• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 6085
    • Dodano: 2011-03-08 / 12:42
    • Komentarzy: 202

    Dzisiaj dzień kobiet. Co na prezent panowie?

    Dzisiaj dzień kobiet. Co na prezent panowie?

    Róże, tulipany, goździki to najbardziej popularne prezenty z okazji Dnia Kobiet. (Fot. Dżacheć)

    Dzisiaj dzień kobiet. Co na prezent panowie?

    A to już bardziej odważne upominki dla Pań.

    Wspólnie z właścicielem kwiaciarni i sprzedawczynią w jednym z opolskich seks shopów zastanawiamy się jakim upominkiem sprawić kobiecie największą przyjemność w dniu jej święta.

    Pierwsze kroki, po jeden z najbardziej klasycznych prezentów upodobanych przez przedstawicielki płci pięknej, kierujemy na opolskie targowisko "Cytrusek". Stragany aż mienią się od tulipanów, róż i wszelkiej innej maści kolorowych kwiatów. - Na ten dzień zawsze sprowadzam więcej towaru bo schodzi jak nigdy - zapewnia właściciel kwiaciarni "Maria". Ceny tulipanów zaczynają się średnio od 2zł za sztukę. Róże są nieco droższe - od 3zł nawet do kilkunastu.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Dla tych panów, którzy upodobaną kobietę chcą nie tylko obdarować, ale też zaskoczyć, ciekawą ofertą służy seks shop Erekta24 przy ul. Targowej w Opolu.

    - Mamy wyjątkowo skąpą bieliznę erotyczną, która będzie świetnym prezentem nie tylko dla pani ale też pana - zachwala ekspedientka. - Dla kobiet nowoczesnych i wyzwolonych proponuję wibrator - dodaje. Za tego typu prezenty zapłacimy jednak znacznie więcej niż za tradycyjnego "kwiatka". Za komplet koronkowej bielizny trzeba zapłacić około 60 zł. Z kolei wspomniany wibrator to wydatek kilkudziesięciu a nawet kilkuset złotych.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Dzisiaj dzień kobiet. Co na prezent panowie?

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2011-03-08 19:22:13 [83.30.39.*] id:514663  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    cholera, chcialem byc dzisiaj roamntyczny i sprawic niespodzianke M. dlatego zakonczylem dzis wczesniej prace i chcialem ugotowac obiad. myslalem ze pojdzie mi to gładko łatwo i przyjemnie. koniec koncow taki ze makaron sie spalil, miesą tez, sos z leksza za słony... :-/ M wróciła z uczelni i jak zobaczyła co narobiłem to dostała ataku smiechu :( nadal rechocze ze mnie jak cos wspomne o kuchni. ale doceniła to ze sie starałem :p wiem, nie bede oryginalny teraz, ale dla wszystkich Kobietek tutaj, tych dużych i małych waszystkiego co najlepsze :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2011-03-08 19:29:29 [83.22.13.*] id:514673  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    dziękujemy!!(trzeci raz to piszę może teraz przejdzie?)
    2011-03-08 19:38:14 [213.238.122.*] id:514679  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Dzięki Dżony! I nie poddawaj się! Następnym razem pilnuj makaronu ;)
    2011-03-08 19:40:16 [83.30.39.*] id:514683  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    następnym razem zrobie buleczki z nutella i nie bedzie zagrozenia puszczenia domu z dymem...
    2011-03-08 19:52:21 [80.48.34.*] id:514706  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    @dzony : dziekuje :)
    2011-03-08 20:17:54 [194.29.180.*] id:514734  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    hehe, to się postarałeś...romantyzm aż bije z twoich postów
    2011-03-09 19:09:52 [90.192.222.*] id:515396  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    dziekuje czas posty nabijac. heee
    2011-03-09 09:53:51 [83.12.193.*] id:515100  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    No i jak wczorajszy Dzień Kobiet widać dziś rano na drogach ? Jakieś kontrole? Ja na odc. 20 km spotkałem dwie...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-03-09 09:59:00 [178.37.36.*] id:515104  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    w Oleśnie chyba policjany też zabalowali. Od rana ani jednego radiowozu nie widziałem. Nawet takiego z 2 paniami ;)
    2011-03-09 10:02:49 [83.12.193.*] id:515106  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    A ja co jestem wieczorem w Oleśnie to spotykam jakiś radiowóz... wczoraj też
    2011-03-09 10:04:32 [178.37.36.*] id:515107  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Niedawno pisałem, że wieczorem przez Olesno przejechać bez kontroli to cud ;)
    2011-03-08 13:21:17 [84.159.30.*] id:514379  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    ja swojej ukochanej dalem jak czynie to od zawsze jednego gozdzika

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [60]
    2011-03-08 13:28:34 [91.18.63.*] id:514388  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    kajz go kupiol?????????hahaha
    2011-03-08 13:35:01 [83.30.228.*] id:514399  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    http://www youtube com/watch?v=0HPxgU1zx2s Rychu to Ty ? ;P
    2011-03-08 13:37:28 [212.183.140.*] id:514402  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Nika powiem Ci, ze od razu o Konanie pomyslalam :)
    2011-03-08 15:04:25 [84.159.30.*] id:514452  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    gozdzik taki, ale ja nie kononowicz .
    2011-03-08 15:06:08 [84.159.30.*] id:514453  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    no seba masz racje nima gozdzikow ale pamiyntosz jak pokazywali ze smolynska filmy ze tragedi samolota tam ludzie slkadali kwiatki na miejscu i to byly gozdziki
    2011-03-08 21:38:00 [213.238.122.*] id:514801  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Chłopaki, a jak na wsi mówiło się na goździk, pamiętacie?
    2011-03-08 22:01:09 [83.29.110.*] id:514829  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Aniu: ja nie chłopak a ni nie ze wsi ale wiem, że tubylcy mówią na goździka " nelke":D
    2011-03-08 22:03:26 [178.36.230.*] id:514831  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Zmięk :P
    2011-03-08 22:05:37 [83.29.110.*] id:514839  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Goździk to żaden rarytas można kupić w każdej kwiaciarni:). Ja dzisiaj otrzymałam helikonię i ginger w kompozycji.
    2011-03-08 22:08:03 [83.18.31.*] id:514841  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    się sakuś postarał ;)
    2011-03-08 22:10:26 [83.29.110.*] id:514844  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    A co to sakuś mój mąż? hahaha....
    2011-03-08 22:11:30 [87.204.110.*] id:514847  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Taki głupi to On chyba nie jest ?!
    2011-03-08 22:12:44 [213.238.122.*] id:514848  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Tak Tiku, goździk to "nelka" po śląsku :D
    2011-03-08 22:13:10 [91.18.63.*] id:514849  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Co próbujesz udowodnić Hubertus ?
    2011-03-08 22:14:04 [212.183.140.*] id:514850  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Mariano Italiano jak tam? Czym Ty sie popisales cwaniaku z kolkiem w nosie? Martw sie o siebie, a nie o Sakusia czy Tikusie!!!
    2011-03-08 22:17:04 [212.183.140.*] id:514853  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Co tak Cicho? Narada w zarzadzie?
    2011-03-08 22:17:25 [83.29.110.*] id:514854  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Hubcio: Ja myślę, że Twoja kozunia dostała dzisiaj wiązkę siana hahahha
    2011-03-08 22:17:33 [95.50.2.*] id:514855  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    może i nie jest mężem ale na zmianę wydzwaniacie do pava więc coś was łączy nie?
    2011-03-08 22:18:37 [83.30.134.*] id:514856  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    co wy chcecie od goździków?? ale na tym swięcie to tylko badylarze czeszą kasiorke...
    2011-03-08 22:20:26 [91.18.63.*] id:514858  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Gdyby nawet dzwonili na zmianę do Kim Dzong Ila, to co z tego?
    2011-03-08 22:21:10 [212.183.140.*] id:514860  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Nareszcie przyszedl konkretny rozmowca, bo Ci z dwoma nikami udaja cwaniakow;) witaj Draniu
    2011-03-08 22:22:33 [83.30.134.*] id:514861  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    olenka4u powiedz co tam w angiji dostaje się na te swieto:)
    2011-03-08 22:22:53 [83.30.228.*] id:514863  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    wypraszam sobie, ja jestem tylko jedna...
    2011-03-08 22:23:37 [91.18.63.*] id:514865  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2011-03-08 22:28:32 [83.29.110.*] id:514871  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Maruda: allle o so chodzi jaka zmiana haha jaki telefon hahahha za dużo smerfetka sfermentowanych jagódek dała haha.
    2011-03-08 22:34:37 [83.17.139.*] id:514875  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    chodzi o to o co mi biega. u smerfetki się nie stołuję tylko u łasucha więc spokojnie. martw sie o swojego sakusia a nie o żołądek smerfa
    2011-03-08 22:39:55 [83.29.110.*] id:514878  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Maruda: a sooo mnie saki obchodzi? hahah. Ty lepiej uważaj jak on się jutro włączy to Ty niebieskiej biegunki dostaniesz ( nie mylić z niebiańską) hahaa
    2011-03-08 22:42:01 [83.17.139.*] id:514879  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    tak teraz tak piszesz co cie on obchodzi a jak nikt nie patrzy to mu siadasz na kolanach, świntuszko ty, nie mylić ze świętoszką
    2011-03-08 22:45:15 [212.183.140.*] id:514881  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Draniu ja tam nie wiem bo caly dzien z goraczka przelezalam
    2011-03-08 22:47:10 [95.50.2.*] id:514884  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    oj biedna olenka a cóż to ci? biedactwo a ja byłem taki niemiły
    2011-03-08 22:48:39 [83.29.110.*] id:514886  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Smerfku: marudzisz jak zwykle, jakie kolana? o co chodzi?. Smerfie, łasuch Ci grzybki halucynogenne podrzucił? hahahha
    2011-03-08 22:52:03 [95.50.2.*] id:514889  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    nie tiku- same biszkopciki. a kolana są ciut wyżej niż kostki za to poniżej ud, spojrzyj w dół, powinny być. chyba że coś ci zasłania to nie zazdroszczę figury
    2011-03-08 22:55:22 [83.29.110.*] id:514892  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Marudo: 90-60-90 co tu może zasłaniać? no chyba te 90 u góry:D
    2011-03-08 22:57:06 [95.50.218.*] id:514896  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    tiku a druga noga tak samo czy jeszcze większa?
    [1]
    2011-03-08 23:04:29 [83.29.110.*] id:514900  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Smerfie: nóżki to mam szczupłe i długie do samej ziemi:)
    2011-03-08 23:05:20 [83.18.31.*] id:514902  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    a między nimi?
    2011-03-08 23:11:18 [83.30.228.*] id:514911  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    no tak ;) a ja jestem Wojtek i też mam 13 lat :D :D
    2011-03-08 23:11:37 [83.29.110.*] id:514912  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Hahaah widać, że jesteś z lasu i nie wiesz co kobiety maja miedzy nogami hahahha ja się domyślam, że smerfetka ma mech hahahah
    2011-03-08 23:13:47 [83.18.31.*] id:514915  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    tikusia myślałem że mnie tu poezją jakąś nastroisz o ponętnych twych kształtach a ty mi tu z mchem...no szkoda słów nawet narąbana nie potrafisz być romantyczna
    2011-03-08 23:15:17 [83.82.196.*] id:514918  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    Turbo,nie udawaj,pokrzywdzonego niewiniątka.
    2011-03-08 23:17:08 [83.30.228.*] id:514921  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    a pamiętacie to ? :D :D "Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię, Wiem, gdzie Wisła jest na mapie, Jestem mądra, jestem zgrabna, Wiotka, słodka i powabna, A w dodatku, daję słowo, Mam rodzinę wyjątkową"....:D :D
    2011-03-08 23:20:23 [83.29.110.*] id:514925  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Marudo: to był opis Twojej smerfetki:) a u mnie jest to co u każdej jedne kobietki:D
    2011-03-08 23:20:30 [212.183.140.*] id:514926  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Nika ja pamietam ;P
    2011-03-08 23:22:50 [83.18.31.*] id:514929  
    [moderacja]: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2011-03-08 23:26:44 [83.30.228.*] id:514931  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    a wersję niejakiego Jarka K. znasz ? :D ..."Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami, jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria). Dla Narodu - becikowe, Nowy peron we Włoszczowie. Lepiej żyje się rodzinom (Jednej mamie i dwóm synom). Okno na świat - otworzone, Turystyka - w jedną stronę, Lepsza praca, wyższa płaca (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona: Są mieszkania (trzy z miliona), Jest kilometr autostrady, Ład moralny i zasady. Politycznej wzrost kultury (Nurt plebejski, przykład z góry), Nie ma WSI (choć jeszcze trochę, A zrobimy wszędzie wiochę). Cały naród żyje w zgodzie. IPN - i po narodzie. CBA - udane akcje, Super MEN - co rusz, atrakcje. W szkołach nie ma już Darwina, Będzie dryl i dyscyplina, Nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero! Żadnych gejów, Ferdydurek, Jest amnestia i mundurek! Wolność słowa i pluralizm (Bo rządzących wolno chwalić). Jest religia na maturze, Wierny Lud na Jasnej Górze. Nie rozumie tylko Unia: Rząd z Warszawy, czy z Torunia? Krótko mówiąc: Rok udany! Tylko naród...do wymiany" :D
    2011-03-08 23:27:48 [83.17.139.*] id:514933  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    i już wali minusem a co ci nie pasi w tym poście? smerfetkę macać ok ale nazwać tego po imieniu już nie wolno tak? coś tu pisał ktoś ostatnio o moralności kalego...he he
    2011-03-08 23:29:48 [83.17.139.*] id:514934  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    poza tym szczere śmiem wątpić w twoje wyposażenie między nogami, gdybyś tam miała to co każda kobieta to byś umiała zrobić z tego użytek a nie tu ze smerfami gadać ;p
    2011-03-08 23:41:47 [188.146.141.*] id:514939  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Smerf : Buziaczki dla Twojej " kobiety" :)
    2011-03-08 23:44:12 [83.17.139.*] id:514940  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    dziadu od smerfetki się odwal a do tiku się nie zbliżaj bo możesz się czymś zarazić ;))
    2011-03-08 23:50:48 [83.82.196.*] id:514943  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    smerf jest kozak,i taka jest na przyszlość prognoza.a wy kiepy...wara do przyczepy:)
    [1]
    2011-03-08 23:52:22 [90.192.222.*] id:514945  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    heee dobre to bylo
    2011-03-08 23:54:27 [90.192.222.*] id:514951  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    smerfiatko szaleje jak szczur w zelaznym sklepie ;P
    2011-03-08 23:55:57 [188.146.198.*] id:514955  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Ostatnio napisalem "smerfetce" cos na temat wrażeń :)
    2011-03-08 23:59:42 [95.50.218.*] id:514965  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    dziadu: padła z wrażenia? ;)))
    2011-03-09 00:09:18 [188.146.154.*] id:514983  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Niestety nie !!!! Byłem w kolejce oczekujących :)
    2011-03-09 00:17:29 [95.50.2.*] id:514991  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    dziadu, powtarzam ci smerfetka nie jest dla ciebie, dla ciebie prędzej wóda dzi*ki i lasery ;)) hehe zonk
    2011-03-09 00:29:02 [178.181.57.*] id:515007  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Racja!!! Dzięki z Kotorza ...... zniszczą każdego
    2011-03-09 00:32:20 [178.181.94.*] id:515012  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Sory " dziwki" miało być! Tel. Pisze co chce :)
    2011-03-09 00:37:55 [95.50.218.*] id:515015  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    ty już spadajdziadudowyra bo smerf też już idzie
    2011-03-09 00:42:36 [188.146.158.*] id:515016  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Ok, spadam do mojej pani, pozdrowienia " Smerfetka" Dobranoc " Śliczn.... ". Ciao Baci ;)
    2011-03-09 00:14:25 [213.76.181.*] id:514989  
    kwiater23: Napisał postów [206], status [maniak] Reputacja
    Sex bielizna ok.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-03-09 00:19:27 [178.181.70.*] id:514994  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Ta, jak ci sie kobieta znudzi :)
    2011-03-09 00:02:36 [83.16.110.*] id:514973  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Kiedy przyjedzie do mnie św.Mikołaj?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-03-09 00:05:32 [83.82.196.*] id:514981  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    to miało byc thu solry
    2011-03-08 23:52:56 [83.16.110.*] id:514946  
    [moderacja]: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [12]
    2011-03-08 23:53:38 [90.192.222.*] id:514948  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    pajacu sam se siorbnij
    2011-03-08 23:53:51 [77.112.29.*] id:514949  
    Zjadacz trolli: Napisał postów [104], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    oooo, trollik
    2011-03-08 23:54:11 [83.82.196.*] id:514950  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    no taka kolej rzeczy benio:D
    2011-03-08 23:56:41 [83.16.110.*] id:514957  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    pewnie oraca :D Za kwiatka nalezy sie zaplata :D
    2011-03-08 23:57:48 [83.16.110.*] id:514960  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Pan Gienio niezla kasiorke natrzepal dzisiaj :D
    2011-03-08 23:58:49 [77.112.251.*] id:514963  
    Zjadacz trolli: Napisał postów [104], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Trollu,Ciebie to i tak nie dotyczy... nie wiesz że organ nieużywany zanika...?
    2011-03-08 23:58:49 [90.192.222.*] id:514964  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    chyba z toba na a4
    2011-03-09 00:00:04 [83.16.110.*] id:514966  
    [moderacja]: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2011-03-09 00:03:02 [83.16.110.*] id:514974  
    [moderacja]: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2011-03-09 00:03:40 [83.16.110.*] id:514977  
    [moderacja]: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2011-03-09 00:04:40 [83.82.196.*] id:514978  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    bene w ten czas kiedy bedzie 6 grudnia,lecz czy bedzie ruzga czy prezent,tego sam nie wiem...:/
    2011-03-09 00:04:53 [77.112.251.*] id:514979  
    Zjadacz trolli: Napisał postów [104], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Gdzieś tu miałem pułapkę na trolle...
    2011-03-09 00:01:29 [109.243.44.*] id:514970  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    pół litra i ogórki

    Nick:
    Treść:
    2011-03-08 23:38:01 [188.146.141.*] id:514937  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Najlepszego wszystkim kobietom :) Wiecej takich dni!!! Pytanie!!! Zgłaszać " gwałt " czy w dniu swoich imienin kobiety maja prawo faceta ....... ???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-03-08 23:51:53 [90.192.222.*] id:514944  
    Nikita.N: Napisała postów [286], status [maniak] Reputacja
    Dziekuje
    2011-03-08 23:06:44 [88.78.121.*] id:514904  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    z okasji dnia kobiet pragne zlozyc wam najlepsze zyczenia,duzo szczescia, zdrowia i wszystkiego najnajnajlepszego

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2011-03-08 23:07:34 [83.82.196.*] id:514906  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    staszk,this,is to late.
    2011-03-08 23:09:48 [88.78.121.*] id:514907  
    STASZK: Napisał postów [2304], status [Szycha] Reputacja
    orcan,nie ma to late,mamy jeszcze 08.03.2011 do 00:00
    2011-03-08 23:11:43 [83.82.196.*] id:514913  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    tylko,że dzień kobiet rozpoczął się prawie 24 h temu,więc staszk,weź poppość w rajty.i daj se spokoj.
    2011-03-08 23:15:28 [83.29.110.*] id:514919  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Staszk: serdeczne dzięki ale prawie wszystkie panie po tak pięknym dniu już poszły nynu:)
    2011-03-08 23:19:08 [83.29.110.*] id:514923  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Marudo: to był opis Twojej smerfetki:) a u mnie jest to co u każdej jedne kobietki:D
    [-2]
    2011-03-08 23:21:53 [83.82.196.*] id:514928  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    no bo tik,musi miec zawsze racje,dla swojego,.podniesionego cisnienia,zeby opadalo swobodnie.
    2011-03-08 23:24:18 [83.16.110.*] id:514930  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    a ja życze naszej tikusi 50 tys postów do końca zimy.... :)
    2011-03-08 23:14:06 [83.16.110.*] id:514916  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Kobiety do garów!!

    Nick:
    Treść:
    2011-03-08 16:38:38 [212.183.140.*] id:514533  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Chce podziekowac wszystkim kolegom za zyczenia. Dziekuje rowniez Draniowi za smsa oraz jednej naszej userce za takie zyczenia. Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki! Mala Anka jestes Wielka

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2011-03-08 16:48:42 [213.118.56.*] id:514546  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Olenka ja takie same dostalam ;) to sie bedzie dzialo od tych drinkow i kaweczek;P
    2011-03-08 22:23:17 [83.29.110.*] id:514864  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Boerin: To dostałaś ode mnie hahah
    2011-03-08 22:26:05 [95.50.2.*] id:514868  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    chwalipięty ;p
    2011-03-08 22:46:21 [212.183.140.*] id:514882  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Bujaj sie marjano italiano
    2011-03-08 22:49:23 [95.50.2.*] id:514887  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    no tak gorączkę ma to i bredzi, marian z italii cię rzucił i teraz chorujesz przez niego? współczuję ci, musiał ci chłop w namieszać w papierach że tak to przeżywasz
    2011-03-08 22:50:49 [212.183.140.*] id:514888  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    uderz w stol!!!! ciaciacial ciao italia!
    2011-03-08 22:54:21 [95.50.2.*] id:514890  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    olenka , ty musisz mieć ponad 40 stopni, nie powinnaś wezwać karetki? jeszcze ci się co stanie niedobrego i będę po tobie płakać
    2011-03-08 22:54:26 [87.204.110.*] id:514891  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Nawet nie wiesz jak się mylisz,szkoda.
    2011-03-08 22:55:31 [212.183.140.*] id:514893  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Maruda po mnie ma kto plakac ;P
    2011-03-08 22:56:13 [95.50.218.*] id:514894  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    hubertus ja się nigdy nie mylę, jestem tobą a ty mną to jest fakt niepodważalny
    2011-03-08 22:26:41 [83.16.110.*] id:514870  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    To dzisiaj kobiety,za te kwiatki otwierajcie szeroko buzie,hehe...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-03-08 22:32:24 [83.30.228.*] id:514873  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    demotywatory pl/1165359/9-Marca
    2011-03-08 15:04:14 [83.10.110.*] id:514451  
    marcino: Napisał postów [1265], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    i Wszystkiego Najlepszego dla Pań z okazji świeta 8 marca dnia kobiet Dla dziewcząt i pań moc życzeń dzisiaj mam, dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości,niech się niesie na świat cały dziś dla pań wszystko naj... naj... naj.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2011-03-08 15:19:54 [213.118.56.*] id:514461  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Marcino dzieki bardzo,Tobie tez milego dzionka zycze;D
    2011-03-08 15:24:23 [84.159.30.*] id:514464  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    marcino nie podlizuj sie dziobaku
    2011-03-08 15:49:14 [95.41.44.*] id:514478  
    VIP: Napisał postów [1790], status [Szycha] Reputacja
    Dołączam się do życzeń.Wszystkiego Najlepszego. :)
    2011-03-08 19:41:31 [213.238.122.*] id:514684  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Dzięki chłopaki :)
    2011-03-08 19:51:04 [80.48.34.*] id:514704  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    @marcin: dziekuje bardzo
    2011-03-08 22:14:22 [83.29.110.*] id:514851  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Serdecznie dziękuję:)
    2011-03-08 22:03:54 [83.16.110.*] id:514834  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Dzień Kobiet to stare komunistyczne święto... Nie widze w nim nic ciekawego..o

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-03-08 22:04:54 [195.205.193.*] id:514837  
    Sumka: Napisał postów [118], status [wyjadacz] Reputacja
    w US komunizm znaja tylko w teori tak wiec nie bardzo
    2011-03-08 21:56:12 [83.22.111.*] id:514823  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    ja mojej dałem :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-03-08 21:58:27 [83.29.110.*] id:514827  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Hahahah co?
    2011-03-08 22:03:38 [80.137.226.*] id:514832  
    mike: Napisał postów [1360], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    to teraz Ona Tobie da..
    2011-03-08 22:04:33 [83.16.110.*] id:514835  
    [moderacja]: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]
    2011-03-08 16:18:40 [77.254.8.*] id:514511  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    '' W dniu imienin Kobiet dla wszystkich Kobietom i Dziewczynom składam zdrowia, szczęścia, wszystkiego najlepszego, 100 lat zdrowia, dużo piniążków, pracy żeby znaleźli pracy sobie młodzi dziewczynki... ''

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2011-03-08 16:21:02 [213.118.56.*] id:514513  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Bardzo dzieki Gregorio88 ;)
    2011-03-08 19:45:06 [213.238.122.*] id:514690  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Dziękuję Gergorio_88.
    2011-03-08 19:45:56 [213.238.122.*] id:514695  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Ups! Gregorio, sorry za zmianę nicka ;)
    2011-03-08 19:48:33 [95.50.2.*] id:514700  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    jak śmiesz cytowac życzenia kononowicza co? ;)))
    2011-03-08 20:17:14 [178.37.51.*] id:514732  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Nie śmiem, ale muszem.
    2011-03-08 20:12:34 [83.13.133.*] id:514724  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    nie ważny jaki upominek byle pamięć w tym dniu była o naszych ładniejszych połowach ;) także jeszcze raz wszystkiego naj naj wszystkim paniom :D

    Nick:
    Treść:
    2011-03-08 20:12:04 [83.10.78.*] id:514723  
    Skurecky: Napisał postów [134], status [wyjadacz] Reputacja
    Śpieszmy się kochać kobiety - tak szybko zachodzą w ciążę.

    Nick:
    Treść:
    2011-03-08 19:18:01 [83.10.77.*] id:514656  
    Kluza: Napisał postów [2649], status [Szycha] Reputacja
    sorry dziewczynki , ze nie zlozylem wam zyczen w wasze swieto. za rok nadrobie o ile nie bedzie to taki dzien jak dzis..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-03-08 19:18:50 [83.29.44.*] id:514659  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    Masz jeszcze 4,5 h dzien sie nie skonczył
    2011-03-08 19:20:13 [83.5.72.*] id:514661  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    niby tak, ale wszystkie juz nie przeczytaja tego dzisiaj:P
    2011-03-08 19:28:19 [83.22.13.*] id:514669  
    małaanka: Napisała postów [3507], status [VIP] Reputacja
    Składaj,a nie tłumacz się:))
    2011-03-08 18:13:35 [188.205.25.*] id:514622  
    Bogdan1204: Napisał postów [1402], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    czemu wszyscy dzis maja wysokie ceny kwiatów a jutro znowu beda tansze?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2011-03-08 18:20:30 [95.40.141.*] id:514629  
    VIP: Napisał postów [1790], status [Szycha] Reputacja
    Dokładnie to żerowanie na nas.
    2011-03-08 18:26:14 [213.118.56.*] id:514630  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Bo musza zarobic na sol do kwasnego mleka ;P wszedzie konkurencja a taki dzien w roku to jeden;)
    2011-03-08 19:09:57 [83.5.72.*] id:514650  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    cukier podrożał, wiec co Ci zalezy zaplacic pare zloty wiecej dla kobiety która osłodzi Cie lepiej niż 15kg cukru!!
    2011-03-08 18:27:41 [79.163.227.*] id:514631  
    ChudyBenek: Napisał postów [3023], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Wibratory,to lubie!!!!

    Nick:
    Treść:
    2011-03-08 15:25:02 [188.33.179.*] id:514465  
    romi: Napisał postów [-4294964274], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Za komuny było lepiej bo ukochanej dałeś kwiatek a potem świętowałeś. Tak naprawdę to było święto mężczyzn.:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2011-03-08 15:33:34 [213.118.56.*] id:514467  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Romi a z kad wiesz?;P to TY juz za komuny dziewczynie kwiatki kupowal?;)
    2011-03-08 15:36:07 [188.33.179.*] id:514469  
    romi: Napisał postów [-4294964274], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    córce i żonie.:))
    2011-03-08 16:01:26 [213.118.56.*] id:514487  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Romi ,to Ty gosciowa jestes ;D teraz to chyba rzadkosc? kiedys mezszczyzni byli bardziej szarmanccy;)
    2011-03-08 16:05:34 [194.29.181.*] id:514492  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    romi widac mlody jestes
    2011-03-08 17:09:57 [83.30.228.*] id:514570  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    "mezszczyzni" ? masakra....
    2011-03-08 17:14:30 [91.18.63.*] id:514579  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Przecież był ignor....co jest? Robisz sobie z gęby doope, nika.
    2011-03-08 17:17:40 [213.118.56.*] id:514580  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    No niestety czlowiek jest omylny,ale ja pisze w trzech jezykach,takze wybaczcie,staram sie jak moge ale czasami nie wyjdzie,po 30 latach na obczyznie;)staram sie zawsze bez mozilli dawac rade,no coz.
    2011-03-08 17:18:29 [91.18.63.*] id:514582  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    nika tu masz coś do poprawki, znalazłem w ogłoszeniach - ***golf 3 sprzedan lup zamienie na korse .b.,golf.3.bęzyna 16.rocznik 93 ***Pytam się kto jest taki mądry, i wypisuje takie bzdety...
    2011-03-08 17:21:41 [91.18.63.*] id:514586  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    A mi osobiście lepiej się pisze z Mozillą jakoś tak ładniej to wygląda, ale wiadomo czasem byki się znajdą... hehe mogę się tylko z tego śmiać, ale niektórzy to z tego powodu zrównają cie z ziemia...
    2011-03-08 17:24:23 [213.118.56.*] id:514587  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Seba dla mnie ta mozilla jest powolna,za dlugo przeciaga ukazanie sie postu.No to juz wiesz;)
    2011-03-08 16:21:10 [89.101.68.*] id:514514  
    JohnDoe: Napisał postów [1551], status [stały bywalec] Reputacja
    happy Pancake Day :-)

    Nick:
    Treść:
    2011-03-08 13:08:46 [46.113.25.*] id:514363  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Dziwne prezenty skoro pani ma pana to na co jej wibrator?. O chyba, że pan nie domaga, to i owszem jak najbardziej:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [42]
    2011-03-08 13:12:39 [212.183.140.*] id:514367  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    A co to jest wibrator?
    2011-03-08 13:15:01 [46.113.25.*] id:514369  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Oleńka: ja tak sobie myślę, że to coś do ubijania piany:D:D:D
    2011-03-08 13:15:42 [83.18.31.*] id:514370  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    oleńka- to co masz pod poduszką haha, już nie udawaj świętej ;)
    2011-03-08 13:18:03 [212.183.140.*] id:514371  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Maryda ja ta nie wiem co trzymasz pod poduszka ale ja tego samego nie mam :P
    2011-03-08 13:18:21 [91.18.63.*] id:514372  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Sadzę że nie tylko Olka ma to pod poduszką...hehe ;P
    2011-03-08 13:19:16 [212.183.140.*] id:514376  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Przepraszam mialo byc Maruda ;P cos mi dzis literki uciekaja :)
    2011-03-08 13:20:44 [212.183.140.*] id:514378  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Seba ty tez tak jak Maruda masz wibrator pod poduszka? Chlopaki powiedzcie co jeszcze tam macie?
    2011-03-08 13:22:45 [83.18.31.*] id:514381  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    sebek ty pierwszy powiedz, ja się wstydzę
    2011-03-08 13:24:32 [46.113.25.*] id:514384  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Oleńka: oni mają na pewno laleczki dmuchane pod poduszką hahahh
    2011-03-08 13:25:35 [91.18.63.*] id:514385  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    ja nie, ja nie mam....
    2011-03-08 13:26:03 [212.183.140.*] id:514386  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Takie duze by im tam nie weszly ale do wibratorow maja dmuchane pochwy ;P
    2011-03-08 13:26:09 [84.159.30.*] id:514387  
    Ryszard-w: Napisał postów [1412], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    a ja mysle ze one tego nietrzymaja pod poduszka tylko w du....
    2011-03-08 13:28:58 [212.183.140.*] id:514389  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Rysiu chlopcze z slaskiej rodzinnej wioski nie chwal co sobie w dziure wkladasz
    2011-03-08 13:30:31 [213.118.56.*] id:514390  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Hahaha Olenka dobre ;P
    2011-03-08 13:30:47 [83.30.228.*] id:514391  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    ja tu czuję jakiś podstęp ;) to biało - czarne to chyba jakiś wymyślny otwieracz do piwa ? ;P
    2011-03-08 13:30:51 [83.17.139.*] id:514392  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    mi coś smerfrtka zostawiła na pamiątkę pod podusią ale nie mogę powiedzieć co to. tiku, sama trzymasz sztucznego wacka pod poduchą a udajesz że to szczoteczka do zębów :]
    2011-03-08 13:31:53 [212.183.140.*] id:514393  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Widze, ze kazdy sie chce swoimi doznaniami podzielic wiec Rys byl odwazny :)
    2011-03-08 13:32:05 [91.18.63.*] id:514394  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Richard: troszkę przesadziłeś, myślę że chciałeś napisać pod du...żą poduszką... ;P
    2011-03-08 13:32:17 [83.17.139.*] id:514395  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    smerfetka* mi też cos literki się plączą nie tylko tobie oleńka
    2011-03-08 13:33:08 [212.183.140.*] id:514396  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Nika ja tez sie zastanawialam co to jest?
    2011-03-08 13:34:55 [212.183.140.*] id:514398  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Seba skoro Ty i Maruda sie chwalicie swoimi zabawkami to czemu Rysiu nie moze nap.jak sie zabawia :P
    2011-03-08 13:37:05 [95.50.2.*] id:514401  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    oleńka nie udawaj tiku czy borynki i nie odwracaj kotka dupką ok? wiesz dobrze że chodziło mi o zabawki pod twoją podusią ;)
    2011-03-08 13:39:00 [212.183.140.*] id:514403  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Maruda przestan bzdety walic! Kazdy sadzi w/g wiec nie tlumacz sie!
    2011-03-08 13:39:20 [212.183.140.*] id:514404  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    w/g siebie
    2011-03-08 13:40:52 [95.50.2.*] id:514405  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    olka fajnie się gra cnotkę kiedy ci*a jak brama od kościoła- otwarta na każdego chrześcijanina ha ha
    2011-03-08 13:42:23 [212.183.140.*] id:514406  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    To sie wysililes ;P zmien sobie bateryjki i przestan za blazna robic :)
    2011-03-08 13:44:50 [46.113.25.*] id:514407  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Smerfie: jak na dzień kobiet, to jesteś nad wyraz "uprzejmy" ale cóż się dziwić? jak jest jedna smerfetka a was 150 hahahha i dla tego taki zgryźliwy jesteś. A znając życie to maruda jest ostatni w kolejce :D
    2011-03-08 13:46:54 [95.50.2.*] id:514408  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    tikuniu przenajsłodsza, maruda ma swoją kolejkę w środy- obiecuję że jutro będę milszy z tej okazji.
    2011-03-08 13:47:04 [178.37.12.*] id:514409  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nie tiku, maruda za smerfetkę robi ;)
    2011-03-08 13:47:13 [212.183.140.*] id:514410  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Zapomnialam dodac bys poszedl w Rysia slady i juz zaczal zabawe :0 Bo ja myslalam, ze to twoja dziura jak brama od kościoła- otwarta na każdego chrześcijanina :P
    2011-03-08 13:49:06 [212.183.140.*] id:514413  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    hahaha ja tez mysle, ze dorabia sobie jak smerfetka spi zastepujac ja :)
    2011-03-08 13:53:51 [95.50.2.*] id:514419  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    smerfetki nie trzeba zastępować, to bardzo obrotna dziewczyna, doskonale radzi sobie ze wszystkimi smerfami, więc bez żadnych insynuacji mi tu
    2011-03-08 13:55:15 [212.183.140.*] id:514420  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Tak dlugo Cie nie bylo, ze juz myslalam, ze poszles sie ladowac ;)
    2011-03-08 13:57:12 [95.50.2.*] id:514421  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    nie oleńko, przeglądałem tylko twoje oferty w necie
    2011-03-08 13:57:26 [212.183.140.*] id:514422  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciaciaciacial Ciao Italia :)
    2011-03-08 13:58:34 [212.183.140.*] id:514423  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Co jestes zainteresowany zakupem rury z tlumika?
    2011-03-08 13:59:08 [95.50.2.*] id:514425  
    smerfMaruda: Napisał postów [1598], status [Szycha] Reputacja
    zacięłaś się z tym ciaciacia? idę kupić kwiatek smerfetce a ty nie rozkraczaj sie za bardzo oleńko droga bo ci wątroba wyleci. ciao balbiny do wieczora
    2011-03-08 14:00:34 [212.183.140.*] id:514426  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Malutki mi nie ma prawa nic wyleciec :) Idzi juz sie ladowac :)
    2011-03-08 14:01:38 [212.183.140.*] id:514427  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ciaciacil ciao mariano italiano ;)
    2011-03-08 14:04:02 [213.118.56.*] id:514430  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Mariano Italiano co smrodzi na nas w NTO
    2011-03-08 14:05:55 [212.183.140.*] id:514432  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Nie wieim ;)
    2011-03-08 14:07:33 [212.183.140.*] id:514433  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Tiku dawaj za 5 min, na priv ;)
    2011-03-08 14:05:37 [83.30.246.*] id:514431  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Wibrator, bo na dwa fronty walczy.

    Nick:
    Treść:
    2011-03-08 13:10:51 [91.18.63.*] id:514366  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Tu jak za komuny, sklepy monopolowe sprzedawały alkohol...po 13.00 hahaha ;P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-03-08 13:33:15 [213.118.56.*] id:514397  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    A faceci chodzili szlaczkiem po opolskich ulicach ;P z polamanymi gozdzikami :D to bylo swieto kobiet!;P