• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 5610
  • Dodano: 2024-06-14 / 14:00
  • Komentarzy: 0

  Jedna ofiara pożaru w Tarnowie Opolskim. Osiem jednostek straży pożarnej w akcji

  (Fot. Mateusz)

  (Fot. Kp PSP)

  Osiem pojazdów Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych bierze udział w działaniach ratowniczych przy ulicy Księdza Klimasa w Tarnowie Opolskim. Zgłoszenie o pożarze pustostanu strażacy otrzymali tuż po godzinie 12.00.

  Na miejsce natychmiast zadysponowano jednostki Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych. Po przybyciu na miejsce, z relacji pierwszych strażaków wynikało, że pożar objął praktycznie cały budynek. Działania były prowadzone zarówno w natarciu, jak i w obronie sąsiadującego obiektu.

  W trakcie działań gaśniczych strażacy natrafili na ciało ludzkie bez oznak życia. W tej chwili trwa dogaszanie obiektu. Pożar nie rozprzestrzenił się na obiekty sąsiadujące.

  Kapitan Łukasz Nowak, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, poinformował, że sytuacja jest pod kontrolą i dalsze szczegóły będą podane po zakończeniu akcji.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".