowania śmigłowca ratowniczego ruch na autostradzie wstrzymano. Teraz ruch odbywa się już płynnie - mówi Elżbieta Skiba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Poza kierowcą ranny został też jego pasażer - on również trafił do szpitala.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
rolandgif: Napisał postów [4045], status [VIP]
dzisiaj zacznie umierać Rysiek z klanu