Zobacz takze
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Zobacz takze
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".





















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP]
Rządy PO to największa tragedia. To katastrofa. Nie widzę przyszłości dla tego kraju, dla jego gospodarki, kultury i bytu narodowego. Dopóki ciągle jeszcze Senyszyn tłumaczy nam w telewizji zasady Ewangelii, Michnik dba o wolność słowa procesując się z Rymkiewiczem, a Niesiołowski uczy kultury politycznej opluwając śp.Prezydenta i zaprzeczając ludobójstwu w Katyniu. Dopóki Lis i Olejnik pokazuje wzorce etyki dziennikarskiej, dopóki Komorowski godnie reprezentuje Polskę analfabetów i chamów, a Sikorski zarządza powieszenie we wszystkich placówkach dyplomatycznych portretów Komorowskiego i zwołuje na odprawę z Ławrowem polskich dyplomatów z których większość składa nieprawdziwe oświadczenia lustracyjne podejmując pracę w MSZ. Dopóki w polskiej gospodarce rządzą interesy mafii Rycha, Mira, Zdzicha, Blidy, Kluczyka i Gazowatego, a jeden z najbogatszych Polaków, biznesmen K. poszukiwany listem gończym przyjeżdża z zagranicy do prokuratury by bezczelnie odmówić zeznań i już nie jest ścigany. Dopóki 46 tysięcy (jak podała Wyborcza) byłych esbeków(jeszcze tych moczarowców) obciąża budżet państwa emeryturami średnio po 7 tysięcy z zachowaniem prawa do pracy, dodatków, zapomóg świątecznych od wdzięcznego resortu i drwi z medialnych zapowiedzi Premiera Tuska o zrównaniu ich praw nabytych z resztą emerytów. Dopóki przynajmniej drugie tyle funkcjonariuszy z lat 80 - esbeków z utajnionych akt w piwnicach ABW dostaje już teraz, po 15 latach pracy gigantyczne emerytury rujnujace finanse publiczne, o których nie mają co marzyć przeciętni Polacy, a ich dane personalne oraz dane prowadzonych przez nich tajnych, płatnych współpracowników są najściślejszą tajemnicą w zbiorach zastrzeżonych IPN (w ABW), przez które nawet nie przechodzą kwerendy sądu lustracyjnego i sam IPN nie ma dostępu (o czym uprzedzał śp. Kurtyka). Dopóki podręczniki historii przy i tak okrojonym przez Panią Hall programie, muszą być uzgadniane z naszymi sąsiadami. Dopóki w Polsce nie będzie wolności słowa i "głosu wolnego wolność zabezpieczającego", a publiczne głoszenie prawdy będzie koncesjonowane dla POstubeckich koncernów medialnych niszczących niezależną prasę i radio katolickie. Nie widzę przyszłości dla tego kraju, który ciągle jeszcze walczy i się nie poddaje...jak długo jeszcze? Czy już niedługo czeka nas kolejny rozbiór Polski z podziałem na słabe euroregiony, wyzyskiwane i zależne gospodarczo od dawnych zaborców i eurokomuny, gdzie Polacy będą najgorzej wykształconą, tanią siłą roboczą?