- Autor: Dagmara
- Wyświetleń: 1286
- Dodano: 2026-02-24 / 17:01
- Komentarzy: 1
Zderzenie dwóch aut na drodze krajowej 94. Są utrudnienia
Około godziny 16 na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Strzelcami Opolskimi a Suchą doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala, na miejscu występują utrudnienia w ruchu.
Do zdarzenia doszło dziś 24 lutego godzinach popołudniowych na odcinku drogi krajowej nr 94 pomiędzy miejscowościami Strzelce Opolskie i Sucha. Zderzyły się dwa samochody osobowe.
W pojazdach podróżowali wyłącznie kierowcy. Jeden z nich został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Drugi kierowca jest obecnie badany.
Na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Kierowcy powinni liczyć się z możliwymi opóźnieniami i rozważyć wybór alternatywnej trasy przejazdu przez ten odcinek drogi krajowej nr 94.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Gaz: Napisał postów [6182], status [VIP]
Tylko matoły matoły mogą tak przydzwonić,ale wiadomo jakie okolice.