• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 4675
    • Dodano: 2011-03-09 / 13:19
    • Komentarzy: 115

    Opolskie Lwice z międzynarodowym certyfikatem

    Opolskie Lwice z międzynarodowym certyfikatem

    (Fot. Dżacheć)

    Opolskie Lwice z międzynarodowym certyfikatem

    Violetta Porowska podpisuje certyfikat międzynarodowego Lions Club.

    Opolskie Lwice z międzynarodowym certyfikatem

    Oryginalne znaczki klubu.

    Ladies Lions Club to wspólna inicjatywa 22-óch tzw. bizneswomen mieszkających na Opolszczyźnie. Charytatywne stowarzyszenie działające od kwietnia 2010 roku, czekało na oficjalne wcielenie do międzynarodowych struktur elitarnego Lions Club, które najczęściej występuje tylko w męskim wydaniu.

    Zobacz takze Śmiertelne potrącenie na torach w Przyworach. Występują utrudnienia w ruchu pociągów

    - Typowo żeńska organizacja to sygnał, że kobiety w biznesie są bardzo aktywne jeśli chodzi o działania charytatywne – mówi Ryszard Jakubowski, gubernator polskiej organizacji Lions Club. - Opolskie lwice pokazały, że są bardzo aktywne i kreatywne. O pomocy jakiej do tej pory udzielały nawet nie wspominam – dodaje Jakubowski.

    Kobieca wersja Lions Club w Opolu, na czele której stoi Violetta Porowska, ma na swoim koncie m.in. pomoc powodzianom w Bogatyni a także opolance samotnie wychowującej dwójkę dzieci. - Potrzebujących jest bardzo dużo i bardzo dużo można zrobić – mówi Porowska. - Nasze stowarzyszenie jest cały czas otwarte na nowe członkinie. Cały czas planujemy też kolejne akcje charytatywne – dodaje.

    Zobacz takze 103 mln zł na nową drogę. Namysłów doczeka się obwodnicy

    Podczas wtorkowej uroczystości, gubernator krajowego Lions Club przekazał na ręce Violetty Porowskiej oficjalny certyfikat, który pozwala na przygotowywanie wspólnych akcji charytatywnych z podobnymi klubami na całym świecie. Opolskie Lwice otrzymały też symboliczny dzwonek służący do otwierania obrad klubu a także oryginalne znaczki z literką „L”.
    Kobiety zrzeszone w stowarzyszeniu wzięły udział w ślubowaniu, którego głównym przesłaniem jest zasada „We serve” czyli „my służymy”.

    W ramach Lions Club na całym świecie działa ponad 45 tysięcy klubów. W Polsce jest ich 54. Organizacji kobiecych krajowe „Lwy” doczekały się 15. W samym Opolu działało dotychczas tylko jedno stowarzyszenie, powstałe w 1996 roku, a jego członkami są głównie mężczyźni.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Opolskie Lwice z międzynarodowym certyfikatem
    Opolskie Lwice z międzynarodowym certyfikatem
    Opolskie Lwice z międzynarodowym certyfikatem
    Opolskie Lwice z międzynarodowym certyfikatem

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2011-03-09 18:40:57 [194.29.180.*] id:515361  
    urzad skarbowy: Napisał postów [704], status [rozpisany/na] Reputacja
    Zamiast zajmować się pierdołami powinni zająć się ważniejszymi rzeczami jak zawsze wszystko na pokaz

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-03-12 09:25:23 [93.181.149.*] id:517548  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    medialnym trzeba być, to sie opłaca.
    2011-03-12 09:34:15 [87.79.101.*] id:517551  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    ale przyznac trzeba że ta Violetta apetyczny dekolcik ma,jesli potrafi go dobrze wzkorzystac to moze wielką kariere zrobic w polityce
    2011-03-09 18:48:31 [83.82.196.*] id:515370  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    No Violcia rządzi,gorąca kocica;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [78]
    2011-03-09 20:55:31 [83.22.129.*] id:515539  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    uszka ma fajne :)
    2011-03-09 20:58:10 [83.82.196.*] id:515547  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    obfite wręcz:D
    2011-03-09 20:58:59 [83.82.196.*] id:515551  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    posmarowałby je oliwką:D
    2011-03-09 21:02:31 [87.204.110.*] id:515560  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Jak na "Szlachtę" przystało "młoteczek do higieny osobistej" ma pod ręka.
    2011-03-09 21:03:54 [83.5.172.*] id:515565  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    Tylko gdzie sie tym mloteczkiem klepie to juz nie chcialabym wiedziec :)
    2011-03-09 21:04:38 [83.82.196.*] id:515567  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    ciekawe czy ten młoteczek ma wbudowane funkcje dodatkowe;)
    2011-03-09 21:05:16 [83.82.196.*] id:515569  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    do masażu czy coś teges:D
    2011-03-09 21:07:03 [91.18.45.*] id:515572  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2011-03-09 21:07:43 [87.204.110.*] id:515574  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    To takie spotkanie pod tytułem "Szał pał i świst......"!...coś się musi dziać ,by działo się coś.
    2011-03-09 21:07:55 [83.82.196.*] id:515575  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    e tam bzdury opowiadasz chłopcze...
    2011-03-09 21:08:59 [83.82.196.*] id:515576  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    napewno bylo ostro Hub:DDD
    2011-03-09 21:09:51 [87.204.110.*] id:515578  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Jakaś wsza się pojawiła?
    2011-03-09 21:10:15 [83.5.172.*] id:515580  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    No to mloteczkiem ja no nie :D
    2011-03-09 21:12:42 [83.82.196.*] id:515584  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    to nie wsza,to jeszcze gnida...
    2011-03-09 21:14:20 [83.82.196.*] id:515585  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    jakby tak ten młoteczek miał wibracje w szerszej części,to mogła by się zrobić tzw. przez Chylińską "rozklapiocha":/
    2011-03-09 21:16:31 [91.18.45.*] id:515589  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]
    2011-03-09 21:19:43 [83.82.196.*] id:515593  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    odpusć sobie chlopczyku,czy juz sprawdziłeś tubę i folie w beemce,przed kolejnym WIEŚ-wiosenno-letnim sezonem???
    2011-03-09 21:20:47 [83.82.196.*] id:515594  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    jak nie to radzę to zrobić,bo co kiedy folia zacznie z szyb odchodzić,będzie chałka na całego:D
    2011-03-09 21:22:16 [91.18.45.*] id:515595  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    orcan: nie rozśmieszaj mnie proszę...
    [-1]
    2011-03-09 21:23:33 [91.18.45.*] id:515599  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2011-03-09 21:25:14 [83.82.196.*] id:515601  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    nie wysyłaj mi całusów zboczku,nie wiem jakie masz tam orientację,ale ja za kakaowymi numerkami nie jestem:D
    2011-03-09 21:28:18 [87.204.110.*] id:515604  
    [moderacja]: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2011-03-09 21:30:51 [91.18.45.*] id:515609  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]
    2011-03-09 21:30:55 [83.82.196.*] id:515610  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    nie od dziś... Hub:)
    2011-03-09 21:33:42 [83.22.165.*] id:515614  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Złotego kowadełka brakuje jeśli o higieniczny młoteczek chodzi:PP
    2011-03-09 21:34:22 [91.18.45.*] id:515618  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2011-03-09 21:36:57 [83.82.196.*] id:515620  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    nie menda,a gnida,chlopcze,i weż spuść z tonu,bo za krótki jesteś,do skakania tutaj sebastianku.
    2011-03-09 21:42:35 [83.22.165.*] id:515623  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Nie wsza tylko wesz, to po pierwsze, a teraz naszym alfom i omegom polecam ustalenie, co to jest gnida i menda...
    2011-03-09 21:44:44 [91.18.45.*] id:515625  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Ale o so chodzi? Spuszczę z tonu wtedy kiedy uznam to za stosowne, i nie ty synku będziesz mi dyktował co mam robić, i jak pisać na forum (pamiętaj Ja to nie Ty, orcan) mi nikt nie dyktuje... :P
    2011-03-09 21:46:48 [83.82.196.*] id:515626  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    twoje zmagania,są ukrócone,stosownie do ich treści.
    2011-03-09 21:49:49 [91.18.45.*] id:515627  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Podejrzewam punkt 3.2. regulaminu... bawcie się dobrze, ja uciekam...miłego klikania ;)
    2011-03-09 21:54:38 [83.27.135.*] id:515629  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Seba:Oprócz tego został naruszony w jednym przypadku regulamin punkt: 5.2 i 5.5.
    2011-03-09 21:57:30 [87.204.110.*] id:515631  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Prosił ktoś to coś tutaj?
    2011-03-09 21:57:49 [83.82.196.*] id:515632  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    uciekaj,uciekaj,tylko tyle tu pozostaje w twoim przypadku.
    2011-03-09 21:58:47 [83.82.196.*] id:515633  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    to się samo wprasza,niczym nie proszony gość,niestety.
    2011-03-09 22:01:15 [91.18.45.*] id:515635  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Sorry, mimo tego ze ładnie się pożegnałem, to muszę zadać ci Endriu pytanie. Czy tutaj trzeba pisać ze specjalnym zaproszeniem, i czy to jest twoje prywatne forum???? nie rozumiem tych twoich niepotrzebnych wodotrysków...
    2011-03-09 22:01:17 [83.18.31.*] id:515636  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    widzę epidemia wszawicy się tu zalęgła
    2011-03-09 22:03:40 [91.18.45.*] id:515638  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Dokładnie smerfie....z kóz przeszła na forum... :/
    2011-03-09 22:05:51 [83.27.135.*] id:515639  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Seba: Widzisz teraz przebranie?, bo może reputacja spaść haha
    2011-03-09 22:07:00 [95.50.218.*] id:515640  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    widocznie ktoś tu jaj nie mył i macał nieświeże mięso i są skutki
    2011-03-09 22:14:01 [91.18.45.*] id:515642  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Nierób z siebie głupka i odpowiedz na te pytania...
    2011-03-09 22:15:46 [83.22.165.*] id:515643  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Chyba któraś z naszych dam zamówiła w Kolonowskiem hiper-extra rodzinną pizzę, która miała posłużyć jako substytut błony dziewiczej, ale okazał się, że ma za małą średnicę... ...stąd bulwers... Oj chyba pozostają tylko włazy do studzienek kanalizacyjnych...
    2011-03-09 22:16:03 [83.82.196.*] id:515644  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    padlina,winna lezec gdzie jej miejscenie furczec między ludźmi...
    2011-03-09 22:22:25 [90.192.222.*] id:515647  
    [moderacja]: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2011-03-09 22:28:07 [83.17.139.*] id:515653  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    stefan na bramy kościelne włazy od studzienek to stanowczo za mały kaliber ;]
    2011-03-09 22:31:04 [90.192.222.*] id:515658  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    smerf maruda ty nie masz zajadow jeszcze od podlizywania sie stefanowi i hubertusowi? tak z ciekawosci pytam
    2011-03-09 22:33:53 [83.17.139.*] id:515662  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    nikita ja im sie nie podlizuję, to oni muszą słuchać mnie ;)
    2011-03-09 22:36:33 [90.192.222.*] id:515669  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    w takiej sytuacji moge stwierdzic, ze niekiedy czlowiek moze sie pomylic. wybacz wodzu
    2011-03-09 22:39:57 [95.50.2.*] id:515675  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    nikita czujesz się dalej urażona tymi bramami?
    2011-03-09 22:44:15 [90.192.222.*] id:515684  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    nie czaje o co ci chodzi, jakie bramy?
    2011-03-09 22:45:08 [95.50.2.*] id:515688  
    [moderacja]: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    [moderacja]
    [-4]
    2011-03-09 22:46:50 [90.192.222.*] id:515690  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    nie lapie nadal o co ci chodzi?
    2011-03-09 22:50:16 [95.50.2.*] id:515693  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    widzę ciężko kumasz ostatnio, chyba po tej gorączce masz jeszcze rozdwojenie jaźni i podwójną osobowość
    2011-03-09 22:52:29 [90.192.222.*] id:515695  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    gosciu chyba cegla na budowie ci na leb spadla, ze takie brednie wypisujesz, bo ja sobie nie przypominam bym miala goraczke, zas ta z pewnoscia ja masz.
    2011-03-09 22:54:24 [95.50.2.*] id:515696  
    [moderacja]: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2011-03-09 22:56:44 [90.192.222.*] id:515697  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    mala jest walizka a ja jestem niska. heee wiec podbj do pracusia niech poprawi ci wacusia.
    [-1]
    2011-03-09 22:59:12 [83.18.31.*] id:515699  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    od kiedy to ja robie na budowie a nie w pizzeri, już teraz zmiana taktyki? wyszliście na głupków, jak zwykle zresztą
    2011-03-09 23:02:23 [90.192.222.*] id:515703  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    a kto powiedzial, ze masz robic na budowie. tak to jest jak sie chce do czegos przyznac. naraaaa
    2011-03-09 23:04:57 [83.18.31.*] id:515704  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    klient przyszedł?
    2011-03-09 23:06:27 [90.192.222.*] id:515705  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    jak do ciebie to idz sie umyj by ci nie podawalo za skory. heeee
    2011-03-09 23:09:47 [83.18.31.*] id:515706  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    do ciebie, ja nie prowadzę interesów nocą
    2011-03-09 23:12:06 [83.18.31.*] id:515707  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    jakoś dziwne sformułowanie napisałaś, to w waszym zawodowym slangu było? nie zrozumiałem o co ci chodzi
    2011-03-09 23:13:40 [83.18.31.*] id:515708  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    dobra idź już bo nie zarobisz dzisiaj, ja ci nie będę przeszkadzał w byznesie. trzym się i pamiętaj- nogi razem :]
    2011-03-09 23:14:58 [90.192.222.*] id:515709  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    ja tez takowego nie prowadze, ale ty mi przypominasz takiego londynskiego szczura
    2011-03-09 23:19:14 [90.192.222.*] id:515712  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    tego z kanalu chyba powinienes znac dobrze angielski heeee. nie bij kobiet bo sie spocisz ;) wlasnie nasz wspolny kolega mi tu podpowiada, ze masz jeszcze jeden nik i teraz zaczynam cie kojarzyc, jak to ty na poczatku sie przywaliles do mnie
    [-1]
    2011-03-09 23:20:36 [90.192.222.*] id:515713  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    ty mnie na bank nie znasz a ja juz wiem kim jestes damski bokserze!!!
    2011-03-09 23:22:15 [94.210.92.*] id:515715  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    spokój,kociaki.
    2011-03-09 23:24:27 [90.192.222.*] id:515717  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    mysle ze brodka juz zgolona ;) zycze ci luzackiej nocy. lepiej odbij ode mnie!
    2011-03-10 11:14:40 [109.243.64.*] id:515909  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Bardzo ciekawa lektura haha... można się wiele dowiedzieć:D
    2011-03-10 11:15:51 [83.12.193.*] id:515910  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    tiku: only for facetes ...
    2011-03-10 11:16:48 [81.164.64.*] id:515913  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Nikita poprosimy o wiecej,bo zaczyna sie sie ciekawie robic;P,
    2011-03-10 12:56:39 [81.164.64.*] id:516019  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Tutaj sobie smerfku poczytaj ,bo to bylo o tobie.
    2011-03-10 20:00:04 [83.27.133.*] id:516496  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Oleńka: Tutaj możesz poczytać:)
    2011-03-10 20:05:55 [212.183.140.*] id:516511  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Widze, ze smerf to taki cwaniaczek, ktory sie kobiet czepia gratulacje jestes mega palantem! NIE NAWIDZE DAMSKICH BOKSEROW! Nikita dawaj dalej milo bedzie poczytac najlepiej wystaw nam jego nr.tel.
    [-2]
    2011-03-10 20:07:33 [83.27.133.*] id:516514  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Oleńka: On cały czas do Ciebie to pisze, bo dla niego Nikita to Ty:)
    2011-03-10 20:10:33 [212.183.140.*] id:516521  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Musialo byc grubo bo Pav interweniowal
    2011-03-10 20:12:27 [212.183.140.*] id:516530  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    To on sobie wkreca dalej ta bajke? Niestety nie znam damskich bokserow! Niech sie odstosunkuje ode mnie.
    2011-03-10 20:14:42 [83.27.133.*] id:516541  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Coś tam mam skopiowane, to Ci jutro wyślę:)
    2011-03-10 07:57:12 [178.180.102.*] id:515808  
    [moderacja]: Napisał postów [1644], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-03-10 08:07:10 [83.12.193.*] id:515809  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    chyba jednak nie takie głupie...
    2011-03-10 08:49:26 [95.48.43.*] id:515815  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Dziś "Dzień Chłopaka", więc życzę Ci Stefan wszystkiego najlepszego! Dopiero teraz w pracy się dowiedziałam ;)
    2011-03-10 08:52:19 [95.48.43.*] id:515817  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Ups! Nie tu miało być :) Ale życzenia szczere.
    2011-03-09 19:21:27 [83.30.211.*] id:515410  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    jaka lwica? przecież to kasztanka :D .... a i przeważnie największą pomoc niosą ci , którzy się z tym tak nie obnoszą , straaaasznie prężna ta organizacja musi być skoro pomogła AŻ jednej matce wychowującej samotnie dzieci...nie ma jak dobry lans charytatywnością

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2011-03-09 19:32:00 [93.181.149.*] id:515422  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Dokładnie.....a wiesz Nika akurat przypomniała mi sie inna lwica;lwica lewicy...kojarzysz o kim mówie?
    2011-03-09 19:36:15 [213.238.122.*] id:515427  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Ta w okularkach, z naszego województwa, powiązana z elektrownią?
    2011-03-09 19:37:13 [83.30.211.*] id:515429  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    ta samiuśka, widać lwice tak mają w naturze ;)
    2011-03-09 19:40:16 [93.181.149.*] id:515434  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Dokładnie oz-Anka
    2011-03-09 19:50:49 [89.101.68.*] id:515454  
    [moderacja]: Napisał postów [1551], status [stały bywalec] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]
    2011-03-10 00:05:04 [83.22.165.*] id:515733  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Mózg mi w poprzek staje jak sobie przypominam wyczyny jej i Ziobry. Dajcie mi 12 godzin, a dowolny dysk tak załatwię, że nikt z niego nie odczyta, co na nim było a sam dysk będzie się cały czas nadawał do użytku...
    2011-03-10 06:11:39 [213.238.122.*] id:515792  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Kąpiel z laptopem? Czy "wolna amerykanka"? :D
    2011-03-10 07:16:27 [83.22.165.*] id:515798  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    oz-Anka - są inne metody... Bez powodowania jakichkolwiek uszkodzeń...
    2011-03-10 07:39:00 [213.238.122.*] id:515800  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Wiem Stef, ja jestem "cienka" w temacie elektroniki ;) Ale taka jest metoda "na ziobro" i bardziej przystępna dla mnie :D:D:D
    2011-03-10 07:55:16 [83.22.165.*] id:515807  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    oz-Anka - ale z dysku ziorzystowskiego laptopa udało się odczytać dane.
    2011-03-09 21:26:22 [31.60.7.*] id:515603  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    jak widze ta parowkowska to mnie krew zalewa, odpadla z kretesem z wyborow to teraz buraczysko pcha sie gdzie popadnie.....ech, koryto dla swin..

    Nick:
    Treść:
    2011-03-09 19:57:00 [178.182.60.*] id:515472  
    marcinmp: Napisał postów [188], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Lwice:) mrrr:)

    Nick:
    Treść:
    2011-03-09 14:21:15 [77.223.234.*] id:515229  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Ale Violetta ma takie fajne wielkie "oczy";)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2011-03-09 14:24:15 [83.22.111.*] id:515232  
    levis: Napisał postów [770], status [rozpisany/na] Reputacja
    nooo i mruga:p
    2011-03-09 16:31:21 [83.5.116.*] id:515267  
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Co racja to racja piękne oczy mógł bym się w nie wpatrywać godzinami ;p
    2011-03-09 17:26:38 [84.159.57.*] id:515295  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    aj tak piekne , soczyste
    2011-03-09 18:19:56 [90.192.222.*] id:515324  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    by mogla uzyc matowego podkladu bo swieci sie jak latarnia
    2011-03-09 18:40:09 [84.159.57.*] id:515358  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    ale jej "oczka " sie nieswieca sa fajne milutkie mniam kakie
    2011-03-09 18:40:30 [84.159.57.*] id:515359  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    mniam takie
    2011-03-09 18:42:00 [84.10.44.*] id:515363  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    prawdziwa kobieta, nie jakaś chabeta ;)
    2011-03-09 19:38:56 [83.30.211.*] id:515432  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    już Wam cycami oczy zamydliła hehe
    2011-03-09 19:40:37 [83.27.135.*] id:515435  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Prawdziwe chłopy jeeeee...:D
    2011-03-09 19:43:20 [194.29.180.*] id:515442  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    soczyste wiszące dwa cycory, bleh, tania sprawa
    2011-03-09 19:37:37 [83.30.209.*] id:515430  
    Gaz: Napisał postów [6327], status [VIP] Reputacja
    Śmiechu warte,żenada.

    Nick:
    Treść:
    2011-03-09 19:00:27 [188.205.25.*] id:515386  
    Bogdan1204: Napisał postów [1402], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    mega super...

    Nick:
    Treść:
    2011-03-09 18:37:55 [89.101.68.*] id:515353  
    JohnDoe: Napisał postów [1551], status [stały bywalec] Reputacja
    dla mnie i tak liczy sie z takoch organzizacji tylko Rotary International i Ich motto Service Above Self ktore nie jest tylko pustym sloganem ktory ma otworzyc porfele tak jak ta marna kopia Ladies Lions Club

    Nick:
    Treść:
    2011-03-09 18:32:49 [84.10.44.*] id:515343  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    Nie chce mi się tego komentować, jakoś nie mam pomysłu, ani na miód, ani na troszkę jadu ;)

    Nick:
    Treść:
    2011-03-09 16:30:23 [83.5.116.*] id:515265  
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Nie ma to jak skromność :)

    Nick:
    Treść: