Zobacz takze
Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy Oświęcimskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".















































































































































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP]
Śmiem twierdzić , że Pan Jaki jest fanatykiem. Weszłam na jego blog i pozwolę sobie wkleić to co Pan Jaki napisał odnośnie ostatniej " miesięcznicy " tragedii w Smoleńsku ..."Nie wiem czy takie zachowanie policji maiło na celu zastraszenie mnie, tak bym za miesiąc nie prowadził kolejnej miesięcznicy, ale już dziś zapewniam wszystkich Państwa, że nie pozwolę się zastraszyć. 10.10.2011, jak co miesiąc będę tam, by oddać hołd śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, Jego Małżonce Marii i wszystkim ofiarom, będę tam, by pokazać, że pamiętam, będę tam, by domagać się prawdy."*** Głównym celem Pana Jakiego jest : Domagać się prawdy na temat Smoleńska ( Jak nie jednego PiSowca ) NiJak to się ma do poprawy gospodarki naszego państwa , miasta . Rozumiem iż jak PiS wygra wybory , co miesiąc będziemy musieli chodzić do kościoła , może każda miesięcznica stanie się świętem narodowym , dniem wolnym od pracy ? jak widać PiS lubi drążyć stare tematy i w każdej kwestii szuka winnych, wypominanie że ktoś jest be a PiS jaki jest ? Uważam że osoby , które szukają " koperkowych afer " będą głosować na PiS .