• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 1489
    • Dodano: 2025-11-06 / 12:16
    • Komentarzy: 0

    Kolizja dwóch aut za Zawadzkiem. Jedno z nich wylądowało w rowie

    Kolizja dwóch aut za Zawadzkiem. Jedno z nich wylądowało w rowie

    (Fot. Policja)

    Dzisiaj, 6 listopada o godzinie 10:45 na drodze wojewódzkiej nr 426 za miejscowością Zawadzkie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych.

    Jak ustalili mundurowi, kierujący skodą w wyniku nieupewnienia się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru wyprzedzania wjechał w tył audi. Siła uderzenia była tak duża, że audi wjechało do pobliskiego rowu.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - byli oni trzeźwi. Uczestnikom zdarzenia na szczęście nic się nie stało. 37-letni sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 1250 zł i 10 punktami karnymi.

    Policja apeluje: Kierowco pamiętaj o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze oraz nie przekraczaj dozwolonej prędkości.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Kolizja dwóch aut za Zawadzkiem. Jedno z nich wylądowało w rowie
    Kolizja dwóch aut za Zawadzkiem. Jedno z nich wylądowało w rowie
    Kolizja dwóch aut za Zawadzkiem. Jedno z nich wylądowało w rowie

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".