• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 7301
  • Dodano: 2022-08-12 / 10:40
  • Komentarzy: 0

  30-latek spadł z wieżowca podczas wykonywania prac

  (Fot. Nowiny Nyskie)

  Do tragicznego zdarzenia z udziałem pracownika budowlanego doszło w piątek nad ranem w Nysie. Niestety 30-latek nie miał szans na przeżycie.


  W piątek 12 sierpnia w godzinach rannych, służby ratunkowe powiatu nyskiego otrzymały zawiadomienie o wypadku w czasie prac remontowych na ulicy Sudeckiej w Nysie. Według zgłoszenia, mężczyzna wykonujący prace na dachu wysokiego budynku miał spaść na ziemię.

  Ofiarę tej tragedii okazał się 30-letni mężczyzna, pracownik ekipy remontowej, która wykonywała prace. Mimo, że pomoc nadeszła bardzo szybko, mężczyzna nie miał najmniejszych szans na przeżycie po upadku z 10 piętra. Zmarł na miejscu.

  W miejscu zdarzenia pracują policyjni śledczy, którzy pod nadzorem prokuratury będą teraz wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Warto dodać, że 30-latek jest drugą w tym tygodniu ofiarą wypadku podczas prac remontowych w naszym województwie. W dniu wczorajszym doszło do tragedii w Kadłubcu w powiecie strzeleckim, gdzie dach śmiertelnie przygniótł 17-latka.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".