- Autor: Greg
- Wyświetleń: 20926
- Dodano: 2011-05-21 / 16:11
- Komentarzy: 178
Kąpiel pijanego 18-latka zakończyła się na dołku
(Fot. internauta Grzeszcz)
Prawie 1,8 promila alkoholu szumiało we krwi młodego mężczyzny, który postanowił popływać w piątkową noc na terenie żwirowni w Lewinie Brzeskim. Ratowników wezwała grupa osób, które przebywały w pobliżu na ognisku.
Pływającego w wyrobisku mężczyznę zauważono po godzinie 1 w nocy. Jak informuje nas jeden ze świadków zdarzenia, 18-latek około dwóch godzin był w wodzie i nie reagował na okrzyki z brzegu. Świadkowie wezwali na miejsce ratowników, obawiając się o zdrowie młodego mężczyzny. Strażacy, korzystając z pontonu, wyciągnęli z wody mężczyznę i przekazali go policji.
- Pijany "pływak" został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań do wytrzeźwienia. Mężczyzna odpowie za kąpiel w niedozwolonym miejscu - informuje asp. Bogusław Dąbkowski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Mr.WaR: Napisał postów [5056], status [VIP]
Inteligencją nie grzeszył jak widać :P