• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 518
    • Dodano: 2026-05-22 / 19:00
    • Komentarzy: 0

    Utrudnienia na DK38. Droga została całkowicie zablokowana

    Utrudnienia na DK38. Droga została całkowicie zablokowana

    (Fot. Policja)

    Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze krajowej nr 38. Odcinek pomiędzy rondem w Reńskiej Wsi a Pawłowiczkami został całkowicie zablokowany z powodu awarii pojazdu ciężarowego.

    Na drodze krajowej nr 38 występują poważne utrudnienia w ruchu. Jak przekazano, całkowicie zablokowany jest odcinek pomiędzy rondem w miejscowości Reńska Wieś a Pawłowiczkami.

    Zobacz takze Zmiany przy CUP. Kierowców czeka kolejny etap organizacji ruchu

    Na miejscu pracują policjanci, którzy kierują kierowców na wyznaczone objazdy.

    Przyczyną utrudnień jest awaria pojazdu ciężarowego. Na razie nie przekazano informacji, jak długo mogą potrwać utrudnienia.

    Kierowcy podróżujący w tym rejonie powinni uwzględnić możliwe opóźnienia i rozważyć wybór alternatywnej trasy.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".