• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 1801
    • Dodano: 2011-09-14 / 09:11
    • Komentarzy: 6

    "Jednym Słowem" wystąpi w bibliotece

    "Jednym Słowem" wystąpi w bibliotece

    (Fot. organizatora)

    Głuchołaski zespół Jednym Słowem wystąpi w środę wieczorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. To kolejny koncert w cyklu Opolskich Spotkań Artystycznych.

    OSA czyli Opolskie Spotkania Artystyczne już po raz czwarty goszczą w murach biblioteki muzyków. Tym razem wystąpią artyści, wykonujący szeroko pojętą poezję śpiewaną, zawierającą w sobie różne style od lekkiej bossa novy po bardziej poważne klimaty piosenki literackiej.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Swój ślad zespół Jednym Słowem zostawił na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Poetyckiej w Oleśnie, wrocławskim cyklu koncertów „Musica Poetica", bytomskim festiwalu „Kwiaty na kamieniach", łęczyckim festiwalu „Nocnik" czy głuchołaskiej „Kropce". Zespół wystąpił także na XXI Zimowej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Opolu.

    Koncert w środę 14 września o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Minorytów. Wstęp wolny.

    - Tradycyjnie po koncercie odbędą się śpiewanki, wzorowane na tych, znanych ze schronisk górskich. Wspólne granie i śpiewanie rozpoczynamy o godzinie 20:00 w Villi Młynówka - zaprasza Bartosz Małłek, organizator koncertu.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2011-09-14 10:49:35 [178.37.158.*] id:671971  
    niemalipy: Napisała postów [329], status [pismak] Reputacja
    Nie byłem w tej Bibliotece, jest tam jakieś miejsce na taki koncert?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2011-09-14 13:35:23 [77.223.234.*] id:672083  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Allle nasze Opole rozbrykane...Rozśpiewane...Muzykalne...Utalentowane...ahh Ohh:D
    2011-09-14 15:06:05 [178.37.153.*] id:672128  
    niemalipy: Napisała postów [329], status [pismak] Reputacja
    Poszedłbym od razu po robocie, ale strój mam niestosowny - Gajera nie zabrałem ze sobą, o krawacie nie wspomnę.
    2011-09-14 16:54:32 [194.29.180.*] id:672226  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Nie mój klimacik.
    2011-09-14 17:36:25 [31.174.119.*] id:672263  
    Predator1994110: Napisał postów [4711], status [VIP] Reputacja
    A jaki twój klimacik :) ?
    2011-09-15 11:55:13 [213.238.109.*] id:673054  
    niemalipy: Napisała postów [329], status [pismak] Reputacja
    Fajnie było - byłem bez gajerka :)