- Autor: Greg
- Wyświetleń: 2160
- Dodano: 2011-08-18 / 13:44
- Komentarzy: 14
Folk-rock na opolskim rynku
Zespół Mordewind zagra w ramach cyklu letnich koncertów "Opole akustycznie" na rynku. Kapela wystąpi w piątkowy wieczór.
Mordewind to warszawska grupa folk-rockowa, wywodząca się z zatłoczonych miejskich pubów. Pisząc o swoim brzmieniu, zespół używa określenia "muzyka folkowa o tematyce morskiej". Folkowe brzmienia połączone z mocnym, gitarowym granem przeplata wokal. Motywem przewodnim tekstów jest marynistyka, zatem fani szant na pewno znajdą tutaj coś dla siebie.
Nazwa zespołu to żartobliwe określenie wiatru wiejącego od strony dziobu jednostki pływającej. Zespół wydał trzy płyty: "Mordewind", "De facto" i Live z okazji 10-lecia zespołu.
Koncert rozpocznie się w piątek o godzinie 19:00 przy czerwonej budce na opolskim rynku.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
luxusowy: Napisał postów [22595], status [VIP]
jak dla mnie to nic ciekawego..