• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 1883
    • Dodano: 2025-06-29 / 17:14
    • Komentarzy: 0

    Zderzenie na DK46 pod Pakosławicami. Lądował LPR

    Fot. Kpp Nysa

    Po zderzeniu dwóch samochodów na drodze krajowej nr 46 między Pakosławicami a Sidziną, trasa została odblokowana. Do wypadku doszło dziś około godziny 13:40.

    Według informacji przekazanych przez policję, kierująca pojazdem marki Hyundai, z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do bocznego zderzenia z prawidłowo jadącym Volkswagenem. W wyniku kolizji dwoje pasażerów Volkswagena - kobieta i mężczyzna - zostało przewiezionych do szpitala.

    W Hyundaiu znajdowała się również dwójka dzieci, które nie odniosły obrażeń.

    Na miejscu pracowały służby ratunkowe oraz patrol drogówki. Droga była czasowo zablokowana, jednak ruch został już przywrócony.

    Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".