Zobacz takze
Śmiertelne potrącenie na torach w Przyworach. Występują utrudnienia w ruchu pociągów
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Fazi: Co to k..... miało miejsce na g.św. Anny. ONR dało popis swojego FASZYZMU! ŁYSE PAŁY świeciły znad flag które jedynie dorysowanym elementem różniły się od swastyki. PARANOJA! Przecież to się w głowie nie mieści, że w naszym województwie dzieją się rzeczy RADYKALNE! Ludzie przecież takich debili powinni pod ścianę postawić i wystrzelać z premedytacją. Jeszcze "gest zamawiania piwa" No k..... mać. Czy oni ogłupieli!? Przepraszam bardzo za te emocje ale doprowadza mnie to do szały. Jak dotarła do mnie informacja, że wiceminister edukacji Sławomir Kłosowski nie zareagował bo nie chciał ich wkurzyć?! NO DO CZEGO TU DOSZŁO Z jednej strony atakuje rydzyk z bandą nieświadomych i idących w ciemno moherów. A z drugiej jakaś pokręcona partia wymachuje w geście hitlerowskim. Czy oni się na mózgi pozamieniali?! Zrobiłem zdjęcie kilku takim w jednym z opolskich lokali gdzie do zdjęcia wyciągnęli łapę w tym właśnie geście. JA>>>>> nie mogę. To już jest absurd! Do więzienia ich pchać nie ma sensu bo nikt ich nie będzie utrzymywał za własne pieniądze. W takich skrajnych przypadkach zachowań idiotycznych powinni stosować kare śmierci. Przecież ludzie którzy wymachiwali tak łapskami wybili połowę mojej twojej i zapewne ich rodzin więc.. k.. o co tu chodzi?! DEBILE PO PROSTU DEBILE. "Niemcy won z tutejszych stron" I chcą ich wypędzić gestem hitlerowskim?! Robią z siebie BAŁWANÓW NAWIĄZUJĄC W TEN SPOSÓB DO FASZYZMU! Niech się k.. cieszą, że mają swoje "prawa" bo gdyby tych praw nie było to z premedytacją oddał bym strzał w stronę każdego gnoja który wykonał by owy gest w moim kierunku.