• Autor: Woytazz
    • Wyświetleń: 1323
    • Dodano: 2024-08-16 / 18:46
    • Komentarzy: 0

    Kędzierzyn-Koźle: zderzenie trzech aut. Jedna osoba zabrana do szpitala

    Kędzierzyn-Koźle: zderzenie trzech aut. Jedna osoba zabrana do szpitala

    (Fot. PSP Kędzierzyn-Koźle)

    Dziś około godz. 13 na ulicy Jana Brzechwy w Kędzierzynie-Koźlu doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, w których podróżowało łącznie 8 osób, w tym 4 dzieci.

    Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki Straży Pożarnej z Kędzierzyna-Koźla i Cisowej oraz zespoły ratownictwa medycznego.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Przed przybyciem na miejsce zderzenia wszystkie osoby samodzielnie opuściły pojazdy.

    Na miejscu prace służb ratunkowych polegały na wymontowaniu zniszczonych akumulatorów z pojazdów oraz usunięciu płynów eksploatacyjnych, które wyciekły na drogę na wskutek kolizji drogowej.

    Jedna osoba została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w celu wykonania dalszych badań. Droga na czas trwania akcji służb ratunkowych była wyłączona.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Kędzierzyn-Koźle: zderzenie trzech aut. Jedna osoba zabrana do szpitala
    Kędzierzyn-Koźle: zderzenie trzech aut. Jedna osoba zabrana do szpitala

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".