- Autor: Greg
- Wyświetleń: 11706
- Dodano: 2012-02-09 / 13:38
- Komentarzy: 27
Wypadek ciężarówki i busa w Prądach
Ciężarówka czołowo zderzyła się z busem na odcinku Prądy-Sosnówka, niedaleko węzła autostradowego. Droga krajowa nr 46 przez prawie godzinę była zablokowana.
Do czołowego zderzenia ciężarówki z volkswagenem transporterem doszło po godzinie 13:00.
- Jedna osoba z volkswagena transportera została ranna i trafiła do szpitala - informuje podinsp. Jarosław Dryszcz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Na miejscu wypadku pracują służby ratownicze.
Na czas działań ratowniczych krajowa "46" była nieprzejezdna w obu kierunkach. Od godziny 14:00 ruch odbywa się już płynnie.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha]
pytanie do drogowców:kiedy nie zaskoczy was zima?????