• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 6599
    • Dodano: 2011-09-09 / 11:51
    • Komentarzy: 72

    Napad na bank, którego nie było

    Napad na bank, którego nie było

    (Fot. archiwum)

    W połowie lipca policjanci otrzymali zgłoszenie o napadzie na placówkę bankową w Strzelcach Opolskich. Okazało się jednak, że napastnicy to wymysł wyobraźni pracowniczki banku, której pieniądze ukradła... Cyganka.

    Podczas zgłoszenia napadu pracująca w banku kobieta zeznała, że do oddziału weszła kobieta i mężczyzna, którzy grożąc nożem żądali wydania pieniędzy. Po zabraniu łupu uciekli. Policjanci poszukiwali napastników na terenie całego powiatu strzeleckiego oraz w ościennych powiatach, jednak nie udało się znaleźć opisywanych rabusiów.

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    Pod koniec sierpnia policjanci ustalili prawdziwą wersję wydarzeń. Nie było żadnego napadu - do banku przyszła kobieta, która chciała powróżyć pracującej tam kobiecie. Wykorzystując jej nieuwagę, ukradła zwitek banknotów w kwocie 1060 złotych.

    - Teraz kobiecie zostaną przedstawione zarzuty zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie i składania fałszywych zeznań. Trwają natomiast poszukiwania faktycznej sprawczyni kradzieży pieniędzy - informuje mł. asp. Beata Kocur ze strzeleckiej policji.

    Pracowniczka banku odpowie przed sądem. Za fałszywe zeznania grozi jej kara do 3 lat więzienia, a za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie do 2 lat pozbawienia wolności.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2011-09-09 14:26:37 [194.29.180.*] id:668710  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    najlepsze teksty od cyganek to a pokaz swoj dowod a powiem ci gdzie mieszkasz!albo daj klucze od mieszkania a spotka cie niespodzianka!oczywiscie z cyganskim akcentem

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-09-09 16:36:14 [31.174.69.*] id:668781  
    TechniX: Napisał postów [330], status [pismak] Reputacja
    Ja tam wiem ,że cyganki to przepadają za perliczkami ;)
    [1]
    2011-09-10 02:00:19 [194.29.180.*] id:669226  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    ale kochaja mrozone kurczaki hehe
    2011-09-10 01:39:41 [194.29.180.*] id:669219  
    19lew78: Napisał postów [37], status [nowy] Reputacja
    i takie debilki decydują o naszej zdolności kredytowej :) buuhahaha. no to mamy kryzys:)

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 16:59:57 [213.238.123.*] id:668822  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Wstyd! Po prostu prymityw. Pracownik banku to nie kasjer w markecie. Winna włożyć do kasy se swoich i po sprawie. Wielu chciałoby pracować w banku, ale niewielu jak widać jest uczciwych, kasa kusi to fakt.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-09-09 18:12:32 [77.223.239.*] id:668924  
    yoll: Napisała postów [450], status [starszy pismak] Reputacja
    praca w banku to szczyt marzeń dopóki się tam nie pracowało ;)
    2011-09-09 21:46:57 [83.22.114.*] id:669147  
    STAR34: Napisał postów [183], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    to że w Banku dużo pieniędzy nie znaczy że się dużo zarabia-wręcz przeciwnie! i zdziwiłabys się...
    2011-09-09 14:24:05 [91.18.43.*] id:668707  
    Kacpersky: Napisała postów [778], status [stały bywalec] Reputacja
    Ale się zamotała,a nie prościej było odrazu powiedzieć prawdę.Zaoszczędziłaby policji roboty...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2011-09-09 18:13:29 [77.223.239.*] id:668926  
    yoll: Napisała postów [450], status [starszy pismak] Reputacja
    i nie groziłaby jej kara więzienia
    2011-09-09 20:29:27 [178.37.158.*] id:669025  
    Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    nie zamotała tylko wstydziła się przyznać, że chciała znać przyszłość....
    2011-09-09 20:39:17 [31.61.128.*] id:669032  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    wscibska i ciekawska...to ja zgubiło;)
    2011-09-09 20:46:25 [178.37.158.*] id:669045  
    Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    oj tam wścibska od razu... każdy ma jakieś problemy (mąż/miłość/kochanek/, praca, dom) a Cyganka prawdę Ci powie.... ;)...że przepłaciła za wróżbę, cóż ..bywa i tak.
    2011-09-09 21:03:43 [77.223.235.*] id:669089  
    A : Napisała postów [315], status [pismak] Reputacja
    czy tam nie ma kamer?????????
    2011-09-09 21:05:41 [91.18.43.*] id:669092  
    Kacpersky: Napisała postów [778], status [stały bywalec] Reputacja
    no i to grubo przepłaciła,a swoją drogą ciekawe co jej wywróżyła:)))
    2011-09-09 21:07:15 [178.37.159.*] id:669094  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Same problemy ;)
    2011-09-09 21:09:59 [178.37.158.*] id:669099  
    Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Kacpersky nie bądź taki wścibski bo tysiak Tobie zginie ;)
    2011-09-09 21:17:57 [91.18.43.*] id:669108  
    Kacpersky: Napisała postów [778], status [stały bywalec] Reputacja
    oki:)))
    2011-09-09 21:12:04 [83.22.125.*] id:669101  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    to nieźle wywróżyła..

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 21:03:57 [77.223.235.*] id:669090  
    A : Napisała postów [315], status [pismak] Reputacja
    a gdzie były kamery???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-09-09 21:07:50 [178.37.159.*] id:669096  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Cyganka przemieniła w złoto.
    2011-09-09 18:18:39 [62.226.139.*] id:668929  
    meno22: Napisał postów [168], status [wyjadacz] Reputacja
    Co za kretynka !!!!!!!!!!

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 12:57:27 [83.22.122.*] id:668605  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Hehe, za przepowiedzenie przyszłości i za parę wypowiedzianych bzdur czy kocha, czy nie kocha tysiaka łyknęła hah sprytna cyganicha i po co takiej pracować:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [21]
    2011-09-09 13:07:01 [46.112.84.*] id:668623  
    Predator1994110: Napisał postów [4711], status [VIP] Reputacja
    Cyganka zawszę powie ci prawdę hehehhehehhe :)
    2011-09-09 13:10:41 [77.254.19.*] id:668629  
    biegły_GRD: Napisał postów [827], status [stały bywalec] Reputacja
    ciekawe czy jej ta cyganka powiedziala ze kiepsko na tym wyjdzie ;p
    2011-09-09 13:11:39 [83.22.122.*] id:668632  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Chyba nie zdążyła:D
    2011-09-09 13:23:19 [46.112.84.*] id:668658  
    Predator1994110: Napisał postów [4711], status [VIP] Reputacja
    Że kiepsko na tym wyjdzie to nie powieszała bo by się ze śmiechu się zesikała :)
    2011-09-09 14:21:26 [81.210.63.*] id:668704  
    ost_on: Napisał postów [1500], status [Szycha] Reputacja
    'Powieszała' a cóż to za nowe słowo :D?
    2011-09-09 14:27:16 [46.134.63.*] id:668711  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Ja mam wrażenie, że on się jąka ;)
    2011-09-09 14:31:22 [83.22.122.*] id:668713  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Oj tam zaraz jąka, paluszki może ma mniej sprawne i na klawie się mylą:P
    2011-09-09 14:37:50 [79.163.153.*] id:668716  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    "I po co pracować" -pewnie,lepiej klepać posty na 24Op :)
    2011-09-09 14:40:45 [46.134.63.*] id:668722  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    To ile bierzesz chudy za swoje wypociny?
    2011-09-09 14:43:41 [81.210.63.*] id:668724  
    ost_on: Napisał postów [1500], status [Szycha] Reputacja
    Sprawne palce to podstawa :D
    2011-09-09 14:46:15 [31.175.48.*] id:668728  
    Predator1994110: Napisał postów [4711], status [VIP] Reputacja
    Taki mały błąd chodziło mi że powiedziała :P
    2011-09-09 14:47:14 [81.210.63.*] id:668730  
    ost_on: Napisał postów [1500], status [Szycha] Reputacja
    Te małe błędy są w co 2 twoim poście.
    2011-09-09 14:58:27 [79.163.153.*] id:668737  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    vinga@ Co łaska :)
    2011-09-09 15:07:03 [46.134.63.*] id:668741  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Chyba co laska, tylko komu?
    2011-09-09 16:01:59 [212.183.140.*] id:668753  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Vinga jestes the best ;D
    2011-09-09 16:12:18 [77.223.231.*] id:668756  
    ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP] Reputacja
    vinga.op:he he Ty to jesteś wariatka ;))) W pozytywnym znaczeniu tego słowa ;)
    2011-09-09 16:12:50 [77.223.231.*] id:668757  
    ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP] Reputacja
    a komu ? Wiadomo ;D
    2011-09-09 16:17:34 [83.22.122.*] id:668762  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Hehe, a Chudy to lubi bo zawsze pisał, że się po "wacusiu" szkrabie:D. Pamiętacie jakie on świństwa tu wypisywał:D
    2011-09-09 16:37:33 [79.163.153.*] id:668784  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    tiku@To było dawno i nieprawda....
    2011-09-09 16:39:10 [77.223.231.*] id:668789  
    ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP] Reputacja
    Bo teraz benek jest baletnicą i nie ma wacka ;D
    2011-09-09 16:39:39 [83.22.122.*] id:668790  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Co Chudy teraz się wstydzisz?, a feee też bym się wstydziła jak bym takie świństwa wypisywała;P
    2011-09-09 16:19:30 [89.101.67.*] id:668764  
    Doe John: Napisał postów [565], status [starszy pismak] Reputacja
    szybki zaplon ja juz o tym wiedzialem w polowie sierpnia jak bylem w pl buchchch ale sie pospiszyliscie gratulacje NIE SPIJ PANIE REDAKTORZE W W RÓZOWYM KOLORZE ...

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 14:38:01 [83.30.243.*] id:668717  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    A ta pracowniczka Banku złodziejka ,nie jest czasami członkiem PO,bo by pasowało.

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 14:23:34 [194.29.180.*] id:668706  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    o cygance i kasjerce ze strzelec juz napisali ciekawe czy o pedofilu ze strzelec tez napisza?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-09-09 14:25:22 [81.210.63.*] id:668708  
    ost_on: Napisał postów [1500], status [Szycha] Reputacja
    Przy takim tempie to za tydzień napiszą hehehe:D
    2011-09-09 12:37:23 [93.181.149.*] id:668586  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    heh dobre pogratulowac wyobrazni :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-09-09 14:20:44 [91.18.43.*] id:668703  
    Kacpersky: Napisała postów [778], status [stały bywalec] Reputacja
    poniosła ją trochę ta wyobraźnia,kiepsko na tym wyszła...
    2011-09-09 13:14:23 [81.210.63.*] id:668640  
    ost_on: Napisał postów [1500], status [Szycha] Reputacja
    Ktoś tu kłamie, albo nto, albo 24 opole. To dała jej tą kasę, czy ją ukradła . 1000zł, czy 1060zł?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2011-09-09 13:15:55 [77.254.19.*] id:668645  
    biegły_GRD: Napisał postów [827], status [stały bywalec] Reputacja
    ost dzis ciezko o spojne informacje ;p ... a tak w ogole to witam :D
    2011-09-09 13:20:12 [81.210.63.*] id:668655  
    ost_on: Napisał postów [1500], status [Szycha] Reputacja
    Witam, witam :D Dziś ciężko o rzetelne informacje, ale ten portal się już robi gorszy od nto, a nto to dno
    2011-09-09 13:22:21 [77.254.19.*] id:668657  
    biegły_GRD: Napisał postów [827], status [stały bywalec] Reputacja
    moze jeszcze gdzies sprostuja informacje :)
    2011-09-09 13:29:01 [46.134.63.*] id:668666  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Podobno dała żeby za pomocą magi się pomnożyły ;]
    2011-09-09 13:43:10 [81.210.63.*] id:668684  
    ost_on: Napisał postów [1500], status [Szycha] Reputacja
    Wiem vinga, czytałem w nto ;)
    2011-09-09 14:14:05 [46.134.63.*] id:668697  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    A ja na WP :)
    2011-09-09 14:18:11 [91.18.43.*] id:668700  
    Kacpersky: Napisała postów [778], status [stały bywalec] Reputacja
    eeeeeeeeee tam takich błahostek się czepiacie:)))
    2011-09-09 14:20:11 [81.210.63.*] id:668702  
    ost_on: Napisał postów [1500], status [Szycha] Reputacja
    No w sumie tak. Kasy i tak nie ma, a to 60zł nie robi różnicy :D
    2011-09-09 14:16:43 [178.252.25.*] id:668698  
    Radzio: Napisał postów [637], status [rozpisany/na] Reputacja
    cygańskie brudasy... do uczćwiej pracy by sie wzieli...

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 12:11:23 [178.37.152.*] id:668563  
    Kappa: Napisał postów [581], status [rozpisany/na] Reputacja
    Cyganka prawdę zna,cyganka prawdę Ci powie...prace stracisz i zdrowie....głupich nie sieją :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2011-09-09 13:13:00 [93.181.149.*] id:668637  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    :)))
    2011-09-09 13:13:59 [77.254.19.*] id:668638  
    biegły_GRD: Napisał postów [827], status [stały bywalec] Reputacja
    miala na koncu jezyka :P
    2011-09-09 13:15:34 [83.22.122.*] id:668644  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Jaki z tego morał?, nigdy nie płać przed skończoną usługą:P
    2011-09-09 13:16:51 [77.254.19.*] id:668648  
    biegły_GRD: Napisał postów [827], status [stały bywalec] Reputacja
    hehe fakt.. mogla wziasc na fakturke z 14 dniowym terminem :D hahahaha
    2011-09-09 12:08:37 [83.12.193.*] id:668560  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    wg NTO "... pracownica strzeleckiego Getin Banku wydała cygance pieniądze, żeby ta... pomnożyła je czarami. ".xxxxxx I wszystko jasne - to cyganka się nie wywiązała. Pracowniczka banku niewinna. Cygance cofnąć uprawnienia do czarowania. Na ponowny kurs i egzamin. A co !

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-09-09 12:43:47 [217.173.199.*] id:668592  
    ravyr: Napisał postów [490], status [starszy pismak] Reputacja
    że tak się wyrażę: miała ta cyganka jaja, żeby taki numerek wywinąć. miSZCZostwo.
    2011-09-09 13:06:23 [46.112.84.*] id:668622  
    Predator1994110: Napisał postów [4711], status [VIP] Reputacja
    Stirlitz: ja nie wiedziałem że cygani jakieś Kursy mają ! :) !
    2011-09-09 13:16:08 [217.173.199.*] id:668646  
    ravyr: Napisał postów [490], status [starszy pismak] Reputacja
    sądzę, że poczekajmy jeszcze chwilę, kilka lat, może poszła do konkurencji na lokatę dała....
    2011-09-09 12:59:36 [83.22.11.*] id:668609  
    Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    wróżki ....

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 12:19:54 [178.182.89.*] id:668568  
    maluszek88: Napisała postów [1414], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    bała się głupia przyznać ,że ma myślenie dziecka iż cyganka prawdę jej powie ;)

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 12:03:32 [83.7.245.*] id:668555  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    Wczoraj czytałam o tym i pisało,ze ta baba sama dała tej cygance pieniądze(dlatego tez została zwolniona i juz tam nie pracuje)podejrzewam,ze jak,by ja okradli to nikt by jej z roboty za to nie wylał

    Nick:
    Treść:
    2011-09-09 12:01:40 [194.29.180.*] id:668554  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    jaja jak berety. rano czytając gazetę stojąc w kolejce sikałam ze śmiechu. ja myślałam, że tylko staruszki mogą być tak bardzo naiwne i wierzyć w zabobony. ale kto się ciapą urodził, kanarkiem nie zdechnie.

    Nick:
    Treść: