Zobacz takze
Fundacja DOM od 35 lat wspiera rodziny. Dziś zaprasza na festyn w centrum Opola
Zobacz takze
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".









































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
moherek: Napisał postów [1731], status [stały bywalec]
czy oni są winni temu iż są bezdomnymi ? przecież winne jest państwo ! i posłowie którzy do tego doprowadzili :( poprzez wprowadzenie głupiego prawa ,likwidację zakładów pracy ,nie liczenie się z tym iż małe dzieci są niewinne tego iż rodzice stracili pracę a co za tym idzie zabrakło im pieniędzy na zapłatę czynszu i tu pojawiło się błędne koło nie masz pieniędzy to mimo pierd....ia o tym iż należy pomagać rodzinom z małymi dziećmi won na bruk -jak ano w taki prosty sposób : wynajmowano noclegownie i opłacano pobyt rodzinie np przez m-c z tym iż po tym terminie należało płacić za noclegownie a jeśli nie miałeś pracy to z czego miałeś płacić ? wtedy won na bruk - jeśli to było po 31 marca i przed zdaje sie 30 listopada w międzyczasie meble były wywiezione do Świdnicy czy gdzieś tam na Dolny Śląsk za odzyskanie ich też należało zapłacić ! tak robiła Spółdzielnia Mieszkaniowa opieram się na Chabrach . dzisiaj już nie ma problemu rodziny się rozpadły a ci co przeżyli zbierają puszki - mieszkania mają inni ! taka była opieka państwa nad bezrobotnymi i stąd się wzieli dzisiejsi bezdomni .należy to zmienić ! wnet są wybory wybierajcie z głową a przede wszystkim idzcie na wybory by pokazać kto tu rządzi i czyje jest państwo !