- Autor: Greg
- Wyświetleń: 9646
- Dodano: 2011-11-14 / 10:10
- Komentarzy: 59
25-latek wymusił pierwszeństwo na obwodnicy
500-złotowym mandatem ukarano kierowcę opla astry, który w niedzielny wieczór doprowadził do zderzenia. Na szczęście w zderzeniu nikt nie został ranny.
25-letni kierowca opla wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu obwodnicy północnej Opola z ulicą Sobieskiego. Drogą z pierwszeństwem jechał 46-latek kierujący seatem toledo. Żadnej z osób, uczestniczących w zdarzeniu nic się nie stało.
- Kierowcę opla astry za spowodowanie zdarzenia ukarano mandatem w wysokości 500 złotych - mówi Aleksandra Mękal-Wnuk z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Obaj kierujący byli trzeźwi.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
czort: Napisał postów [8000], status [VIP]
ładnie szybka sie posypała..