• Autor: Woytazz
    • Wyświetleń: 1696
    • Dodano: 2024-08-23 / 10:29
    • Komentarzy: 0

    MZK ostrzega przed próbami oszustw na Facebooku

    MZK ostrzega przed próbami oszustw na Facebooku

    (Fot. Screenshot fałszywego profilu)

    Cyberprzestępcy podszywają się pod Miejski Zakład Komunikacyjny i oferują darmowe przejazdy autobusami. To próba wyłudzenia danych oraz pieniędzy! - mówią władze MZK w Opolu. Wszystkich Pasażerów prosimy, aby nie klikać w żaden nieznany link, a także nie podawać swoich danych.

    Nieprawdziwy post pojawił się na Facebooku, na koncie "Karta Transportowa Opolska".

    Treść brzmi: "Zdobądź kartę Opolską i ciesz się darmowym transportem publicznym przez 6 miesięcy bez doładowywania konta!

    MZK Opole oferuje tylko 500 kart w ramach kampanii wsparcia. Nie przegap okazji, dziś jest ostatni dzień na złożenie wniosku.

    Miejski Zakład Komunikacyjny informuje, że nie jest związany z danym profilem, a sprzedaż biletów prowadzi w swoich kanałach sprzedaży (POK-i, POS-y, strona internetowa, biletomaty, kioski).

    Pamiętajcie: kupujcie bilety tylko od oficjalnego operatora, którym jest Miejski Zakład Komunikacyjny.
    reklama

    Więcej zdjęć

    MZK ostrzega przed próbami oszustw na Facebooku

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".