• Autor: Seeb
    • Wyświetleń: 14897
    • Dodano: 2010-11-17 / 04:43
    • Komentarzy: 113

    Kandydat na radnego na izbie wytrzeźwień

    Kandydat na radnego na izbie wytrzeźwień

    (fot: Seeb)

    Kandydat na radnego na izbie wytrzeźwień

    Zaraz po ocuceniu się, młody polityk wręczał policjantom i medykom swoje wizytówki.

    Kampania wyborcza w pełni. Podczas gdy część kandydatów w pocie czoła zabiega o głosy swoich potencjalnych wyborców, inny znajdują czas na luźne spędzanie wolnego czasu.

    Dwudziestokilkoletni Adam W., kandydujący w nadchodzących wyborach na radnego Nysy, miniony wieczór postanowił spędzić ze znajomymi na imprezie w jednym z opolskich klubów. Bawił się tak dobrze, że w pewnym momencie stracił panowanie nad sobą i beztrosko zasnął na... środku chodnika.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Mężczyznę, po krótkim czasie udało się ocucić dopiero wezwanej na miejsce załodze karetki pogotowia.

    Zapytany o swoje dane, młodzieniec odpowiedział beztrosko, że jest kandydatem do Rady Miasta Nysy, wręczając przy tym policjantom i medykom swoje wizytówki, a po chwili wydmuchał prawie 2,5 promila alkoholu. Tę noc mężczyzna spędził na izbie wytrzeźwień.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Kandydat na radnego na izbie wytrzeźwień

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2010-11-21 21:22:14 [83.30.40.*] id:439158  
    gigston: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    Piany nie piany ale wiedział kiedy się promować. Nie zapomniał o wizytówkach dla władzy ha ha

    Nick:
    Treść:
    2010-11-18 11:34:13 [188.147.98.*] id:436554  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    a na zdjeciu z lewej kulturysta ze skarabeusza:))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-18 11:35:14 [188.147.98.*] id:436557  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    z prawej....sorry
    2010-11-18 11:03:51 [82.145.210.*] id:436525  
    zogi591: Napisał postów [83], status [nowy] Reputacja
    Szuka kumpli na wytrzezwialce.

    Nick:
    Treść:
    2010-11-18 10:22:28 [88.64.64.*] id:436502  
    mcr28: Napisał postów [243], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    to pewnie jego haslo wyborcze:bezplatne izby wytrzezwien i dostep do neta w nysie w tych izbach tez gratis:)

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 19:16:55 [83.5.140.*] id:436006  
    dj bobo: Napisał postów [667], status [rozpisany/na] Reputacja
    Jak nie umie pić to niech nie pije.A gdzie w tym momencie znajdowali się jego koledzy od kieliszka?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-11-17 19:24:20 [188.147.67.*] id:436029  
    mieto: Napisał postów [21], status [nowy] Reputacja
    Poszli już głosować
    2010-11-18 10:05:41 [84.10.98.*] id:436488  
    armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP] Reputacja
    czekali na izbie :)
    2010-11-18 09:43:23 [87.207.62.*] id:436468  
    harry: Napisał postów [2392], status [Szycha] Reputacja
    Wydaje mi się, że powinien się powstrzymać od mocno zakrapianych imprez. Przynajmniej do wyborów. Mimo wszystko duży plus za szczerość.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-18 09:44:39 [83.22.153.*] id:436470  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Raczej pić w odpowiednim towarzystwie... Bo teraz żłopał z jakimiś ziomami...
    2010-11-17 08:49:46 [62.131.187.*] id:435367  
    madadziara: Napisała postów [402], status [pismak] Reputacja
    To dowod na to ze ludzie do 25 roku zycia nie powini obejmowac zadnych powaznych funkcji,bo nie sa jeszcze odpowiedzialni za siebie a co dopiero za innych

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-11-17 08:51:18 [83.4.44.*] id:435369  
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    BZdura
    2010-11-18 09:30:54 [62.131.187.*] id:436456  
    madadziara: Napisała postów [402], status [pismak] Reputacja
    moze i bzdura ale w tym przypadku prawda a kolega ile ma lat ze tak broni?
    2010-11-17 20:24:03 [83.10.1.*] id:436116  
    arczi: Napisał postów [45], status [rozkręca się] Reputacja
    pić to trzeba umieć.........

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-18 00:26:49 [84.10.98.*] id:436378  
    armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP] Reputacja
    ...umić :)
    2010-11-17 22:36:01 [83.22.36.*] id:436291  
    psyhoopoole: Napisał postów [1310], status [stały bywalec] Reputacja
    Tak i To sa ludzie którzy reprezentuja nasz Kraj nasze województwa miasta itd same pijaki jak mozna tak sie pokazac tylko polska a my idziemy jak stado baranów głosowac na pijaków Moje anty hasło wyborcze GŁOSUJE NA NIE ( ONI NICZYM NIE REPREZENTUJA I TYLE0) za granica tego nie ma jest ład i porzadek tylko tutaj to wina komuny i rusków którzy panoszyli naszym krajem po wojnie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-11-17 22:44:38 [93.181.149.*] id:436304  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Sam to wymyśliłeś czy przepisałeś????Facet dal plame to nie glosuj na niego,proste jak budowa cepa.Każdy swój rozum ma...myślę że Ty tez....Komuny i ruskich dawno nie ma więc nie zwalaj winy na coś,co nie istnieje.Powodzenia w trafnym wyborze przyjacielu.
    2010-11-17 22:53:04 [83.22.36.*] id:436317  
    psyhoopoole: Napisał postów [1310], status [stały bywalec] Reputacja
    na nikogo nie ide glosowac a wszystkie te rozpustac i zlodzeijstwa i kombinatorstwa wzieły sie z komuny
    2010-11-17 22:55:56 [217.98.20.*] id:436322  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    teraz kradna ci co komune obalili tzw kapitalisci,
    2010-11-17 22:00:36 [217.98.20.*] id:436233  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    swoj chlop, i do tego teraz slawny na polske, jejku dobrze ze nie zlapali go po pijaku w aucie

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 21:19:13 [83.30.189.*] id:436158  
    sirArkadio: Napisał postów [293], status [maniak] Reputacja
    trzeba wiedzieć z kim w.... pić

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 20:30:12 [46.112.100.*] id:436125  
    krakers50: Napisał postów [402], status [pismak] Reputacja
    Kampania kampanią 2,5 promila i pamiętał co ma robić jaka trzeźwość umysłu elektorat zbierał .A nasi politycy trzeźwi i co robią...

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 19:26:44 [87.207.236.*] id:436036  
    allah90: Napisał postów [220], status [maniak] Reputacja
    To tylko człowiek i wszystko jest dla ludzi ale jak sie pic nie umie to sie nie pije :D ale spoko reklama hehe

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 19:25:57 [93.181.160.*] id:436034  
    martinos: Napisał postów [560], status [pismak] Reputacja
    I tam juz głosy zbierają haha

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 19:10:18 [79.163.181.*] id:435985  
    czillu: Napisał postów [21], status [nowy] Reputacja
    szkoda że nie jestem mieszkańcem NYSY - Miałby u mnie głos za szczerość. TAKICH POLITYKÓW NAM TRZEBA!!!!!
    [1]

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 18:59:21 [77.223.243.*] id:435956  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    hahah "... po ocknięciu się wręczał policjantom i sanitariuszom wyborcze wizytówki" !!! MISTRZEM JEST !!!

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 17:27:07 [84.191.41.*] id:435806  
    mike: Napisał postów [1360], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    i taki bedzie mial swoje poparcie...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-17 18:58:03 [84.10.98.*] id:435952  
    armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP] Reputacja
    największe w ośrodkach odwykowych :)))
    2010-11-17 18:30:18 [83.22.98.*] id:435906  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    I ma darmową reklamę w mediach :)Pijący go poprą w wyborach :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-11-17 18:33:36 [188.147.67.*] id:435912  
    mieto: Napisał postów [21], status [nowy] Reputacja
    To jak by nie patrzeć wyborców będzie miał dużo.
    2010-11-17 18:57:02 [84.10.98.*] id:435950  
    armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP] Reputacja
    :)bardzo dużo :)
    2010-11-17 18:55:04 [84.10.98.*] id:435943  
    armagedon: Napisał postów [3045], status [VIP] Reputacja
    ...no to ciekawy sposób promocji swojej osoby :)

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 18:24:42 [188.147.67.*] id:435897  
    mieto: Napisał postów [21], status [nowy] Reputacja
    To właśnie jego kampania, nowy sposób zbierania głosów.

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 18:20:05 [83.10.8.*] id:435889  
    egon69: Napisał postów [19], status [nowy] Reputacja
    Koleś ma ode mnie krzyżyk na liście :)

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 05:21:54 [87.207.255.*] id:435334  
    StaryWiking: Napisał postów [56], status [rozkręcił się] Reputacja
    Ooooo! I takich rządzących nam trzeba. Kulturalnie uśnie,a nie wsiada za kółko po pijaku!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-11-17 17:53:35 [87.207.60.*] id:435862  
    Przytulas: Napisał postów [805], status [rozpisany/na] Reputacja
    hahaha dokładnie :)
    2010-11-17 18:02:53 [77.255.221.*] id:435871  
    ewefelinka: Napisała postów [242], status [maniak] Reputacja
    hahahha to dobre i jeszcze chłopak se reklame robi:)
    2010-11-17 17:23:39 [83.4.14.*] id:435799  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Czemu zamazali buźkę i nazwisko? Każdy polityk (a przynajmniej większość) chleją, a on się dopiero uczy tego fachu, w dodatku od najlepszych :)

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 17:17:41 [83.22.10.*] id:435786  
    maskodes: Napisał postów [140], status [wyjadacz] Reputacja
    To nie ten najmłodszy ?? :D

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 14:15:17 [87.206.21.*] id:435590  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    No no, nieźle, jeszcze nie wygrał a już używa, buchahaha :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-17 16:51:16 [83.22.245.*] id:435752  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Świętował przyszłe zwycięstwo :)
    2010-11-17 16:36:33 [77.253.70.*] id:435734  
    leo messi ... -: Napisał postów [839], status [rozpisany/na] Reputacja
    Swoj chlop jak trzeba wypic to wypije jak wsiada za kolko to raczej nie skoro podrozowal piechota i jeszcze psy na nim wieszac falszywe spoleczenstwo wszyscy chleja rowno

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 11:38:04 [178.37.18.*] id:435480  
    daki: Napisał postów [211], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Raczej już jest spalony :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-17 16:31:20 [62.131.122.*] id:435727  
    angelika8989: Napisał postów [1157], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    nie raczej tylko na pewno :)
    2010-11-17 12:30:33 [81.210.57.*] id:435502  
    basti7lat: Napisał postów [43], status [rozkręca się] Reputacja
    na 100% dobrzy koledzy go uśpili i dle jego bezpieczeństwa zamiast odcholować na chatę nagrali "hotel".. A to że pił to co z tego ? pokażcie tego co nie pije. Niech rzuci kamień ten co jest naprawdę bez skazy.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2010-11-17 14:20:34 [87.204.110.*] id:435604  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Ja rzucam kamień w literkę "C" w wyrazie "odCholować" może się uda trafić...a Pani z polskiego poprawi walnięciem dziennika w pustą główkę! :)
    2010-11-17 14:23:17 [83.30.234.*] id:435607  
    jaśśmietanka: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Mozilla :D
    2010-11-17 14:27:32 [87.204.110.*] id:435610  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Dzisiaj dzień jak co dzień,jakby nic się nie stało! czaisz o co cho?! allle ciii! :D:D:D
    2010-11-17 14:29:25 [83.30.234.*] id:435612  
    jaśśmietanka: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    ciiiii cho szaaa ;)
    2010-11-17 14:17:32 [87.204.110.*] id:435595  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    Chłop ma "parcie na szkło"! Nadaje się na Radnego w 100%!!! :D:D:D

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 12:15:14 [87.207.39.*] id:435495  
    zyza: Napisał postów [77], status [rozkręcił się] Reputacja
    Przecież awantur nie wszczynał był spokojny nikomu nic nie zrobił tylko sobie zasnął przecież to nic złego prawda robicie chocki klocki z tego dla mnie jest ok dziwie się tym którzy z nim balowali powinni go do domu odstawić a nie zostawić żeby go zgarneli

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 06:20:10 [83.83.104.*] id:435342  
    orcan: Napisał postów [4803], status [VIP] Reputacja
    ale taki niegrozny, w końcu spał sobie i nikomu nic nie zrobił:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-11-17 08:51:46 [62.131.187.*] id:435370  
    madadziara: Napisała postów [402], status [pismak] Reputacja
    na razie niegrozny,ale teraz to juz i tak kraiere przesral
    2010-11-17 09:51:03 [83.4.219.*] id:435424  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Coś mi nie gra. Do "żłobka" ot tak nie wywożą. Delikwent musi być agresywny. A tak w ogóle fajnych ma kumpli, że jego zwłoki zostawili na chodniku...
    2010-11-17 12:01:24 [93.181.149.*] id:435490  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Pewne na bank,że jeden z "usłużnych kumpli" na 112 zadzwonił.
    2010-11-17 11:43:38 [188.146.169.*] id:435483  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    szkoda ze nie jestem z nysy, glosowalbym na tego goscia, podoba mi sie

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 11:31:18 [77.255.128.*] id:435478  
    buczekmrw: Napisał postów [65], status [rozkręca się] Reputacja
    Prawdopodobnie przeprowadził próbne wybory i zdobył tak szokujące dla niego poparcie,że ze szczęścia postanowił to oblać :D

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 09:31:27 [178.42.226.*] id:435409  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    nie nadaje się gościu, ma za słabą głowe

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-17 11:26:36 [79.191.246.*] id:435475  
    karla333: Napisała postów [121], status [wyjadacz] Reputacja
    hahaha nie dał by rady później na jakieś sesji radnych :P
    2010-11-17 11:18:39 [83.17.207.*] id:435472  
    _R_: Napisał postów [181], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Każdy prowadzi kampanię na swój sposób, jego mi się podoba =]

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 10:54:53 [178.42.226.*] id:435462  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    człowiek już jest sławny!!! mówią o nim na TVN 24

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-11-17 10:58:35 [92.75.62.*] id:435465  
    apacz: Napisała postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    darmowa reklama :-)
    2010-11-17 10:58:53 [93.181.149.*] id:435466  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Czyli jak to mówią wybory wygra w cuglach hahaha....takie okreslenie wyczytałam na temat innego kandydata i to nie na radnego lecz na burmistrza niejakiego Rysia P...też ciut nawywijał hehehe...
    2010-11-17 11:06:01 [93.181.149.*] id:435468  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Przepraszam bardzo,pomyliłam sie,oczywiscie chodziło mi o Krzysia P. mającego wielkie parcie na fotelik wygodny w pewnym zacnym grodzie.
    2010-11-17 10:48:28 [87.167.174.*] id:435454  
    tiffany32: Napisała postów [67], status [rozkręcił się] Reputacja
    tak szczeze to wiecej jest takich kandydatow dlatego warto sie dobrze zastanowic zanim bedziemy glosowac.Bo tak jak nasi kandydaci tak potem ta Polska wyglada:))

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-17 10:51:07 [95.41.95.*] id:435458  
    Adlaczegonie: Napisał postów [267], status [maniak] Reputacja
    a to juz nawet napic sie nie wolno? z malymi dzicmi w domu nie siedzial, a to, ze go zmoglo w drodze powrotnej to co w tym zlego? :)
    2010-11-17 09:48:01 [83.4.219.*] id:435421  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Wymozaikowane nazwisko uniemożliwia identyfikację delikwenta:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2010-11-17 09:57:29 [83.30.234.*] id:435428  
    jaśśmietanka: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    obiecywali cykl artykułów, w których pokrótce przedstawią różnych kandydatów , dzisiaj kolej na Nysę :D
    2010-11-17 10:06:54 [95.41.95.*] id:435435  
    Adlaczegonie: Napisał postów [267], status [maniak] Reputacja
    delikwent zostal zidentyfikowany :)
    2010-11-17 10:44:14 [93.181.149.*] id:435450  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    napewno jego dane z prasy lokalnej nie zążyły zniknąć.
    2010-11-17 10:49:03 [95.41.95.*] id:435455  
    Adlaczegonie: Napisał postów [267], status [maniak] Reputacja
    ze strony forumsg tez nie :D
    2010-11-17 10:44:58 [81.210.63.*] id:435452  
    NagaPrawda: Napisała postów [73], status [rozkręcił się] Reputacja
    radny-też człowiek :P

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 09:46:42 [93.221.62.*] id:435418  
    Myszka: Napisała postów [1780], status [Szycha] Reputacja
    Czytając to nieźle się uśmiałam :D Chłopak ma słabą główkę 2,5 promila i drzemka na wyjątkowo miękkim chodniku. Nie no ubaw po pachy. Pasował by do tego całego cyrku.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-11-17 10:07:48 [195.205.139.*] id:435436  
    maxior: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    dobre:)
    2010-11-17 10:42:39 [93.181.149.*] id:435449  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    hehe bardzo dobre...szkoda że nie mieszkam w Nysie-już miałby mój głos hehehe....
    2010-11-17 09:50:33 [95.48.199.*] id:435423  
    xwit1982: Napisał postów [400], status [pismak] Reputacja
    :) A to dobre, kolejny pseudo polityk, w miniony wieczór miał pewnie duże poparcie, ciekawe jak będzie teraz...

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 09:10:41 [83.5.70.*] id:435389  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    mam pytanie do forumowiczów (VIPÓW) czy w komentarzach można pisać jakieś ogłoszenia?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2010-11-17 09:17:13 [95.41.95.*] id:435394  
    Adlaczegonie: Napisał postów [267], status [maniak] Reputacja
    nie mozna, odpisuje jako przyszly VIP :)
    2010-11-17 09:18:40 [83.5.70.*] id:435397  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    dlaczego? a jak zamieszcza sie ogłoszenie na 24opole?
    2010-11-17 09:18:58 [83.5.70.*] id:435398  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    moj przyszły VIPIE :P
    2010-11-17 09:24:06 [95.41.95.*] id:435403  
    Adlaczegonie: Napisał postów [267], status [maniak] Reputacja
    a tego to nie wiem jak, bo jeszcze nic nie dodawalem, musisz pogrzebac, tak dlugo az dodasz :)
    2010-11-17 09:29:05 [89.73.39.*] id:435407  
    GosiaB: Napisała postów [-4294966616], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    wejdź w ogłoszenia i tam masz opcję - dodaj ogłoszenie :)
    2010-11-17 09:35:01 [83.5.70.*] id:435411  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    dziękuje Gosiu ;*
    2010-11-17 08:33:59 [83.29.92.*] id:435361  
    BuczkerT: Napisał postów [61], status [rozkręca się] Reputacja
    Będę na niego głosował:)Takich ludzi trzeba na w Rządzie :)hahaha

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2010-11-17 08:51:13 [84.10.130.*] id:435368  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    na dobry początek zapłać za jego nocleg z fachową opieką ... w końcu każdemu się to może zdarzyć, być może gość nie był wytrenowany w "podnoszeniu ciężarów z połykiem"
    2010-11-17 09:17:44 [83.29.92.*] id:435395  
    BuczkerT: Napisał postów [61], status [rozkręca się] Reputacja
    Jeśli nie byłeś nigdy na Izbie wytrzeźwień to powiem ci tyle że taki nocleg kosztuje cie 100zł i płacisz z własnej kieszeni!A na pewno trochę pieniędzy z kampanii wyborczej mu zostało więc sobie opłaci nocleg!
    2010-11-17 09:24:42 [84.10.130.*] id:435404  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    raz pijaczek przed idlem w Opolu pokazywał mi rachunek za taki nocleg: 190,-PLN ... i chciał ode mnie 7.90,-PLN ma bilet do domu(oczywiście nie dostał), a co do kosztów tego noclegu to rzeczywiście, jak go stać na knajpę, to tym bardziej na nocleg
    2010-11-17 09:14:16 [84.10.130.*] id:435392  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    "postanowił spędzić ze znajomymi na imprezie" ... ciekawe czy pamięta z kim popijał ? może to konkurencja przed niedzielnym głosowaniem ?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2010-11-17 09:20:30 [95.41.95.*] id:435400  
    Adlaczegonie: Napisał postów [267], status [maniak] Reputacja
    to fajnych ma znajomych, ze pozwolili mu spac na chodniku.
    2010-11-17 09:22:01 [83.5.70.*] id:435402  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    w każdej osobie jest troche wroga :). Mało dobrych ludzi juz na tym swiecie/...
    2010-11-17 09:06:00 [83.5.70.*] id:435383  
    rajdowiec: Napisał postów [1332], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    co za gość...

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 09:05:11 [178.252.19.*] id:435382  
    antydriverom: Napisał postów [321], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    nasz miejscowy głupek już posta dodał?

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 08:56:28 [84.151.170.*] id:435375  
    bobo: Napisał postów [1500], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Adas zeby byc radnym trzeba miec glowe;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-17 08:57:51 [83.22.9.*] id:435378  
    Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    i to bynajmniej nie do polityki ;P wszystko jeszcze przed nim, jak się dostanie to zaprawi się chłopak w boju, swoją drogą gratuluję kolegów , którzy go zostawili ....
    2010-11-17 08:57:17 [178.182.176.*] id:435376  
    adept: Napisał postów [116], status [wyjadacz] Reputacja
    Ani chybi konkurencja coś dosypała do drinka.

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 08:52:25 [83.4.44.*] id:435371  
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Haha Po wini oprócz alkoholu zmierzyć u niego jeszcze iloraz inteligencji,chyba słabo by wypadł.

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 08:46:53 [83.30.228.*] id:435364  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Ale numer znam go, to kandydat z ramienia PO,ale obciach.

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 07:52:06 [79.185.145.*] id:435353  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Ojojoj,taka słaba główka.Przegra wybory, bo nie swój chłop.To kobietki mają po 3 promile i jeszcze autkiem jadą.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2010-11-17 08:01:32 [83.4.251.*] id:435355  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    To jeszcze nic zdziwiła bys sie co mozna jeszcze zrobic i nie tylko autkiem...wystarczy do tego komputer i bardzo bujna fantazja...aaaa i jeszcze bardzo duza dawka procentow...:D:D:D.Miłego dzionka:).pozdrawiam.
    2010-11-17 08:07:40 [79.185.145.*] id:435356  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Misiek: to wczoraj musiały chyba nieźle dać w czajnik:))Pozdrawiam i również miłego!
    2010-11-17 08:14:02 [83.4.251.*] id:435357  
    misiek0014: Napisał postów [8288], status [VIP] Reputacja
    tiku: pare osob sie delektuje piwkami..
    2010-11-17 08:21:35 [79.185.145.*] id:435359  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    No tak,alkohol szkodzi zdrowiu:))
    2010-11-17 08:16:09 [88.220.37.*] id:435358  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    pewnie wódka była ......za ciepła :)

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 07:42:50 [178.252.25.*] id:435351  
    Radzio: Napisał postów [637], status [rozpisany/na] Reputacja
    POLSKA :))

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 06:35:46 [188.47.74.*] id:435345  
    gatexstone: Napisał postów [15], status [nowy] Reputacja
    ma chlopak potencjal na posla albo nawet senatora, bynajmniej dogada sie aktualnymi
    [1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2010-11-17 07:42:02 [178.252.25.*] id:435350  
    Radzio: Napisał postów [637], status [rozpisany/na] Reputacja
    a to dobre xD
    2010-11-17 06:50:47 [83.4.246.*] id:435346  
    kris7: Napisał postów [-4294966682], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    eemmm, kandydat PiS'uraów?? za dużo się naoglądał wpadek Porowskiej i chciał przebić :-) a tak ogólnie to przynajmniej nikomu nie zaszkodził heh

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 06:28:09 [83.30.234.*] id:435343  
    jaśśmietanka: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    on tylko słuchał płyt ;)

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 06:05:39 [83.13.133.*] id:435340  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    człowiek nie wielbłąd napić się musi :P

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 06:03:21 [188.33.134.*] id:435339  
    allah: Napisał postów [364], status [maniak] Reputacja
    to dopieo start przed wyborami ja bym na niego glosowal jeszcze nie wiecie jak moze po wyborach zaszalec

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 05:52:32 [178.37.153.*] id:435338  
    oz-Anka: Napisała postów [2470], status [Szycha] Reputacja
    Po prostu falstart!

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 05:41:09 [84.169.47.*] id:435337  
    szaqwasz: Napisał postów [-4294967218], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    Witam. Blisko wyborców przebywał to i temat przedwyboczej prelekcji troszkę go zmęczył. Szkoda że żaden wyborca mu nie pomógł. A swoją drogą to nasza policja mogła go do domu odstawić jak nie rozrabiał - tak jest w innych krajach. Ale oni są nadgorliwi - wątpliwy to ich sukces.

    Nick:
    Treść:
    2010-11-17 05:25:38 [83.29.116.*] id:435335  
    Ksenia: Napisała postów [209], status [maniak] Reputacja
    ciekawy pomysł na kampanie reklamową;)

    Nick:
    Treść: