• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 3895
    • Dodano: 2024-06-23 / 20:18
    • Komentarzy: 3

    Wypadł z drogi i uderzył w słup na prywatnej posesji

     Wypadł z drogi i uderzył w słup na prywatnej posesji

    (Fot. Ms-CAR)

    W niedzielę, 23 czerwca o godzinie 18:24 służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Grabicach, w którym samochód wypadł z drogi i uderzył w słup.

    Kierowca, który stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, przeleciał przez rów, a następnie uderzył w słup na prywatnej posesji. Został przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

    Zobacz takze Już dziś koncert Oberschlesien i Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej w Opolu

    Nieoficjalnie wiadomo, że kierowca był nietrzeźwy.

    Działania prowadzone przez policję na miejscu mają na celu ustalenie przyczyn wypadku.

    reklama

    Więcej zdjęć

     Wypadł z drogi i uderzył w słup na prywatnej posesji
     Wypadł z drogi i uderzył w słup na prywatnej posesji
     Wypadł z drogi i uderzył w słup na prywatnej posesji
     Wypadł z drogi i uderzył w słup na prywatnej posesji
     Wypadł z drogi i uderzył w słup na prywatnej posesji
     Wypadł z drogi i uderzył w słup na prywatnej posesji

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2024-06-24 09:06:35 [165.225.206.*] id:1674241  
    SekO: Napisał postów [1078], status [stały bywalec] Reputacja
    Typowy pitstopowiec :P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2024-06-24 15:44:36 [213.5.5.*] id:1674249  
    toomy: Napisał postów [715], status [pismak] Reputacja
    Pit Szroot Opole
    2024-06-24 07:22:16 [213.5.5.*] id:1674236  
    toomy: Napisał postów [715], status [pismak] Reputacja
    Ukrainiec?? Nie,płolak z kosiołu wracał zapewne.Gdzie kwik komuchów,gdzie liberty ze swoją sraczką.

    Nick:
    Treść: