- Autor: Greg
- Wyświetleń: 5178
- Dodano: 2011-08-11 / 12:21
- Komentarzy: 32
Altana działkowa spłonęła na Zaodrzu
Dwa zastępy strażaków gasiły płonącą altanę na terenie ogródków działkowych przy ulicy Koszyka. Ogień pojawił się tam kilka minut przed północą.
- Strażacy gasili drewnianą altanę, która w całości była objęta pożarem. Akcja gaśnicza trwała nieco ponad godzinę - informuje mł. bryg. Adam Sowiński z Wojewódzkiego Stanowiska Koordynowania Ratownictwem w Opolu.
Strażacy poinformowali zarząd ogródków działkowych o pożarze. Straty oszacowano na 3 tysiące złotych.
- Przyczyna pojawienia się ognia nie jest znana. Jej wyjaśnianiem zajmą się policjanci - dodaje mł. bryg. Sowiński.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
carrota: Napisał postów [41], status [rozkręca się]
grill z niezłym fajerem, pewnie podlewany czymś mocniejszym