• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 6588
    • Dodano: 2011-05-19 / 15:55
    • Komentarzy: 38

    Holender i trzej mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla zatrzymani

    Holender i trzej mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla zatrzymani

    Jeden z zatrzymanych mężczyzn. (Fot. policja)

    Obywatel Holandii, 16-letnia dziewczyna oraz dwie inne osoby zostały zatrzymane przez policjantów z Kędzierzyna-Koźla. W samochodzie, którym jechali młodzi ludzie znaleziono narkotyki.

    W nocy z 18 na 19 maja tego roku policjanci patrolujący Kędzierzyn–Koźle zatrzymali do kontroli osobowe renault. W samochodzie znajdowały się cztery osoby. Kryminalni podejrzewali, że mogą posiadać narkotyki.

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    Podczas kontroli pojazdu na fotelu pasażera funkcjonariusze ujawnili porcję amfetaminy, która była zawiniętą w srebrną folię.

    Żadna z osób nie przyznała się do narkotyku. W związku z tym cała czwórka została zatrzymana. Jeden z zatrzymanych to 26–letni obywatel Holandii. Pozostali są mieszkańcami powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Najstarszy mężczyzna ma 28 lat, a w towarzystwie najmłodsza była 16–latka, którą policjanci umieścili w Policyjnej Izbie Dziecka w Opolu.

    - Dziś zatrzymana czwórka wyjaśnia w jaki sposób narkotyki znalazły się w ich samochodzie. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności - mówi asp. Hubert Adamek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-10-18 20:36:57 [89.74.180.*] id:930325  
    Rademenes75: Napisał postów [526], status [starszy pismak] Reputacja
    Nie ich ,PRZYCZEPIŁO SIĘ hehehhe...

    Nick:
    Treść:
    2011-05-20 01:36:03 [212.183.140.*] id:573814  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Moze Holender był na mega bani i nawet nie wiedział, ze jest w Pl ;P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-05-20 06:51:51 [89.74.104.*] id:573844  
    ALFredo: Napisał postów [1644], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    nie zdziwiłbym się :P może to polski Holender? :P
    2011-05-19 16:18:50 [94.221.80.*] id:573389  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    to byl nasz POLAS NL hehehe

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2011-05-19 16:21:29 [91.193.208.*] id:573391  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    i teraz wyjdzie, ze to ta 16-letnia dziewczyna:D bedzie teraz pisal, znaczy pisala, z Izby Dziecka;)
    2011-05-19 16:27:52 [77.254.15.*] id:573398  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    Proszę nie wywoływać wilka z lasu ! (eeee, z tym WILKIEM to przesadziłeś Styrlitz, i to mocno )
    2011-05-19 16:28:44 [94.221.80.*] id:573400  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    no tak jest nasz POLAS NL,on jest taki pieron
    2011-05-20 01:34:51 [212.183.140.*] id:573813  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    na bank to on ;P
    2011-05-19 16:12:08 [91.94.164.*] id:573382  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    ale akcja, brawo policja, az tyle amfy, znalezliscie?? naleza wam sie medale..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-05-19 16:29:28 [91.193.208.*] id:573401  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    drwij obywatelu, drwij...do czasu;)
    2011-05-20 01:33:02 [212.183.140.*] id:573812  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Nie byle jakie, bo złote ;P
    2011-05-19 19:46:02 [188.205.25.*] id:573566  
    Bogdan1204: Napisał postów [1402], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    wiatrak myslał ze biznes w polsce rozkreci

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-05-19 21:57:49 [93.181.149.*] id:573731  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    i się przeliczył...
    2011-05-20 01:31:02 [212.183.140.*] id:573810  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    i to ostro ;P
    2011-05-19 16:07:18 [84.159.59.*] id:573380  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    cys ty chlopie losiol cy ty ni mos rozumu karcma stoi przy drodze a ty idzies du dumu

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [16]
    2011-05-19 16:21:29 [77.254.15.*] id:573392  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    Trzy razy czytałem tego posta żeby się "skapnąć" co to ten "losiol". Może się q czepiam szczegółów , ale naprawdę tego nie można było napisać z użyciem polskich znaków? Tym bardziej że w następnym poście pisze jak byk: 2011-05-19 16:13:44 Ryszard-w: .../// Kędzierzyn-Koźle itd ///
    2011-05-19 16:23:50 [77.254.15.*] id:573393  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    I żeby było jasne- nie mam nic przeciwko pisaniu gwarą, śląską, góralską czy łemkowską...
    2011-05-19 16:26:20 [91.193.208.*] id:573394  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    czepiasz sie tych, ktorzy swiadomie, z lenistwa, nie uzywaja polskich znakow! to dyskryminacja i pietnowanie! w odwecie napisze tylko, ze powinno byc `jest napisane jak byk`;)
    2011-05-19 16:27:10 [84.159.59.*] id:573396  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    stirlitz Kędzierzyn-Koźle kopiowalem a o losiole nie . niemam polskich znakow w windowsie sorry
    2011-05-19 16:28:16 [91.193.208.*] id:573399  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    kazdy ma, ino trza se znalezc
    2011-05-19 16:31:35 [84.159.59.*] id:573402  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    no nibardzo mam (USA)(D)gdzie szukac (PL) ?
    2011-05-19 16:32:16 [77.254.15.*] id:573403  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    ryszard-w: Jak tak to PRZEPRASZAM .
    2011-05-19 16:35:10 [91.193.208.*] id:573406  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a moze pod lozkiem?;)
    2011-05-19 16:35:22 [84.159.59.*] id:573407  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    stirlitz niema problema .
    2011-05-19 16:36:51 [77.254.15.*] id:573410  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    RAII: wytłumacz koledze, ja mam kompa przed formatowaniem,(3/4 nie działa) a z pamięci... nie pamiętam. A najlepiej onkla zapytać.
    2011-05-19 16:38:41 [91.193.208.*] id:573411  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    onkel wie najlepiej
    2011-05-19 16:44:04 [94.221.80.*] id:573416  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    a gdzie jest nasz onkel heinrich
    2011-05-19 17:10:56 [77.253.69.*] id:573439  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Chopcy: Start - ustawienia - i tam trza poszukać ustawień dla naszego ojczystego języka. Powodzenia. ;)
    2011-05-19 17:11:54 [91.193.208.*] id:573441  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    oz-Anka ubiegla onkla i zawstydzila userow
    2011-05-19 18:09:24 [84.159.55.*] id:573492  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    oz-Anka a no nie to nie takie latwe jest . da sie to zrobic ale po ustawieniu w windowsie klawiatura niepasuje .wiec polska by byla potrzebna . ja jade na niamieckiej pozdro
    2011-05-19 18:53:31 [91.18.79.*] id:573510  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Ja tam nie mam z tym problemu...a też nie mam polskiej klawiatury... hehe cioteczka Mozilla jest oki... ;P
    2011-05-19 18:24:56 [83.30.217.*] id:573500  
    chomik87: Napisał postów [234], status [maniak] Reputacja
    ładnie co słyszę to z Holandii co chwilą kogoś łapią z narkotykami

    Nick:
    Treść:
    2011-05-19 16:44:29 [178.36.229.*] id:573418  
    justysia89: Napisała postów [8], status [nowy] Reputacja
    Autorowi artykułu radzę powrót do podstawówki, by nie robił błędów już w pierwszym zdaniu ;)

    Nick:
    Treść:
    2011-05-19 16:36:20 [83.22.107.*] id:573409  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Przywieźli sobie na imprezkę i co? i gunio z tego:)

    Nick:
    Treść:
    2011-05-19 16:16:58 [91.193.208.*] id:573386  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a jak powiedza, ze podwozili kogos na stopa i musialo mu wypasc z kieszeni? tak tylko rozmyslam...

    Nick:
    Treść:
    2011-05-19 16:15:08 [91.193.208.*] id:573385  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    ehh ci Holendrzy;)

    Nick:
    Treść:
    2011-05-19 16:13:44 [84.159.59.*] id:573384  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Kędzierzyn-Koźle hoho nasze miasto

    Nick:
    Treść:
    2011-05-19 16:06:21 [46.112.94.*] id:573379  
    Barto: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    młodzi wpadli

    Nick:
    Treść: