- Autor: Seeb
- Wyświetleń: 13309
- Dodano: 2011-03-14 / 01:27
- Komentarzy: 141
Pijany 48-latek skosił znaki i uciekał
U 48-latka stwierdzono ponad dwa promile.
Ponad dwa promile alkoholu we krwi miał kierowca volkswagena golfa, który w niedzielę przed 22.00, z dużą prędkością wjechał w wysepkę oddzielającą pasy ruchu na ulicy Ozimskiej w Opolu.
48-letni Krystian R., mieszkaniec Tarnowa Opolskiego jechał swoim samochodem od strony ulicy Reymonta. W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i ściął dwa znaki drogowe na wysepce dla pieszych, po czym zjechał na przeciwny pas ruchu, zajeżdżając drogę innemu kierowcy, który na szczęście w porę zdążył uniknąć czołowego zderzenia. Samochód został jednak uszkodzony przez rozrzucone części znaków.
Krystian R. nie przejął się tym co się stało i pojechał dalej. Zatrzymano go 700 metrów dalej, na skrzyżowaniu z ulicą Plebiscytową.
Badanie trzeźwości wykazało ponad dwa promile. Wtedy okazało się także, że w wypadku ranna została jadąca z nim na miejscu pasażera kobieta, którą zabrano do szpitala.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Stirlitz: Napisał postów [7721], status [VIP]
Zdjęcie bezkonkurencyjne- przeszło 10 tys wejść... niestety nie ma powodu chluby...