- Autor: Dagmara
- Wyświetleń: 622
- Dodano: 2025-10-11 / 18:51
- Komentarzy: 2
Dachował na Oświęcimskiej. Pijany 25-latek z trzema zakazami prowadzenia zatrzymany w Opolu
W piątek, 10 października około godziny 23:20, służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku drogowego na ulicy Oświęcimskiej w Opolu.
Według wstępnych ustaleń, kierowca Volkswagena Passata stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, uderzył w słup energetyczny, po czym dachował na terenie prywatnej posesji.
W samochodzie znajdował się jedynie 25-letni kierowca. Badanie wykazało, że był nietrzeźwy - miał blisko jeden promil alkoholu w organizmie. Policjanci szybko ustalili też, że mężczyzna ma aż trzy aktywne zakazy prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany przez sąd w celu odbycia zastępczej kary aresztu.
Dokładne okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez funkcjonariuszy.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
Gaz: Napisał postów [6039], status [VIP]
Jakiś debilowaty gościu.