- Autor: Dagmara
- Wyświetleń: 3241
- Dodano: 2026-01-08 / 17:00
- Komentarzy: 0
Inwestycja na ulicy Łąkowej zakończona
Inwestycja polegała na kompleksowej przebudowie ulicy Łąkowej na odcinkach o łącznej długości blisko 550 metrów. Prace wykonane zostały kompleksowo zarówno w kontekście infrastruktury towarzyszącej, jak i drogowej.
Wykonawca robót wykonał roboty związane z przebudową kanalizacji, kanału technologicznego, czy też zadań związanych z montażem nowoczesnego oświetlenia ulicznego.
Zobacz także Nie żyje kierowca, który doprowadził do tragedii, w której śmierć ponieśli ojciec i syn
W zakresie drogowym rozbudowane i przebudowane zostały nawierzchnie jezdni. Ponadto wykonano przebudowę skrzyżowania ulicy Łąkowej z ulicą Spychalskiego, przebudowano zjazdy do posesji oraz do dróg wewnętrznych. Istotnym elementem inwestycji było uporządkowanie, poprzez budowę i przebudowę, miejsc postojowych. Kompleksowo przebudowane zostały również chodniki.
Zadanie kosztowało niecałe 5,2 mln zł i w całości zostało sfinansowane z budżetu miasta.
reklama
Forum
reklama
Najczęściej czytane
17 sierpnia
Policja prosi o pomoc w indentyfikacji psa i ustaleniu właściciela. Uwaga, drastyczne zdjęcia.18+
27 lipca
Śmierć 4-letniej dziewczynki w Gogolinie. Policja zatrzymała matkę
17 sierpnia
"Siódmy raz na pielgrzymim szlaku". Z Opola ruszyli w stronę Jasnej Góry
12 sierpnia
Za nami zaćmienie Słońca. Pochwalcie się swoimi zdjęciami
17 sierpnia
Granat moździerzowy na placu zabaw przy ulicy Niemodlińskiej. Na miejscu saperzy AKTUALIZACJA
23 sierpnia
Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim. Tysiące widzów i widowiskowy pokaz
23 sierpnia
Domowa hodowla szczurów wymknęła się spod kontroli?Zwierząt może szybko przybywać

Ten artykuł nie ma komentarzy do wyświetlenia.