Zobacz takze
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".












































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
pmw: Napisał postów [-4294967258], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
...jak ja lubie poczytać sobie co poniektórych płytkie komentarze. ...super samochód, Jaguar przez duże J i jeszcze większe A, to pewnie jakiś prezes! ...a może jechał nim sam Fakundo Arana ze Zbuntowanego Anioła. ...no tak zapomniałem - w tym kraju ocenia się ludzi po samochodzie. Bo ten co obok na skrzyżowaniu staje lepszym samochodem od nas to już musi byc gangster, krętacz i hohsztapler. To jest właśnie taka polska wścipska nacja. Tu nie można mieć auta o którym się marzło za szczyla, albo jaki chce się mieć. NIE- tu musisz stać równo w szeregu wraz ze swoją szufladą, mieć 1,6 TD na 13" kołeczkach, bo jak stoisz 5 litrowym potworem to już jesteś be! ...no ale rozumie jedni lubią i kochają samochody i wymagają od nich czegoś więcej niż przewiezienie swojej d... y z punktu A do B , a innym to dynda - ma być tanio. Każdy żyje jak chce. Znam ludzi, których potencjalnie nie stać na drogie auto, a takie mają, bo takie chcieli, bo żyją raz, bo chcą dla siebie - nie dla kogoś, czy na pokaz. Są też tacy co mogliby sobie fundnąć np.: bentleya, albo lambo, a jężdżą starą, 25 letnią Toyotą. Znam też takich co ich nie stać i nie mają auta oraz takich co stać i mają super fure. Akurat Jaguar X-type to miraż na bazie Forda Mondeo w cenie troche młodszego Passata - to niektórzy opisują to jakby gość wycią w ten słup co najmniej wachadłowcem z NASA. Rozumiem, że kogoś może nie stać na takiego X-typka, ale to nie znaczy, że ma od razu gardzić tymi co mają jakiś lepszą brykę. Oczywiście można, a nawet trzeba potępać jazdę po paru głębszych, ale co to ma wspólnego z samym samochodem. Pijany w Jaguarze, Maseratti, Polonezie, Renault czy innym - to dalej pijany i nic go nie usprawiedliwia, a autko za 500 zł czy za 1000000 to dalej auto, które zawsze można robić, ze swojej lub nie swojej winy. ...przypominam wypadek Porsche Panamery w Nakle ( chyba ). to tak z 10 razy droższy samochód od tego Jaga i też poległ na barierkach. ...tam eż były promile. ZAWSZE BYŁEM I JESTEM ZA LEGALIZACJĄ MARIHUANY - niech ktoś mi pokaże większe niebezpieczeństwo palenia nad piciem!!!