- Autor: Dagmara
- Wyświetleń: 317
- Dodano: 2026-04-27 / 21:44
- Komentarzy: 0
Awaria wodociągu przy Niemodlińskiej. Utrudnienia dla pieszych i autobusów
Na skrzyżowaniu ul. Niemodlińskiej i Spychalskiego doszło do awarii sieci wodociągowej. W związku z uszkodzeniem infrastruktury wprowadzono zmiany w organizacji ruchu, które potrwają do czasu usunięcia usterki.
Do zdarzenia doszło na jednym z bardziej ruchliwych skrzyżowań w tej części miasta. Awaria sieci wodociągowej wymusiła natychmiastowe działania służb technicznych oraz wprowadzenie ograniczeń dla uczestników ruchu.
Zobacz takze
Pijany rozbił auto z rodziną. 6-letni syn trafił do szpitala. Kierowca trafi do więzienia
Zgodnie z przekazanymi informacjami, zamknięte zostało przejście dla pieszych w rejonie skrzyżowania. Dodatkowo wyłączono możliwość skrętu w prawo dla autobusów, co może wpłynąć na funkcjonowanie komunikacji miejskiej i powodować opóźnienia.
Na miejscu prowadzone są prace związane z usunięciem awarii. Na ten moment nie podano dokładnego czasu ich zakończenia. Utrudnienia będą obowiązywać do momentu przywrócenia pełnej sprawności sieci wodociągowej.
Kierowcy oraz piesi powinni zachować szczególną ostrożność i stosować się do wprowadzonego oznakowania w rejonie prowadzonych prac.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.