• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 5212
    • Dodano: 2024-07-01 / 08:29
    • Komentarzy: 8

    Młody kierowca zakończył jazdę w ogrodzie

    Młody kierowca zakończył jazdę w ogrodzie

    Fot. Policja Namysłów

    Dziś rano młody kierowca wjechał Oplem w ogród w miejscowości Woskowice Górne w powiecie namysłowskim. 20-latek został ukarany mandatem 3000 zł.

    Dziś przed godziną 7 rano 20-letni kierowca Opla stracił panowanie nad pojazdem i zakończył swoją jazdę w ogrodzie. Jak informuje policja, przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych oraz małe doświadczenie za kierownicą.

    Zobacz takze Już dziś koncert Oberschlesien i Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Opolu

    Mimo groźnie wyglądającego incydentu, nikomu nic się nie stało. Policja ukarała młodego mężczyznę mandatem karnym w wysokości 3000 złotych.

    Funkcjonariusze przypominają, że poranne opady deszczu sprawiły, iż nawierzchnia jest mokra i śliska, co zwiększa ryzyko utraty kontroli nad pojazdem. Apelują do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Młody kierowca zakończył jazdę w ogrodzie
    Młody kierowca zakończył jazdę w ogrodzie

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2025-04-11 12:43:42 [192.168.32.*] id:1680854  
    Gaz: Napisał postów [6321], status [VIP] Reputacja
    Plaskaty Niemiec,ale nawywijał.

    Nick:
    Treść:
    2024-07-06 21:24:04 [31.60.117.*] id:1674448  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Jaka narodowość typa???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2024-07-06 22:57:53 [31.60.18.*] id:1674449  
    Polpha: Napisał postów [10075], status [VIP] Reputacja
    eskimos
    2024-07-01 09:02:49 [194.29.183.*] id:1674353  
    ombre: Napisał postów [21164], status [VIP] Reputacja
    Jak by jeszcze Dagmara napisała gdzie to się wydarzyło byłoby to cenną wskazówką że 24Opole przekazuje wiadomości z Opola a nie na przykład z Pcimia.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2024-07-01 12:07:35 [77.254.48.*] id:1674356  
    Henryk: Napisał postów [615], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dagmara pisze tak, jak się naumiała
    2024-07-01 12:14:22 [5.173.81.*] id:1674357  
    Dagmara : Napisała postów [81], status [moderator] Reputacja
    :) faktycznie. W edycji chyba zniknęło bezpowrotnie miejsce. Poprawione
    2024-07-01 11:47:18 [165.225.26.*] id:1674355  
    SekO: Napisał postów [1078], status [stały bywalec] Reputacja
    Pewnie wracał z Ultrace :P

    Nick:
    Treść:
    2024-07-01 10:06:33 [62.87.183.*] id:1674354  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    Woskowice Górne w pobliżu Namysłowa

    Nick:
    Treść: