• Autor: Seeb
    • Wyświetleń: 9085
    • Dodano: 2011-02-11 / 15:26
    • Komentarzy: 92

    Weź udział w teledysku zespołu VOLVER

    Weź udział w teledysku zespołu VOLVER
    Zespół Volver przy okazji przyjazdu na koncert do Opola, nakręci tu teledysk do swojego największego hitu - piosenki Volveremos. Dziesięciu czytelników portalu 24opole.pl, będzie mogło wziąć udział w jednej ze scen klipu.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    - Pomysł na nagranie teledysku do piosenki Volveremos od dawna był dla
    zespołu oczywisty - chłopaki czekali tylko na odpowiedni moment. W tym
    przypadku najbardziej romantyczny weekend w roku jest strzałem w dziesiątkę - mówi Justyna Tomańska - menadżer zespołu. Klip ma zostać nagrany w dwóch wersjach - romantycznej i rockowej.

    Zdjęcia do teledysku będą trwały w Opolu dwa dni - sobotę i niedzielę. Jak udało nam się dowiedzieć, według scenariusza Tomek Lubert, razem z Mariuszem Totoszko poznają przez internet interesującą dziewczynę z którą umawiają się na spotkanie. Wtedy chłopaki decydują się zorganizować imprezę w mieszkaniu Tomka. Co dzieje się w międzyczasie? Jak kończy się teledysk?

    Zobacz takze Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy Oświęcimskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

    Tego wszystkiego fani zespołu dowiedzą się, po premierze klipu. My mamy jednak wyjątkowy prezent dla czytelników portalu 24opole.pl. Dziesięć osób będzie miało możliwość wzięcia udziału w niedzielnym nagraniu sceny w trakcie "domówki" u Tomka Luberta.

    Jeśli chcesz wziąć udział w teledysku, wyślij sms-a o treści DP BILETY VOLVER, oraz swoje imię i nazwisko (bez polskich liter) na numer 7155 (1,23 z VAT) - warunek to skończone 18 lat. Na sms-y czekamy do soboty 12.02. do godziny 15.00. Z osobami, które zostaną wylosowane, skontaktujemy się telefonicznie w sobotę po 15.00.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2011-02-12 13:38:37 [178.42.200.*] id:497119  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    Małolatki jeszcze tylko godzinka z hakiem została,smsy wysłane??tylko nie popuśćie zbytnio jak do was zadzwonią,ha

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2011-02-12 15:33:51 [89.101.68.*] id:497183  
    JohnDoe: Napisał postów [1551], status [stały bywalec] Reputacja
    a do mnie wyslesz smsa w poniedzialek :) ?
    2011-02-12 16:54:53 [178.42.200.*] id:497223  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    Ty pierwszy :p
    2011-02-12 22:42:15 [83.22.101.*] id:497477  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    a co Barbie, boisz się konkurencji? :)
    2011-02-13 23:24:11 [83.30.213.*] id:498160  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    ciekawe, która będzie robiła za meblościankę, a która za materac ? :D
    2011-02-11 17:51:12 [84.10.130.*] id:496396  
    JanHa: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    Zauważyliście, że Lubert traktuję gitarę jako element własnej garderoby??:)Szkoda, że na koncertach zapomina jej podpiąć do wzmacniacza:) Ale SZOŁ jest..........

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-02-13 23:20:50 [83.30.213.*] id:498157  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    dla spoconych małolat w sam raz...
    2011-02-12 09:55:36 [194.29.180.*] id:496913  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    co to za pedałki...?
    [-4]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2011-02-12 09:58:27 [83.13.133.*] id:496914  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    aaaaaaa takie dwa ;)
    2011-02-12 10:03:25 [83.22.163.*] id:496917  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    uaha rowery dwa uaha spcerowały
    2011-02-12 10:05:53 [46.112.114.*] id:496921  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Widzę, że wesoło z rana:D
    2011-02-12 10:12:16 [83.22.163.*] id:496925  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    nie znam utworów tych wykonawców... ale ostatnio usłyszałem teledysk Ani Gogola... śpiewała ac/dc a teraz pieje w nucie disco polo... tragedia tak jak chylińska ze swoim wiejskim disco..
    2011-02-12 10:21:09 [212.183.140.*] id:496929  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ja tam jestem wierna fanka mojej ulubionej wokalistki Drę Mordę :D
    2011-02-12 16:56:45 [194.29.180.*] id:497224  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    jeesuu i za co te minusy znowu?? komuś się nie spodobało coś a reszta bo taka moda? heheheh, paranoja
    2011-02-12 21:18:40 [83.30.226.*] id:497377  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    też ich nie lubię :/
    2011-02-12 19:34:13 [188.47.65.*] id:497301  
    pieknisia: Napisała postów [96], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    A moj maz go zbluzgał od najgorszych w zeszlym roku w lidlu na zwm-ie frajerom mowie nie!

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 15:42:23 [194.29.181.*] id:496228  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    robie zaklad ze smsy juz leca

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-02-12 19:30:35 [79.191.226.*] id:497297  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Skrzynka się zablokowała:)
    2011-02-11 17:17:06 [89.74.104.*] id:496350  
    Gosia Kefir: Napisała postów [1424], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Zbieram 100 głosów ( wpisów ) osób, które są za tym żebym w tym teledysku pokazała swój biust a może coś więcej...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [16]
    2011-02-11 17:28:16 [178.36.227.*] id:496365  
    killer79: Napisał postów [12], status [nowy] Reputacja
    Jestem za :)
    2011-02-11 18:13:47 [83.30.19.*] id:496411  
    [moderacja]: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-4]
    2011-02-11 18:20:45 [88.66.122.*] id:496419  
    LIS: Napisał postów [1316], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    pani gosi juz podziekujemy... :)
    2011-02-11 18:46:19 [87.207.60.*] id:496443  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    a fuuuuuuj skisły kefir feeeee
    2011-02-11 18:48:56 [91.18.37.*] id:496447  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Gosiek mój głos masz jak co ;)
    2011-02-11 20:33:46 [83.13.133.*] id:496612  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    gosiek: wpierw wydepiluj :P:P:P
    2011-02-11 21:56:14 [83.22.76.*] id:496741  
    dżony myśliciel: Napisał postów [4672], status [VIP] Reputacja
    sebastian325i, to ze faceci lubią fetysze jest zrozumiałe, ale Ty mnie teraz z tym rozwaliłes.... chcesz widzec gołego Gosiczka? bleee
    2011-02-11 21:59:17 [83.22.111.*] id:496745  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    niech Gosia ogoli swojego wacusia :)
    2011-02-11 22:01:43 [83.5.206.*] id:496747  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Hahahah wesoło tutaj :D
    2011-02-11 22:03:39 [213.118.57.*] id:496750  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    No Gosia;P masz zadanie :D
    2011-02-11 23:51:16 [83.22.172.*] id:496855  
    polokokta: Napisał postów [124], status [wyjadacz] Reputacja
    Ja nie polecam rzeczy których wcześniej nie widziałem. Poproś grega niech pstryknie fote i niech prześle na moją pocztę
    2011-02-12 12:08:38 [77.223.243.*] id:497000  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    nie masz talentu, to pokaz cycki
    2011-02-12 12:11:55 [212.183.140.*] id:497005  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Gosia ogol wlosy se na klacie i ubieraj czyste, drogie gacie ;)
    2011-02-12 12:14:06 [178.42.200.*] id:497009  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    jakie drogie,Ola z H&M-u ? :)
    2011-02-12 12:16:14 [212.183.140.*] id:497010  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Witaj Barbie dla Goski to juz ta gorna pulka :)
    2011-02-12 16:19:47 [81.219.5.*] id:497214  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Obwisłe wory to ja na codzień w gospodarczym widzę, nie muszę czyichś oglądać w teledysku.
    2011-02-12 15:56:53 [84.10.227.*] id:497204  
    papudrak: Napisała postów [607], status [rozpisany/na] Reputacja
    Już po piętnastej a jeszcze nikt nie dzwonił, albo lipa z tym teledyskiem albo sms-a nie wysłałem.

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 15:36:09 [194.29.181.*] id:496212  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    w ten sposob czytelnicy forum sami zasponsoruja produkcje teledysku bardzo sprytne a naiwni myslacy o karierze zawsze sie znajda

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-02-12 13:30:12 [84.10.227.*] id:497113  
    papudrak: Napisała postów [607], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dokładnie, jakby w artykule chodziło o teledysk to by przynajmniej podano kto robi ten teledysk a nie kto będzie w nim "grał"
    2011-02-12 13:10:07 [95.41.116.*] id:497080  
    Agulinka20: Napisała postów [62], status [rozkręcił się] Reputacja
    Pewnie wzięcie bedzie nie złe :D

    Nick:
    Treść:
    2011-02-12 12:34:16 [78.30.117.*] id:497022  
    maro89: Napisał postów [73], status [rozkręcił się] Reputacja
    to ja za 10 wpisów,moge tam pokazać biust:):)a co Mi tam:)

    Nick:
    Treść:
    2011-02-12 12:06:07 [93.154.154.*] id:496998  
    maro89: Napisał postów [73], status [rozkręcił się] Reputacja
    ja moge jako ststysta tam pracowac:):)bede nosil kamerki albo cus:)

    Nick:
    Treść:
    2011-02-12 11:08:22 [109.243.98.*] id:496971  
    allah: Napisał postów [364], status [maniak] Reputacja
    zawijam kiece i lece

    Nick:
    Treść:
    2011-02-12 00:33:09 [84.10.131.*] id:496866  
    harvester: Napisał postów [759], status [stały bywalec] Reputacja
    Kto chce za doładowanie konta (minimum 100,00PLN) umieścić sobie na NK zdjęcie mojego psa? Tylko poważne oferty!!! Paniom z nałogami i Panom z ZK dziękuję:)
    [-2]

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 15:38:20 [46.113.38.*] id:496216  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Jak chcą mieć dobrą imprezę do nakręcenia to powinni zaprosić userów 24OPOLE :D:D:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [27]
    2011-02-11 15:40:40 [213.118.57.*] id:496224  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Zapraszamy ;D
    2011-02-11 15:43:55 [213.118.57.*] id:496231  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Stawiam na smerfa marude i na zakonnice ,ale jak razem tancza :D:D:D do muzyki hahaha
    2011-02-11 15:46:07 [77.223.234.*] id:496236  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    popieram to by się impreza rozbujała:)
    2011-02-11 15:48:14 [89.204.137.*] id:496239  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Siemka Bo : Zaczynasz "jazdę" ? Powodzenia :)
    2011-02-11 15:49:01 [46.113.38.*] id:496243  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Takiego dobrego teledysku to by nikt nie nakręcił, tu jest specyficzna atmosfera:D. Zapach siarki się w powietrzu unosi:)
    2011-02-11 15:50:50 [213.118.57.*] id:496246  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Siemka Ciacia ,jazde to Ty chyba, ja nie szofer ;) powodzenia
    2011-02-11 15:52:07 [194.29.181.*] id:496247  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    smerf maruda pewnie gra w filmach dla panow i o panach wiec nie bedzie mial czasu
    2011-02-11 15:53:44 [213.118.57.*] id:496250  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Tiku, wyobraz sobie cos malego niebieskiego podskakuje na tle czarnego i wielkiego?hahaha chyba Oscara by dostali, duet roku :D
    2011-02-11 15:54:31 [89.204.137.*] id:496251  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Bo: ja tez nie muszę prowadzić ;) Siedzę z boku i sacze browca ;) SMS już wyslalas ?
    2011-02-11 15:57:04 [213.118.57.*] id:496252  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    To zdrowko panie dyrektorze ;D sms nie wysylam,bo komory nie mam ;P
    2011-02-11 15:59:11 [89.204.137.*] id:496256  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Na zdrowie Bo , podaj mi swoje namiary to wysle za ciebie.
    2011-02-11 16:05:00 [213.118.57.*] id:496262  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Mily jestes Ciacia ,to pisz; Kunegunda Pietruszynska-Cwybeltros,;D
    2011-02-11 16:08:07 [89.204.137.*] id:496265  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Bo: może jakiś adres, numer buta? Trzeba Cię jakoś opisać ;)
    2011-02-11 16:10:55 [213.118.57.*] id:496267  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    HAa Ciacia ;D 1000-Bxl rue de Boucher
    2011-02-11 16:12:41 [89.204.137.*] id:496269  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    A to co? Rozmiar namiotu? :)
    2011-02-11 16:18:07 [213.118.57.*] id:496275  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    A w 45-600 Opole to tez rozmiar namiotu?czy kod pocztowy,niby taki swiatowy czlowiek jestes Cia
    2011-02-11 16:23:39 [89.204.137.*] id:496282  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Kto powiedział, ze ja światowy ? Boje się mojej wichury opuszczać ;) SMS poszedł adres jest ok wymiary 100.60.80 :) może być ? Zadowolona ?
    2011-02-11 16:25:51 [213.118.57.*] id:496286  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Cia a z kad ty takie wymiary wziol? z zonki swojej ;P
    2011-02-11 16:28:39 [89.204.137.*] id:496287  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Bo : dobre pytanie ? Myśle , ze niezłe wy to wyglądało ;) dwa "jaski" do wyboru w łóżku xD
    2011-02-11 16:30:47 [91.18.37.*] id:496290  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Jazdę to Ja zaraz będę mieć...szkoda tylko że deszcz pada...lubię się w ten sposób odstresować... ;P
    2011-02-11 16:32:36 [213.118.57.*] id:496293  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    HHHaaaaa chcialabym takie miec choc przez jeden dzien,tak z ciekawosci hahahahahahaha tak jednym zarzucic zeby sie na plecach znalazl, jak ta z filmu,wlasnie Tiku Ci wyslalam:D dobre tylko sie poplacz ze smiechu :D
    2011-02-11 16:36:01 [91.18.37.*] id:496299  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    A co tam sobie dziołchy wysyłacie...? ja też chce... ;P
    2011-02-11 16:38:33 [213.118.57.*] id:496306  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Seba jak chcesz to ci wysle ;D
    2011-02-11 21:39:04 [178.182.245.*] id:496707  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Bo: Dostałem SMS'a :) Chyba te wymiary pomogły :) jutro rano o 9 masz sie do nich zgłosić. Cieszysz sie?
    2011-02-11 21:40:22 [213.118.57.*] id:496708  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Dobra Ciacia, dawaj z nami ,wypij sobie kielonka i jest ok ;D
    2011-02-11 21:44:47 [178.182.199.*] id:496718  
    Spadajdziadu: Napisał postów [1870], status [Szycha] Reputacja
    Dzięki,ale antybiotyki alkoholem podlewac to zabójstwo. Udanej imprezy.
    2011-02-11 21:46:15 [213.118.57.*] id:496722  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ciacia, bylo;pijemy co mamy,nie zmyslaj,mozesz mlekiem z miodem tez;D
    2011-02-11 20:27:40 [83.22.222.*] id:496597  
    Anegnt cba Daro: Napisał postów [53], status [rozkręca się] Reputacja
    Nie ma to jak w oksach w ponura pogode chodzic w dodatku leje deszcz! No, ale chu... wazny jest lans!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-02-11 21:17:51 [89.101.68.*] id:496669  
    JohnDoe: Napisał postów [1551], status [stały bywalec] Reputacja
    lon idzie na dworzec tam pod schody bedzie gral a ludzie ebda mu wrzucac guziki do kubka po kawie bo tylko tam moze dac koncert dla szerokiej publicznosci artysta amator lalala
    2011-02-11 19:41:12 [89.101.68.*] id:496521  
    JohnDoe: Napisał postów [1551], status [stały bywalec] Reputacja
    D-12 - Purple Hills dobre stare ale jare

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 19:29:59 [83.22.120.*] id:496502  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    ja ich olał, mam ważniejsze sprawy :)

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 18:47:30 [87.207.60.*] id:496445  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    Organizuje zbiórkę na szczytny cel, jakim są sznurówki dla tych panów. Każdy grosik mile widziany ;)

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 18:45:53 [83.22.22.*] id:496442  
    sofia1: Napisała postów [497], status [starszy pismak] Reputacja
    oł yeah VOLVER w Opolu! :/

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 17:32:32 [93.181.151.*] id:496373  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    ten farbowany blondas to chodząca komercja!!!Doda go olała,próbował z video i tez lipa teraz volter,,,a do roboty na szparagi do nl wont a nie tepe małolatki okradac!!!!!!

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 16:48:50 [188.205.25.*] id:496329  
    Bogdan1204: Napisał postów [1402], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    fajnie ze cos sie dzieje

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 16:39:25 [178.37.7.*] id:496309  
    daki: Napisał postów [211], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Heh dobre... Jak można napisać nazwisko bez polskich liter...chyba raczej bez polskich znaków.. Słaby poziom reprezentujecie i to nie pierwszy raz!

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 15:40:29 [83.22.82.*] id:496223  
    stig000: Napisał postów [130], status [wyjadacz] Reputacja
    a ile płacą za to?!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2011-02-11 16:37:47 [83.10.67.*] id:496303  
    Barbie: Napisała postów [6051], status [VIP] Reputacja
    Własnie,za ile??
    2011-02-11 16:04:43 [89.101.68.*] id:496261  
    JohnDoe: Napisał postów [1551], status [stały bywalec] Reputacja
    Być gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją Wyzwalać zazdrość, ja chcę być gwiazdą (mamo) Być gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją Wyzwalać zazdrość, ja chcę być gwiazdą

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 15:32:41 [178.252.31.*] id:496204  
    opolaninn: Napisał postów [3122], status [Szycha] Reputacja
    w zyciu nie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2011-02-11 15:37:29 [80.137.242.*] id:496215  
    mike: Napisał postów [1360], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    wyslij esemesa i bedziesz gwiazda (taka jak ten w tych rozwartych hapciach)
    2011-02-11 15:39:15 [77.223.234.*] id:496221  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    musieli by dopłacić żeby ktoś wbił na ich teledysk:)
    2011-02-11 15:57:13 [83.22.120.*] id:496253  
    levis: Napisał postów [770], status [rozpisany/na] Reputacja
    godum wum ze w lato na silesi krancum klipa:p i zaś toi toi baje pływoł po jeziorze...
    2011-02-11 15:58:19 [213.118.57.*] id:496255  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ombre ,ze smerfetka by zagral ;D
    2011-02-11 16:04:08 [194.29.181.*] id:496260  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    chyba nie on woli chlopcow
    2011-02-11 15:50:08 [83.22.120.*] id:496244  
    levis: Napisał postów [770], status [rozpisany/na] Reputacja
    Plastikowe chopki... wyskakiwać ze skóry i dodum ...

    Nick:
    Treść:
    2011-02-11 15:45:59 [89.101.68.*] id:496235  
    JohnDoe: Napisał postów [1551], status [stały bywalec] Reputacja
    volver co to jest ? cos jak feel boze gwiazdy sezonowe gwiazdy ze spalonego teatru na poczatku moze cos z emisji glosu a potem moze chwytajcie za mikrofon

    Nick:
    Treść: