- Autor: Greg
- Wyświetleń: 4908
- Dodano: 2011-02-03 / 18:13
- Komentarzy: 246
Zwolennicy Palikota zachęcają do "Dnia bez Smoleńska"
Zwolennicy Janusza Palikota namawiali dziś Opolan, by chociaż przez jeden dzień swoją uwagę skierowali na inne, ważne dla Polski sprawy.
- Smoleńska katastrofa całkowicie przysłoniła debatę publiczną. Zamiast rozmawiać o gospodarce czy emeryturach, ciągle szukamy winnych katastrofy. Smoleńsk to wygodny temat zastępczy, którym rząd zasłania swoje niepowodzenia - mówi Grzegorz Ludwig, rzecznik prasowy Ruchu Poparcia Palikota.
Sympatycy Palikota byli ubrani w pomarańczową odzież. Przechodniom na Placu Wolności i ulicy Krakowskiej rozdawali ulotki z programem i deklaracją przystąpienia do ich ruchu.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
JohnDoe: Napisał postów [1554], status [stały bywalec]
gdzie jest krzyz?