- Autor: Greg
- Wyświetleń: 14379
- Dodano: 2011-10-11 / 12:41
- Komentarzy: 177
Mężczyzna zginął w pożarze domu w Laskowicach
Kilka jednostek straży pożarnej z okolicznych miejscowości gasiło pożar budynku w Laskowicach. Zginął w nim prawdopodobnie właściciel domu. Mieszkańcy wsi twierdzą, że mężczyzna od rana zachowywał się podejrzanie.
Jak mówią mieszkańcy Laskowic, mężczyzna od rana chodził po ulicy i powtarzał, że zamierza się zabić.
Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Laskowicach przy ul. Niwy o godzinie 9:50. Na miejsce udały się zastępy ochotniczych straży pożarnej z Jełowej, Bierdzan, Budkowic i Osowca.
Podczas gaszenia pożaru znaleziono w domu zwłoki mężczyzny, prawdopodobnie właściciela domu, który mieszkał sam.
- Ciało było bardzo zwęglone, dlatego teraz będzie trzeba je zidentyfikować - mówi st. asp. Aneta Czekaj z kluczborskiej policji.
Teraz policjanci pracujący pod nadzorem prokuratury sprawdzą, czy ofiara zmarła przed wybuchem pożaru, czy też w wyniku pojawienia się ognia. Przedmiotem ustaleń będzie także przyczyna wybuchu pożaru. Policjanci wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
FAKT: Napisał postów [1450], status [zrobił/a karierę]
I kto teraz kupi dom gdzie się chłop powiesił ?