• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 12013
  • Dodano: 2024-07-06 / 17:03
  • Komentarzy: 1

  Główczyce pożarniczym centrum świata

  FIRE TRUCK SHOW, tak nazywa się trwający w Główczycach XIV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych. Od 5 do 7 lipca mała opolska miejscowość stała się pożarniczym centrum świata. Na miejscu na przybyłych gości oraz uczestników zlotu czeka wiele atrakcji.

  W miejscowości Główczyce znajdującej się obok Dobrodzienia trwa 14. już Międzynarodowy Zlot Pojazdów Pożarniczych.

  Na miejscu na gości czeka moc atrakcji, m.in. FIRE TRUCK SHOWER czy wybór Miss i Misstera Zlotu.

  Festiwale charakteryzują się najczęściej tym, że trwają dłużej niż jeden dzień. Dlatego w Główczycach mamy również miasteczko namiotów, w których mieszkają pasjonaci motoryzacji i pożarnictwa chcący spędzić cały weekend wśród maszyn zarówno z poprzedniego wieku, jak i tych najnowszej generacji.

  Na imprezie nie brakuje również licytacji, licznych atrakcji dla najmłodszych oraz strefy gastro. Impreza każdego roku gromadzi całe rodziny, nie tylko strażaków.

  - Jestem wraz z córką po raz pierwszy i na napewno nie ostatni. Mam nadzieję, że złapie bakcyla. Z przyjemnością patrzę na strażaków, którzy są tu dla zabawy, integracji, a nie dlatego, że trzeba nieść pomoc. Ciekawostką są pojazdy pożarnicze - od tych starych, aż po najnowsze. I oczywiście czekamy na Fire Truck Shower - mówi Jan, uczestnik zlotu.

  Impreza trwa do jutra. Wszystkich chętnych zobaczyć na własne oczy cuda motoryzacji zapraszamy do Główczyc.

  Zdjęcie (1/50)

  (Fot. Daggy)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-07-06 20:57:54 [194.29.183.*] id:1674447  
  ombre: Napisał postów [19986], status [VIP] Reputacja
  Jeszcze do Grecji nie pojechali?

  Nick:
  Treść: