• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 621
    • Dodano: 2025-10-09 / 12:11
    • Komentarzy: 0

    25-latek nakradł kabli za blisko 8 tysięcy. Grozi mu 5 lat (WIDEO)

    (Fot. Policja)

    Kluczborscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mężczyznę, podejrzanego o liczne kradzieże przewodów elektrycznych i kabli, do których dochodziło na terenie miasta. Straty spowodowane jego działaniem oszacowano na blisko 8 000 złotych. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

    Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku od kilku tygodni pracowali nad sprawą powtarzających się kradzieży przewodów elektrycznych z różnych placów budowy. Do przestępstw dochodziło na terenie miasta. Łączne straty oszacowano na blisko 8 000 zł.

    Zbieranie informacji, analiza nagrań monitoringu oraz praca operacyjna kluczborskich policjantów doprowadziły do ustalenia tożsamości osoby odpowiedzialnej za przestepstwa. Następnie funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego i odzyskali część skradzionego mienia.

    Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty kradzieży. Za popełnione przestepstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    ,
    reklama

    Polub nas!

    Ogłoszenia