• Autor: Woytazz
    • Wyświetleń: 1675
    • Dodano: 2025-10-01 / 12:58
    • Komentarzy: 1

    Potrącenie ciężarnej kobiety na przejściu dla pieszych w centrum Namysłowa (WIDEO)

    Dziś (1 października) przed południem w centrum Namysłowa doszło do groźnego wypadku z udziałem pieszej. Około godziny 12:00 na oznakowanym przejściu dla pieszych, w strefie zamieszkania na rynku, samochód dostawczy potrącił 30-letnią kobietę będącą w piątym miesiącu ciąży.

    Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierowca dostawczego auta marki Toyota, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, która znajdowała się już na przejściu. Kobieta została uderzona przez pojazd i natychmiast udzielono jej pomocy.

    Na miejsce zdarzenia skierowano patrol policji, zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarną z Namysłowa. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala, gdzie przechodzi szczegółowe badania. 63-letni kierujący był trzeźwy.

    Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie zabezpieczyli pojazd i prowadzą dalsze czynności dochodzeniowe. Na ten moment nie są znane wszystkie okoliczności zdarzenia - trwa analiza zebranych materiałów i przesłuchań świadków.

    Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych, zwłaszcza w strefach zamieszkania, gdzie pieszy ma pierwszeństwo. Nawet chwilowa nieuwaga może prowadzić do tragicznych konsekwencji.

    Zdjęcie (1/6)

    (Fot. Zrzut ekranu/Policja)

    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2025-10-01 13:17:40 [31.60.33.*] id:1685066  
    KK 35947: Napisał postów [4092], status [VIP] Reputacja
    Tam nie ma PDP, to co tam widać to jest tylko wariacja na temat przejścia, tam jest strefa zamieszkania dzięki temu ludzie łażą jak krowy i nawet wychodzą radośnie zza zaparkowanych samochodów " bo mogo" , nie wypowiadam się w tym konkretnym przypadku ale tak ogólnie o tym miejscu.

    Nick:
    Treść:
    ,
    reklama

    Polub nas!

    Ogłoszenia