• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 14500
    • Dodano: 2011-05-13 / 20:52
    • Komentarzy: 134

    Pijany woźnica wjechał bryczką do rowu

    Pijany woźnica wjechał bryczką do rowu

    (fot: archiwum)

    Około godziny 17.30 w miejscowości Stare Kolnie niedaleko Popielowa doszło do groźnego zdarzenia z udziałem konnej bryczki. Pojazd prowadzony przez pijanego mężczyznę przewrócił się do rowu. Niegroźnie rannych zostało sześcioro pasażerów bryczki.

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Do zdarzenia doszło na ulicy Zawadzkiego w Starych Kolniach. Konna bryczka zjechała najpierw na pobocze, a następnie do rowu.

    - Z zeznań świadków wynika, że na drodze nie było wtedy żadnego innego pojazdu – mówi sierż. sztab. Marcin Sikora z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. - Okazało się, że kierujący bryczką 39-letni mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało u niego 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu, a do tego nie posiadał on uprawnień do prowadzenia pojazdu – dodaje.

    Zobacz takze Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci

    Policjanci obecni na miejscu zdarzenia mieli problem z ustaleniem ile dokładnie osób podróżowało bryczką. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że było to 6 osób, ale cały czas trwają w tej sprawie czynności wyjaśniające – zaznacza Sikora. - Poszkodowane osoby doznały niewielkich obrażeń w postaci skaleczeń i otarć, nikt nie został odwieziony do szpitala – dodaje.

    Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Za jej spowodowanie 39-latek został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych. - W związku z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu toczy się postępowanie wyjaśniające, które prawdopodobnie zakończy się wnioskiem o ukaranie do sądu – kończy sierż. sztab. Marcin Sikora.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2011-05-14 16:48:49 [188.205.25.*] id:569486  
    Bogdan1204: Napisał postów [1402], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    kogo policja kontrolowała konia czy woznice

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2011-05-14 18:24:20 [77.113.160.*] id:569510  
    Grzegorz9: Napisał postów [691], status [rozpisany/na] Reputacja
    a jak masz wypadek samochodowy to policja kontroluje Ciebie czy silnik?
    2011-05-14 18:51:11 [188.205.25.*] id:569523  
    Bogdan1204: Napisał postów [1402], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    silnik
    2011-05-14 18:56:33 [77.113.160.*] id:569528  
    Grzegorz9: Napisał postów [691], status [rozpisany/na] Reputacja
    to juz masz odpowiedz
    2011-05-14 19:09:37 [188.205.25.*] id:569536  
    Bogdan1204: Napisał postów [1402], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    no mam
    2011-05-16 13:44:34 [89.74.109.*] id:570682  
    mleczyk: Napisała postów [135], status [wyjadacz] Reputacja
    nie ma to jak dialog na poziomie :D
    2011-05-14 00:13:19 [84.10.153.*] id:569145  
    antydriverom: Napisał postów [321], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    no jak on mógł tak zrobic jakież to było nierozważne i nieodpowiedzialne mógł zabić koniki - napisał Tikacz

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [16]
    2011-05-14 00:17:07 [194.29.180.*] id:569151  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    :o)
    2011-05-14 15:10:51 [83.22.121.*] id:569412  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Też miło Cię poczytać :D:D:D
    2011-05-15 02:31:37 [77.254.114.*] id:569778  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    Tiku walnęłaś 5 postów w ciągu dnia?
    2011-05-15 02:41:28 [212.183.140.*] id:569781  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ooooo! Witaj Tiku :) Jak milo ;) moglas dac znac kiedy wracasz to bym przygotowala psychicznie niektórych na Twoj powrót bo moga zapaści dostac :P :P :P
    2011-05-15 02:42:05 [212.183.140.*] id:569782  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Stirlitz daj sie dziewczynie rozkręcić :P :P :P
    2011-05-15 02:45:16 [77.254.114.*] id:569783  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    Ola, w sprawozdaniu masz podaną dokładną porę rozpoczęcia nadawania na T1C. Spałaś o tej porze jeszcze jak mops !
    2011-05-15 02:47:44 [212.183.140.*] id:569785  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Niby o której spałam?
    2011-05-15 02:49:08 [77.254.114.*] id:569786  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    No pisze przecież - 07:29:55
    2011-05-15 02:49:15 [212.183.140.*] id:569787  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    W sobote bylam na nogach o godz.9 :D Troche pospalam, bo malowalam przedpokój :D
    2011-05-15 02:50:37 [212.183.140.*] id:569788  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    No to sie zgadza ;D jeszcze kimalam :D
    2011-05-15 02:52:58 [77.254.114.*] id:569789  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    O tej porze Tiku śmignęła dziś pierwszego posta. ZPS czuwa !
    2011-05-15 02:57:20 [77.254.114.*] id:569792  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    na podstawowym oczywiście
    2011-05-15 03:11:55 [212.183.140.*] id:569799  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ktos musi czuwać i miec wszystko pod kontrolą ;)
    2011-05-16 07:26:17 [79.191.85.*] id:570524  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Jakoś nie mogę zaskoczyć, lenistwo mnie dopadło:D
    2011-05-16 08:11:03 [81.210.63.*] id:570527  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    To ssttrrraszne,co to będzie,co to będzie?
    2011-05-16 08:16:01 [79.191.85.*] id:570528  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Niccccc nie będzie:D
    2011-05-15 22:33:49 [83.29.89.*] id:570257  
    pablodiablo: Napisał postów [414], status [pismak] Reputacja
    Widział ktoś trzeźwego woźnicę?

    Nick:
    Treść:
    2011-05-15 18:36:18 [95.40.131.*] id:570051  
    ostrybeata: Napisał postów [78], status [rozkręcił się] Reputacja
    szkoda tylko tych koni

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2011-05-15 18:41:59 [91.193.208.*] id:570055  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    tylko koni, tylko koni, tylko koni zaaaal...
    2011-05-15 18:43:11 [84.10.44.*] id:570057  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    a "ilu" tych koni było?! ;D
    2011-05-15 18:46:12 [91.193.208.*] id:570060  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    jeden, ale widocznie robil za dwa;)
    2011-05-15 18:51:01 [84.10.44.*] id:570063  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    a może się napił [tzn upili go] i dwa pasy za dużo widział, no i zjechał "letko na booook" ;)
    2011-05-15 13:02:19 [83.13.133.*] id:569861  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    tak dla sprostowania to nie była bryczka tylko przyczepa przerobiona na dwu ławkowe wozidło które mieści około 20 chłopa , woźnica miał w wydychanym 0,5 a nie 1 :/ i wszyscy tam którzy brali udział wiedzieli co robią , wypadki chodzą po ludziach ;) z resztą prawdy i tak nikt nie będzie znał do końca ;P

    Nick:
    Treść:
    2011-05-15 03:04:57 [2.204.65.*] id:569795  
    miecz: Napisał postów [22], status [nowy] Reputacja
    a morze Qun byl na jakis prohach ziomal nie umial go opanowac

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-05-15 03:09:56 [212.183.140.*] id:569798  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Może byc tak jak mowisz ;) i po tych prochach odpłyną może na szerokie morze :P
    2011-05-14 17:48:40 [83.30.39.*] id:569494  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    O>T!! pewnie kojarzycie takie bajki jak "Gumisie" i "Shreck". w obu bajkach biegają po świecie różne stwory, stworzonka i inne dziwactwa. w obu bajkach biegają także niejakie Ogry. i ja sie teraz pytał ładnie, który Ogr jest prawdziwy? goryle Księciunia z Tołdim na czele czy może zielony Sherck z bagien razem ze swoją Fioną i małymi ogrzętam? dl;aczego u disney`a ogry są różnokolorowe a u konkurenta tylko zielone?! więc który ogr jest prawdziwy cwaniaczki?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2011-05-14 17:56:10 [84.10.3.*] id:569496  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dobre pytanie :) To kto zna prawdziwe oblicze Ogra?
    2011-05-14 18:21:03 [178.37.8.*] id:569506  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Ani jeden ani drugi.
    2011-05-14 18:22:46 [77.113.160.*] id:569508  
    Grzegorz9: Napisał postów [691], status [rozpisany/na] Reputacja
    zapytajcie jakiegoś Ogra
    2011-05-14 18:24:46 [178.37.8.*] id:569511  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Ogry w przeciwieństwie do trolli są inteligentne.
    2011-05-14 22:48:24 [194.29.180.*] id:569709  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    prawdziwymi ogrami sa ci przy komputerach
    2011-05-14 13:14:48 [62.143.178.*] id:569364  
    Beno1: Napisał postów [845], status [stały bywalec] Reputacja
    Mam pytanie czy jest jeszcze ktos trzezwy w tym kraju ??????

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2011-05-14 13:15:58 [91.193.208.*] id:569366  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    jam jest
    2011-05-14 13:49:12 [84.10.3.*] id:569374  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    a jam mam kaca, wiec pół trzeżwy :-)
    2011-05-14 14:00:18 [84.180.252.*] id:569381  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    on ci jest trzezwy
    2011-05-14 14:42:16 [92.230.247.*] id:569400  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    Ja jeszcze jestem ;P
    2011-05-14 14:43:55 [91.193.208.*] id:569403  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a Tom?
    2011-05-14 15:11:59 [84.10.3.*] id:569414  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    Tom to pewnie nawalony leży gdzieś w kącie ;)
    2011-05-14 18:49:33 [77.113.160.*] id:569522  
    Grzegorz9: Napisał postów [691], status [rozpisany/na] Reputacja
    tylko koń był trzeźwy
    2011-05-14 09:21:40 [83.30.227.*] id:569228  
    dymian1: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    ciekawie czy wystrzeliły poduszki powietrzne w bryczce ?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2011-05-14 09:36:15 [93.181.149.*] id:569233  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    To stary typ bryczki...jeszcze bez poduszek.
    2011-05-14 10:19:32 [91.193.208.*] id:569264  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    i bez abs-u
    2011-05-14 10:20:00 [91.193.208.*] id:569265  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a pewnie sie jeszcze okaze, ze podkowy byly ciagle zimowe
    2011-05-14 18:27:06 [77.113.160.*] id:569513  
    Grzegorz9: Napisał postów [691], status [rozpisany/na] Reputacja
    a pasy mieli pozapinane
    2011-05-14 05:22:07 [178.37.152.*] id:569184  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Ale jazda!!! :D:D:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-05-14 17:19:20 [213.238.121.*] id:569490  
    wrogpubliczny: Napisała postów [133], status [wyjadacz] Reputacja
    Ty się dziecko dobrze na umyśle czujesz?? :o Może leć na ostry dyżur na wodociągową.
    [-4]
    2011-05-14 14:49:34 [83.30.181.*] id:569405  
    sąsiad: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    Hahaha... 6 osób na tym wozie. ale ściema. 20 to minimum jakie tam jechało. Wiem,bo widziałem jak jechali, a także wypadek.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2011-05-14 14:51:11 [178.37.152.*] id:569406  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    No to teraz już jesteś świadkiem zdarzenia! ;)
    2011-05-14 14:52:51 [92.230.247.*] id:569407  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    A co z reszta, uciekla???
    2011-05-14 14:53:03 [91.193.208.*] id:569408  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    wiec jak to bylo w koncu z tym koniem?
    2011-05-14 14:53:36 [91.193.208.*] id:569409  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    chowaja sie do dzis w okolicznych lasach
    2011-05-14 14:57:49 [91.193.208.*] id:569410  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    i wieczorami, przy ognisku, wspominaja wypadek i spiewaja rzewne piesni;)
    2011-05-14 15:26:46 [91.193.208.*] id:569418  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    wyjda za 20 lat, jak juz sprawa przycichnie
    2011-05-14 12:13:32 [77.223.231.*] id:569333  
    ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP] Reputacja
    Dla czego nie pokazujecie twarzy pijaków którzy prowadzą pojazdy? DLACZEGO???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2011-05-14 12:16:05 [84.180.252.*] id:569334  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    no wlasnie i morde kunia pokazac
    2011-05-14 12:33:21 [178.37.154.*] id:569336  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    koń niczemu winny,ale piajków twarze owszem.
    2011-05-14 12:51:55 [84.180.252.*] id:569345  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    ej ruda 33 ? jestes ruda ?
    2011-05-14 12:53:01 [178.37.154.*] id:569346  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    a co ma do rzeczy czy jest ruda? ;p
    2011-05-14 12:54:37 [178.37.37.*] id:569347  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    bo Rysiu lubi rude ;)
    2011-05-14 13:04:36 [212.183.140.*] id:569353  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Witam miłych Forumowiczów i moje Słoneczko :* No co ty?! Chyba nie jest ruda?! Mówią,że na dziesięciu rudych jedenastu jest fałszywych :P Mysle, ze nikogo nie urażę tym postem :D
    2011-05-14 13:59:38 [84.180.252.*] id:569380  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    a i owszem lubie rude
    2011-05-14 10:33:28 [80.238.105.*] id:569270  
    holek: Napisał postów [32], status [rozkręca się] Reputacja
    a koń był trzeźwy?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2011-05-14 12:00:01 [82.160.97.*] id:569326  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    trzeźwy jak świnia :D
    2011-05-14 12:35:48 [77.223.231.*] id:569338  
    ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP] Reputacja
    nie wiadomo zbiegł z miejsca zdarzenia.Poszukiwania dalej trwają ;p
    2011-05-14 12:36:30 [178.37.154.*] id:569339  
    Sebastian22: Napisał postów [3496], status [VIP] Reputacja
    kon jak dziecko wypije co mu da 'ojciec' ;p
    2011-05-14 12:43:21 [77.223.231.*] id:569342  
    ruda33: Napisała postów [6642], status [VIP] Reputacja
    Goodway, świni w to nie mieszaj zdecydowanie jest inteligentniejsza od tego woźnicy ;)
    2011-05-14 11:54:55 [46.113.114.*] id:569321  
    opolski: Napisał postów [977], status [stały bywalec] Reputacja
    przestepstwem jest prowadzenie pojazdów mechanicznych po pijaku a bryczka zaprzegana koniem nie jest pojazdem mechanicznym i mogą mu skoczyć...

    Nick:
    Treść:
    2011-05-14 05:40:40 [84.10.130.*] id:569186  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    mam nadzieję, że koniowi się nic nie stało

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-05-14 06:54:16 [217.153.196.*] id:569193  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a czy koń miał kask?:)
    2011-05-14 10:18:33 [91.193.208.*] id:569263  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    nic sie nie stalo `temu koniu`;)
    2011-05-14 09:46:20 [188.47.124.*] id:569239  
    Kreatyna20: Napisał postów [46], status [rozkręca się] Reputacja
    normalnie brak słów

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-05-14 09:48:31 [93.181.149.*] id:569240  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    no coś Ty...trochę folkloru ze Starych Kolni hahaha....
    2011-05-14 10:17:55 [91.193.208.*] id:569262  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    trzy sie znalazly;)
    2011-05-14 10:14:44 [85.181.61.*] id:569258  
    Jerry: Napisał postów [5178], status [VIP] Reputacja
    W Polsce naprawde jest bieda jak w XXI wieku bryczkami jezdza ;P

    Nick:
    Treść:
    2011-05-14 09:48:46 [178.37.21.*] id:569241  
    [moderacja]: Napisał postów [1469], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]

    Nick:
    Treść:
    2011-05-13 23:26:03 [83.30.214.*] id:569078  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Ja bym temu wożnicy wsadził łeb kobyle w tyłek a ona żeby pierdła ,to by mu wystarczyło jako kara.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-05-13 23:28:17 [194.29.180.*] id:569081  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Fuj!;)
    2011-05-14 09:38:26 [93.181.149.*] id:569235  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Też maasz pomysły...ja bym mu parę batów to plecach dała i po sprawie.
    2011-05-14 09:44:50 [178.37.21.*] id:569238  
    FAKT: Napisał postów [1469], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    dobre :)
    2011-05-14 07:49:56 [83.22.129.*] id:569208  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Koń ciągnął a osioł kierował...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-05-14 09:35:29 [93.181.149.*] id:569231  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    .....tylko mała różnica między nimi...koń był trzezwy a osioł raczej nie jak zaparkował w rowie.
    2011-05-14 05:49:34 [178.37.152.*] id:569187  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Co na to obrońcy zwierząt?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-05-14 06:03:44 [83.13.133.*] id:569190  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    witam ;) a animalsi - będzie konina i kabanosy ;D
    2011-05-14 07:25:51 [178.37.152.*] id:569197  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    witam! Iiiiihaha!
    2011-05-14 00:30:29 [80.239.242.*] id:569163  
    mateo83: Napisał postów [110], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Ciekawe ile kon mial promili:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2011-05-14 00:32:20 [194.29.180.*] id:569166  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Dmuchać nie chciał, to się nie dowiemy. Ciekawe czy go na parking policyjny odholowali;)
    2011-05-14 00:34:56 [91.193.208.*] id:569171  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    jaskolki tez nie chcial zrobic;)
    2011-05-14 00:35:52 [91.193.208.*] id:569174  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    odgalopowali;)
    2011-05-14 00:37:20 [194.29.180.*] id:569175  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    To miał konik przygodę;)
    2011-05-14 00:37:58 [194.29.180.*] id:569176  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Dobrej nocki:)
    2011-05-14 00:38:26 [91.193.208.*] id:569177  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    bedzie swoim zrebakom kiedys opowiadal, w dlugie zimowe wieczory
    2011-05-14 00:38:51 [91.193.208.*] id:569178  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    dobrej i dlugiej;)
    2011-05-13 21:39:13 [194.29.180.*] id:568967  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Jak to 300zł, a motocyklista za to samo 500 dostał?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [16]
    2011-05-13 21:44:50 [194.29.180.*] id:568972  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Nie, bryczkarz był lepszy :)
    2011-05-13 21:48:19 [77.115.204.*] id:568981  
    veronique: Napisał postów [7], status [nowy] Reputacja
    Bryczka miała mniej koni :)
    2011-05-13 21:50:22 [194.29.180.*] id:568984  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ale nietrzeźwa była ;)))
    2011-05-13 21:57:36 [91.193.208.*] id:568993  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    bo motocyklista uprawnien nie mial
    2011-05-13 21:59:50 [194.29.180.*] id:568996  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Przeczytaj uważnie to doczytasz, że kierowca bryczki też nie posiadał uprawnień do jej prowadzenia.
    2011-05-13 22:01:03 [91.193.208.*] id:568997  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    no to ja sie poddaje
    2011-05-13 22:04:22 [91.193.208.*] id:569002  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a jaką kategorie prawa jazdy trzeba miec?
    2011-05-13 22:15:26 [194.29.180.*] id:569008  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    A bo ja wiem? Jakaś specjalna być musi, skoro wytrawni kierowcy nic o niej nie wiedzą ;)
    2011-05-13 22:18:32 [87.79.204.*] id:569015  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    trzeba miec karte woznicy
    2011-05-13 22:19:21 [194.29.180.*] id:569016  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Serio czy jaja jakieś?
    2011-05-13 22:28:10 [87.79.204.*] id:569026  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    oczywiscie trzeba zdac egzamin,12 okrążen trzykonnym zaprzegiem do okoła remizy strażackiej,cos takiego jak w filmie Ben Hur
    2011-05-13 22:29:32 [194.29.180.*] id:569029  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Hahaha :)
    2011-05-14 00:24:59 [212.183.140.*] id:569156  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Bo motocyklista jechal na dwóch łysych kółkach, a kon na czterech nogach z nowymi podkowami :P
    2011-05-14 00:26:12 [194.29.180.*] id:569158  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    I to wszystko wyjaśnia:)
    2011-05-14 00:27:13 [91.193.208.*] id:569159  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    czy podkowy mialy wymagana glebokosc, hm...`bieznika`?
    2011-05-14 00:28:30 [194.29.180.*] id:569161  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    O, żeby się tego dowiedzieć, to policjanci specjalistę musieliby ściągnąć.
    2011-05-14 00:23:02 [212.183.140.*] id:569153  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    A ja sie pytam czy kon byl trzeźwy?! :P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-05-14 00:24:18 [194.29.180.*] id:569155  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Trudno powiedzieć, bo pewnie dmuchnąć nie chciał;)
    2011-05-14 00:25:29 [91.193.208.*] id:569157  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    kon byl trzezwy jak swinia;)
    2011-05-14 00:27:27 [194.29.180.*] id:569160  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    ...No przecież to tylko kilka "pawełków" było;)
    2011-05-13 23:28:11 [89.74.109.*] id:569080  
    papudrak: Napisała postów [607], status [rozpisany/na] Reputacja
    A koń się nie zwalił do "rowa"??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-05-13 23:29:08 [194.29.180.*] id:569083  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    I tak by nie napisali ;)
    2011-05-13 23:31:39 [89.74.109.*] id:569084  
    papudrak: Napisała postów [607], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dzik jak pannę dmuchał to napisali gdzie równouprawnienie.
    2011-05-13 23:33:15 [194.29.180.*] id:569086  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Nie ma, jak wielu innych rzeczy w naszym kraju.
    2011-05-13 22:40:34 [77.113.26.*] id:569042  
    radotom: Napisał postów [1859], status [Szycha] Reputacja
    Po pijaku narażał również konia na niebezpieczeństwo, dziwne że nikt mu nie przywalił...

    Nick:
    Treść:
    2011-05-13 22:38:42 [93.154.182.*] id:569039  
    maro89: Napisał postów [73], status [rozkręcił się] Reputacja
    nie no:)wygrał konkurs:)szacun:)

    Nick:
    Treść:
    2011-05-13 22:37:49 [94.210.92.*] id:569037  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    Szkoda zwierzęcia,a dla facia przydałoby się porządne manto...Ale póki co odpokutować musi,prace społeczne polecam.

    Nick:
    Treść:
    2011-05-13 22:19:39 [46.112.133.*] id:569017  
    Kappa: Napisał postów [581], status [rozpisany/na] Reputacja
    co konia obchodzi ,że się wóz przewraca....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-05-13 22:20:59 [194.29.180.*] id:569020  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Obchodzi, jak konia za sobą pociąga.
    2011-05-13 22:28:38 [46.112.133.*] id:569027  
    Kappa: Napisał postów [581], status [rozpisany/na] Reputacja
    może\,ale to stara wiejska przypowiastka :)
    2011-05-13 21:46:33 [81.210.63.*] id:568974  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    "Koń by się uśmiał"

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-05-13 21:47:44 [81.210.63.*] id:568978  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    co za kretyn z tego wożnicy :(
    2011-05-13 21:49:48 [91.18.72.*] id:568983  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Koniowi na pewno nie było do śmiechu... :/
    2011-05-13 21:46:43 [77.115.204.*] id:568975  
    veronique: Napisał postów [7], status [nowy] Reputacja
    Ciekawe czy koń był trzeźwy hahaha

    Nick:
    Treść: