• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 2715
    • Dodano: 2025-05-27 / 16:51
    • Komentarzy: 0

    Dachowanie toyoty na Prószkowskiej

    (Fot. Mateusz)

    We wtorek, 27 maja, o godzinie 14:04 służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku na ulicy Prószkowskiej w Opolu. Na miejscu doszło do zderzenia dwóch samochodów, po którym jeden z pojazdów dachował.

    Do zdarzenia doszło w dzielnicy Winów.

    Ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-letnia kobieta kierująca toyotą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z fordem, za kierownicą którego siedział 43-letni mężczyzna.

    Po zderzeniu Toyota wpadła do rowu i dachowała. W pojeździe znajdowały się dwie osoby. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Zostały przebadane na miejscu. Nie wymagały jednak hospitalizacji.

    Na miejscu pracowały służby ratunkowe, w tym policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.
    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".