- Autor: Greg
- Wyświetleń: 17648
- Dodano: 2011-07-27 / 10:33
- Komentarzy: 114
Groźny wypadek pod Kędzierzynem-Koźlem
(Fot. OSP Zalesie Śląskie)
Nad ranem kierowca forda zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Na razie nie wiadomo, w jakim wieku był kierowca ani co było przyczyną wypadku - ciężko ranny mężczyzna trafił do Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu.
Jak informują strażacy z OSP Zalesie Śląskie, do wypadku doszło około godziny 5:40 na drodze wojewódzkiej nr 426 pomiędzy Zalesiem Śląskim a Sławięcicami.
Uwięzionego we wraku pojazdu mężczyznę trzeba było wydobyć za pomocą specjalistycznego sprzętu. Na miejscu wypadku działali strażacy z OSP Leśnica, OSP Sławięcice, OSP Zalesie Śląskie oraz ratownicy ze Strzelec Opolskich i Kędzierzyna-Koźla.
- Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku - informuje podkom. Marzena Grzegorczyk z opolskiej policji.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
kasa12: Napisał postów [866], status [stały bywalec]
oj